Zdravím, nikdy jsem se žádného srazu neúčastnil, jsem defacto místní, a rád bych se účastnil pouze nějakého společného programu a kouknul na auta. Je přihlašování nutné i pokud nevyužiji možnosti ubytování? Samozřejmě chápu, že budete chtít nějaký příspěvek na pokrytí organizačních nákladů a s tím problém nemám. Lelda_406