Přejít na obsah

Lelda406

Nováček
  • Počet příspěvků

    1
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Lelda406

  1. Zdravím, nikdy jsem se žádného srazu neúčastnil, jsem defacto místní, a rád bych se účastnil pouze nějakého společného programu a kouknul na auta. Je přihlašování nutné i pokud nevyužiji možnosti ubytování? Samozřejmě chápu, že budete chtít nějaký příspěvek na pokrytí organizačních nákladů a s tím problém nemám. Lelda_406
×
×
  • Vytvořit...