Přejít na obsah

L.I.P.O.8

Uživatel
  • Počet příspěvků

    504
  • Registrace

Vše od uživatele L.I.P.O.8

  1. L.I.P.O.8

    Sportovní výfuk

    jo no a nejlíp 4x4
    • 30
  2. L.I.P.O.8

    Sportovní výfuk

    teda jako v budoucnu,peugeot nebo něco jiného?
    • 30
  3. L.I.P.O.8

    Sportovní výfuk

    co chceš kupovat
    • 30
  4. L.I.P.O.8

    Sportovní výfuk

    jo a taky zadní led světla
    • 30
  5. L.I.P.O.8

    Sportovní výfuk

    zrovna ti to posílám
    • 30
  6. L.I.P.O.8

    Sportovní výfuk

    jakou barvu,atd. máš ty třeba tě taky poznám.
    • 30
  7. L.I.P.O.8

    Sportovní výfuk

    barva světle modrá metla,17 kola Still auto,3 dveř,střešní křídlo a od příštího týdne zatónované skla a pak tan výfuk no a snad ještě by mi měla dunět hudba v autě
    • 30
  8. L.I.P.O.8

    čidlo ?

    jasně lepší když to táhne víc než míň
    • 8
  9. ta barva je problém pokud chceš nějak upravovat vnitřek,protože je třeba mít určitý plán co a jak a pak by byla škoda peněz to ještě 3x měnit:roll
    • 47
  10. L.I.P.O.8

    Sportovní výfuk

    jezdím do práce přes Havířov tak mě tam možná někdy uvidíš
    • 30
  11. L.I.P.O.8

    Sportovní výfuk

    raketa možná v budoucnu:mrk
    • 30
  12. máš dobré,že máš to čalounění dveří černé.Já to mam takovou divnou šedou,ale budu to měnit,buď to nechám přečalounit nebo to přestříkám.Švagr to tak udělal na galantu a vypadá to dobře
    • 47
  13. nevím ale myslím ,že na větším kole máš větší plochu kdy se kolo dotýká s vozovkou a to je jak kvůli výkonu,brždění tak stabilitě.S těma nárazama to je pravda,ale to je osud:roker
    • 8
  14. k tomu samozřejmě jinak šaltru už mám dole dávno
    • 19
  15. jestli myslíš mě s těma pedálama tak to budeš muset ještě počkat,protože je v plánu pořád něco jiného,ale kdybys počkal tak ti můžu dát i tu šaltru
    • 19
  16. L.I.P.O.8

    Sportovní výfuk

    2,0 S16 a když tomu šlapeš po krku tak to tak vychází,beru to tak půl na půl s klidnou jízdou po městě
    • 30
  17. L.I.P.O.8

    Sportovní výfuk

    zatím to vypadá že stejnou,ale uvidím až vyjedu nádrž do rezervy,ale pořád to bude kolem těch 10:cool:
    • 30
  18. L.I.P.O.8

    Sportovní výfuk

    ani moc ne.Počítal sem s tím,že to bude slyšet víc,ale je to tak akorát.Ze začátku to bylo slyšet víc,ale jak sem řek než se opálí ten vnitřek to je tak po 100 km.
    • 30
  19. L.I.P.O.8

    Katalizátor ven

    tam kde sem si nechal dělat ten výfuk tak mají na stránkách taky o problému s lambdou tam to řešili přeprogramováním jednotky,protože kat nahradili trubkou
    • 21
  20. 15 už poleze moc z blatníku bez rozšíření blatníku bych dal maximálně těch 18 ale spíš těch 25 -22
    • 8
  21. L.I.P.O.8

    prej origo kola na 206ku

    no jo,ale to už byly skoro poslední modely tak se nějak rozšoupli:D
    • 6
  22. L.I.P.O.8

    206-řazení

    určitě,ale jak sem ho kupoval tak majtel tvrdil,že sou vyměněné všechny oleje tak mi to právě nejde do hlavy,jestli nekecal,ještě se na to zkusím zeptat v servise
    • 64
  23. je určitě lepší když se dá základ na plasty a taky hodně pomůže ten bezbarvý lak
    • 47
  24. L.I.P.O.8

    prej origo kola na 206ku

    si taky myslím.co vím tak na RC byly 16,ale jinak 14 - 15
    • 6
  25. L.I.P.O.8

    206-řazení

    vedení je dobré akorát se ty ozubené kola nechcou do sebe sednout,doufám,že to nebude něco horšího
    • 64
×
×
  • Vytvořit...