Jump to content

JoeS01

Uživatel
 • Content count

  27
 • Joined

 • Last visited

  Never

About JoeS01

 • ID člena 7437
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 306
 • Rok výroby
  1999

Kontakty

 • ICQ
  8758771

Profilové informace

 • Město
  Plzeň
 • Stát
  Česká republika
 1. Dakie: no a jinak to zamykat a odemykat jde ???))) All: Ještě mám jednu radu, jestli chcete zjistit zda vůbec to dalkové vysílá, tak vezmete ten dalakač a dejte ho blízko nějaké antény rádia a stisknout, pokud to nějak v radiu lupne nebo zavrčí, pak to něco vysílá )) samozřejmě jde o to co )
 2. Pokud je to jen po výměně baterky, tak bych nejdříve zkusil sesynchronizovat klíček s centrální jednotkou v autě, postup je v manuálu, kdyby jste nevěděli jak, tak napište, pošlu Vám návod. Pokud všechno zklamalo, tak bych vyměnil tu jednotku centrálního zamykání, ale je potřeba mít k tomu i klíček s chipem.. dá se to koupit na vrakovišti, cena cca 500 - 1000Kč. Spíše je horší výměna jednotky ) Úplně nejdříve bych zkontroloval všechny dráty a konektory..
 3. Další klíčky P306

  středová konzole - plast s řadící pákou, ruční brzda - vyndat popelník v zadu, jsou tam pod dva šrouby, vycvaknout koženku řadící páky, pod jsou dvě matky - vyšroubovat, přední plast - středová konzole, vlevo u řidiče z boku dole vyšroubovat, stejně tak u spolujezdce - přední kryt je připjený kablíkem se žlutou koncovkou - NEUTRHNOUT , vyndat oba středové plasty, jde to trošku z tuha, musí se to přetáhnout přes řadící páku a přes ruční brzdu, ale jde to )) zespoda středové konzole - stříbrná jsou již vidět dva konektory žlutý a černý, je nutné je odblokovat a vytáhnout povolit tři šrouby a vytáhnout jednotku ven, jde to zase blbě, ale jde to skoro jako ježek v kleci ) Až se ti to povede vyndat, zkus jen pro zajímavost nastartovat, celkem by mě zajímal výsledek.)) J.
 4. Další klíčky P306

  S tím bych si nebyl úplně tak jistý... protože z řídící jednotky konkrétně z BOSCH MP7.2 jsou dva dráty na immo... takže je to nějak propojené... Také ta jednotka centrálu má nějak podezřele moc konktorů. Počítám s tím, že tři jdou na čtecí kroužek ke klíčku a dva jdou do motorové řídící jednotky. Chtělo by to pokus, jestli má někdo tenhle centrál - bezdrátový - rádiový, viz ta krabička níže, ať ji zkusí odpojit a pak zkusit normálně nastartovat, celkem by mě zajímalo co to udělá. ))
 5. Další klíčky P306

  A tušíš, případně někdo další tušíte, kde se ukrývá ten kód k immo ? Je v motorové řídící jednotce, nebo je v té černé krabičce s centrálním zamykáním dole ve středové konzoli???? co se stane, když vyměním tu krabičku dole za jinou \"stejnou\" ? odešel mi centrál.
 6. Další klíčky

  Poraďte mi, jak mohu přidat další klíčky do IMMO ? - rádiové ovládání r.v. 1999.
 7. Další klíčky P306

  Dobrý den, jak se dají přidat další klíčky do IMMO k Peugeotu 306 r.v. 1999, - rádiové dálkové ovládání. Případně smazat ty staré a dát nové? Díky.
 8. Black box ????

  Díky za snahu, ale tohle schéma je pro INFRA ovládání, já mám rádiové, to se začalo montovat do Peugeotu až od roku 1999. J.
 9. Black box ????

  Hmmm, ale to mi pořád nic nového neříká )))
 10. Black box ????

  Vím, ale není tam nikde napsáno k čemu to přesně je a co to přesně všechno ovládá...
 11. Black box ????

  Zdravím, potřebuji poradit. Co je tohle za krabičku a k čemu v autě přesně slouží ??? Je to z Peugeota 306 r.v. 09/1999 Mám jen svůj názor, ale potřebuji to vědět na 100%.
 12. ... je to rádiové, žádná dioda ) ždáná indikace, prostě prd
 13. Ahoj, přestalo mi fungovat dálkové ovládání na centrální zamykání. Vyměnil jsem baterku v klíčku, ale výsledek je stále stejný, pořád to nic nedělá, ta původní baterka měla po změření 3V, takže baterkou to nebylo, klíček jsem zkoušel synchronizovat podle návodu, ale výsledek pořád stejný, když odemknu zámek klíčem jak u řidiče, tak u spolujezdce, tak se mi normálně všechny dveře odemknou i zamknou ... Dálkové ovládání je rádiové. Má někodo nějaký nápad co s tím? a Jak na to ?)))) Baj JoeS [upravil dne 15/4/09 JoeS01] [upravil dne 15/4/09 JoeS01]
 14. BSI jednotka

  jjj.. prej jo, ty od roku 2000 )))
 15. BSI jednotka

  Ahoj, prosím o radu, mohl by mi někdo prosím poradit, kde přesně se nachází u P306, BSI jednotka a jak vypadá, jak se k ni dostat a případně jak ji odmontovat ? Jak je to s touto jednotkou? Je nějak spjatá s řídící motorovou jednotkou? Musí to BSI být ze zcela stejného auta, případně je to jen záležitost SW, který se do toho nahraje ? Mohl by mi někdo prosím poslat nějaké foto ? Díky. [upravil dne 3/4/09 JoeS01]
×