Přejít na obsah

L.I.P.O.8

Uživatel
  • Počet příspěvků

    504
  • Registrace

Vše od uživatele L.I.P.O.8

  1. L.I.P.O.8

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Na těch 15 to vypadá divně.
  2. Ty Kayaby sou fakt dobré akorát si myslím,že budou tvrdší než ty Monroe.Jinak je to jen na tobě.Takové věci je třeba zkoušet [upravil dne 20/6/09 L.I.P.O.8]
  3. L.I.P.O.8

    Zadní náprava 206

    A kde s tím jedeš.Kámoš měl teď Saxo v Šenově na repas zadku.Ráno to tam odvezl a o půl 3 to měl hotové
  4. to bych bral nejspíš ty Monroe
  5. L.I.P.O.8

    406 coupé by tom406

    a mimochodem ja tam i sobol
  6. L.I.P.O.8

    406 coupé by tom406

    kukám že si přihlášený do tuning cat.Hoši tak co to tu čtete tak hlasujte http://www.helax.tv/multimedia-foto/tuning-cat-2009-prihlasene-kary/
  7. Jaký obsah má auto a na jaké ježdění ho používáš
  8. L.I.P.O.8

    406 coupé by tom406

    No jistě [upravil dne 17/6/09 L.I.P.O.8]
  9. L.I.P.O.8

    406 coupé by tom406

    O zlaté sme už uvažovali,ale teď se řešili jiné věci.Chce koupit menší kola na ježdění a ty 17 by se nechaly spravit a znova nalakovat a jezdil by s tím jenom tuning srazy.Nevíš náhodou kolik by stálo snížení zadku na 206 u toho tvojeho kamoša?
  10. L.I.P.O.8

    406 coupé by tom406

    Kola byly původně zlaté http://www.saxoclub.net/index.php?ind=gallery&op=foto_show&ida=1004 http://www.saxoclub.net/index.php?ind=gallery&op=foto_show&ida=1003 .Černé sou proto aby vypadaly opticky menší.Barva je originál ze vzorníku Fiat Lancia
  11. L.I.P.O.8

    406 coupé by tom406

    Nebavil ses tam s ním v tom servise o tom jeho autě,bo říkal,že tam zaním někdo přišel a že si spolu pokecali?Volant se drží brutálně dobře.Prý je to volant Sparco co se dává na motokáry.Ono už to spíš vlastně je taková motokára.Ve předu vůbec podběhy nemá.A kola sou Kosei Seneca [upravil dne 16/6/09 L.I.P.O.8]
  12. L.I.P.O.8

    406 coupé by tom406

    jo sou.
  13. L.I.P.O.8

    406 coupé by tom406

    tady a nebo pak tady http://www.saxoclub.net/phpbb2/viewtopic.php?t=5088
  14. L.I.P.O.8

    406 coupé by tom406

    Gratulace k pohárku.Kámoš má fotku jak mu ohlížíš Saxo.Bylo to to hnědé na 17 a vzadu neměl sedačky
  15. Mám 17,ale jak sem auto koupil,byly tam 17x8 tak sem uvažoval o legální zápis,že bych dal 16,protože vím,že třeba v Anglii na S16 byly sériové i 16,ale jak sem se na to zeptal tak mi bez rozmyšlení hned řekli,že Peugeot mi nic takového neschválí.Tak sem na to hodil bobek a dal nechal tam 17.Nejlepší máš přes ten Alcar,jenže tam se mi moc výběr nelíbí [upravil dne 10/6/09 L.I.P.O.8]
    • 21
  16. no nevím jestli pohoda.To tě spíš pošlou do .... zajímal sem se totiž o to samé a řekli mi,že mi Peugeot nic takového neschválí
    • 21
  17. a za mě tyhle http://tuning.autodoplnky.cz/lampy-autostyle/zadni-tuningove-svetlomety/zadni-tuningove-svetlomety-peugeot-206-3-5dv-led-s17473940 nebo http://tuning.autodoplnky.cz/lampy-autostyle/zadni-tuningove-svetlomety/zadni-tuningove-svetlomety-peugeot-206-3-5dv-led-s17473942 Určitě bych dal ledkové než žárovky [upravil dne 4/6/09 L.I.P.O.8]
    • 9
  18. L.I.P.O.8

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    A co ta sekačka Colombo
  19. L.I.P.O.8

    Riadiaca paka

    máš to tam
    • 9
  20. Dobré videjko.Ani sem se tam nečekal
    • 18
  21. L.I.P.O.8

    Riadiaca paka

    poslal sem ti video na mejl
    • 9
  22. L.I.P.O.8

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    no aby se mrška nezatoulala ku nějakému susedovi.
  23. L.I.P.O.8

    Riadiaca paka

    Ono se to zdá,ale to uřezání taky dost pomůže.Zkusím to natočit nebo aspoň vyfotit jak daleko to chodí ať to můžeš porovnat s Rejtym.Jinak ještě uvažuju,že si udělám a nebo si koupím ten short shift. Jinak tu máš odkaz bo už sem to taky řešil [upravil dne 31/5/09 L.I.P.O.8]
    • 9
  24. L.I.P.O.8

    Riadiaca paka

    Záleží kolik chceš investovat.Zkrácení je tak práce na čtvrt hoďky.Záleží na tom jak si to dopasuješ pro sebe.Jak myslíš ten zkrácený.Jestli to co má Rejty tak to je spíš prodloužený a pak existuje ještě short shift a ten se dává až za tyčku páky
    • 9
  25. L.I.P.O.8

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Nevím no jsou sice hezké,ale dal bych nějaké kterých není moc nebo nejsou vůbec ať jde trochu o jedinečnost.
×
×
  • Vytvořit...