barva světle modrá metla,17 kola Still auto,3 dveř,střešní křídlo a od příštího týdne zatónované skla a pak tan výfuk no a snad ještě by mi měla dunět hudba v autě
máš dobré,že máš to čalounění dveří černé.Já to mam takovou divnou šedou,ale budu to měnit,buď to nechám přečalounit nebo to přestříkám.Švagr to tak udělal na galantu a vypadá to dobře
nevím ale myslím ,že na větším kole máš větší plochu kdy se kolo dotýká s vozovkou a to je jak kvůli výkonu,brždění tak stabilitě.S těma nárazama to je pravda,ale to je osud:roker
ani moc ne.Počítal sem s tím,že to bude slyšet víc,ale je to tak akorát.Ze začátku to bylo slyšet víc,ale jak sem řek než se opálí ten vnitřek to je tak po 100 km.
tam kde sem si nechal dělat ten výfuk tak mají na stránkách taky o problému s lambdou tam to řešili přeprogramováním jednotky,protože kat nahradili trubkou
určitě,ale jak sem ho kupoval tak majtel tvrdil,že sou vyměněné všechny oleje tak mi to právě nejde do hlavy,jestli nekecal,ještě se na to zkusím zeptat v servise