Jump to content

zombik

User
 • Posts

  7
 • Joined

About zombik

 • Birthday May 31

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Ostrava
 • Stát
  Česká republika

zombik's Achievements

Reader

Reader (1/6)

0

Reputation

 1. Měl jsem taktéž problém s regulací větráku u automatické klimatizace. Při jízdě se buď samovolně snižovaly otáčky ventilátoru a nebo se úplně zastavil. Vyřešil jsem koupi nového ventilátoru a je po problému ( akorát je to celkem ježek v kleci ho vyndat a zpátky nandat )
 2. Už je to opraveno, čím to přesně bylo neřeknu ale udělal jsem dvě věci takže jedna z nich to byla. 1. Objednal jsem u peugeota olej do čerpadla 250ml za 558kč ( hladina byla na rysce min. Takže jsem starý odsál a doplnil nový ) starý byl dost zčernalý. 2. Na levé straně kde je v zámku lanko na manuální odjištění víka kufru bylo a je prasklé nicméně táhlo lanka bylo zaseklé okolo toho spodního pístu. Takže buď tomu vadilo oboje a nebo jen to zaseklé lanko. Nicméně po výměně oleje v čerpadle jede střecha o mnohem plynuleji. Takže celkovému stavu napomohly obě dvě věci. Celkově je Peugeot jedno velké překvapení, s tímhle autem se člověk prostě nenudí a má pořad co dělat :))
 3. Zdravím, měl bych dotaz ohledně nefunkční střechy u auta Peugeot 307 CC rok 2004. Střecha po celou dobu normálně fungovala, ale najednou po zmáčknutí tlačítka v autě pro změnu na kabriolet jde slyšet jen cvaknutí a hučení ( řekl bych, že hydraulické čerpadlo střechy ) ale dále se neděje nic. jako první by se mělo začít vyklápět víko kufru, ale to se ani nehne. Co musí být vše splněno pro to aby se začalo víko kufru vyklápět? Mikrospínač na roletku funguje, jelikož když chci střechu zatáhnout a roletku nemám nataženou tak to napíše palubní PC, když natažená je tak palubní počítač nehlásí nic. Kontroloval jsem čerpadlo a nevidím nikde nějaký únik hydraulického oleje, písty jsou taktéž suché. Nejde mi do hlavy co se mohlo pokazit. Jestli čerpadlo nemá sílu na to aby víko kufru vyklopilo? nebo je zrada v nějakém zámku, který se neodemkne a tím neumožní kufru se vyklápět? kontroloval jsem lanka a nevypadá, že by bylo někde vyskočené. Děkuji za každou radu co Vás napadne, jak říkám střecha fungovala normálně a bez problému a nejednou se nechce začít vyklápět kufr, tím pádem to u tohoto skončí jelikož není splněna podmínka pro další pohyb střechy. Co vše se musí uvolnit nebo dát pohybu v momentě kdy zajedou okna dolů a má se začít vyklápět kufr na druhou stranu? ještě jednou moc děkuji za každý nápad....Dnes jsem na to tři hodiny čučel a o moc moudřejší nejsem...
 4. Peugeot 307 CC 2.0 16v 100kW spotřeba plynu-dálková cca 8.5-9 spotřeba ve městě 10 s těžší nohou i 11
 5. Zdravím, mohl bych taktéž poprosit zjištění výbavy dle vin? Děkuji VF33BRFNC83831471
 6. Ahoj, měl bych jeden dotaz.Svítí kontrolka motoru, po nastartování píše depollution system faulty a v diagnostice auta na displeji antipollution system fault.Při výpisu chyb z diagnostiky vyskočí chyba P0170 - korekce paliva (řada1) porucha funkce. Auto je předěláno na LPG. Dodneška jen svítila kontrolka motoru, při studeném motoru a následném nastartování jsem musel chvilku počkat, než se auto zahřeje, jinak při sešlápnutí plynu se auto dusilo- po trošku zahřátém motoru to bylo ok.Někde jsem se tady dočetl, že třeba zkusit vyčistit čidlo teploty nasávaného vzduchu.Rozdělal jsem škrtící klapu, trošku jí vyčistil i to čidlo v ní, dal jsem to dohromady, nastartoval a zdálo se mi být pořád vše stejné, až na ten rozdíl, že teď při přidání plynu při jízdě se mi zdá, že auto má menší výkon, než doposavad+ zní jak bych měl tuning výfuk, což předtím nedělalo.Je možné, že jsem tím, že jsem to čidlo očistil, tak odešlo a může to být ta příčina hučení při akceleraci a ztráty výkonu? jinak kontrolka motoru svítí stále.Děkuji za nějaké kladné odpovědi a názory a předám se omlouvám jestli je tento problém již někde popsán.
×
×
 • Create New...