Co všechno musím udělat,abych odrovnal dvoje sady kotoučů
za 3 měsíce??? Děkuji za radu.
Nevím!Říkal,že brzdil normálně a ATEčka už si nikdy na auto nedá.Jo a jinak sem zjistil,že kotouče i desky mám úplně jiné než měly být podle VINu co mi našli.Tak sem rád,že sem je radši rozebral a podíval se
Tak to opravdu nechápu. Mám starline desky i kotouče a že bych je nějak šetřil se fakt říct nedá a auto má taky 1,5 tuny. Jsou tam od listopadu a nic s nima není
Nevím neřeším to,ale ATE nedávám
[upravil dne 27/7/08 L.I.P.O.8]