Mám 17,ale jak sem auto koupil,byly tam 17x8 tak sem uvažoval o legální zápis,že bych dal 16,protože vím,že třeba v Anglii na S16 byly sériové i 16,ale jak sem se na to zeptal tak mi bez rozmyšlení hned řekli,že Peugeot mi nic takového neschválí.Tak sem na to hodil bobek a dal nechal tam 17.Nejlepší máš přes ten Alcar,jenže tam se mi moc výběr nelíbí
[upravil dne 10/6/09 L.I.P.O.8]