Přejít na obsah

roman7006

Uživatel
 • Počet příspěvků

  28
 • Registrace

 • Poslední návštěva

  Nikdy

O uživateli roman7006

 • ID člena 7073
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 1. roman7006

  Náboj predného kolesa

  Díky moc.
 2. roman7006

  Náboj predného kolesa

  Zdravím všetkých peugeoťákov. Mám malý problém s nábojom predného kolesa.Ide o Peugeot 309. Nebudem tu rozvádzať teraz všetko do detailov. Chcem sa len opýtať, či nemá niekto z Vás technický výkres alebo aspoň obrázok zloženia tohto náboja. Jedná sa mi o veľkosť ložiska. Za akýkoľvek príspevok vopred vďaka.
 3. roman7006

  Nechcú klesať otáčky...

  Nazdar levíčkari. Mám problém s otáčkami. Mám peugeot 306, 1,9 TD 66kW r,v.98. Pokiaľ nie je zohriaty motor je s otáčkami všetko v poriadku, ale pokiaľ sa zohreje na prevádzkovú teplotu tak mu musím pridať aspoň na 3000, inak mi nechcú klesnúť otáčky na normál. Neviete niekto poradiť?
 4. roman7006

  Dobíjanie

  Momentálne som v robote, ale poobede sa na to hneď pozriem. Zatiaľ díky moc....
 5. roman7006

  Dobíjanie

  Ale kde by mal byť ten regulátor umiestnený?????
 6. roman7006

  Dobíjanie

  Aby som nezabudol..... Keď mám zapnutý kľúč tak mi nesignalizuje ani kontrolka dobíjania. Žiarovka je OK.
 7. roman7006

  Dobíjanie

  Keďže som tu už veľakrát našiel pomoc, obraciam sa znovu na všetkých s prosbou. Prestalo mi fungovať dobíjanie. Auto funguje len z baterky. Zaujímalo by ma či má alternátor nejakú poistku a kde by som našiel reglér. Peugeot 205, 1,9 GTi. Vďaka všetkým čo sa ozvú.
 8. roman7006

  servo

  Najlepšie by bolo keby to bolo na obrázku rozkreslené kde to robí problémy.Len neviem ako sem dostať obrázok.
 9. roman7006

  servo

  Zdravím levíčkári. Znovu sa na Vás obraciam s prosbou. Moja 309 začala mať zas trochu prolémy. Ozýva sa mi v okolí serva nepríjemné búchanie pri nerovnej ceste. Vôľa v riadení nie je, guľové čapy sú vymenené a tyče riadenia sú obidve v poriadku. Môže to byť priamo v serve? A ak áno, tak či sa to dá nejako odstrániť, alebo treba vymeniť celé servo? Ide o 309 1,9 GTi. Nemohol som nikde zohnať aspoň nejaký technický výkres alebo obrázok ako je to servo zmontované.
 10. roman7006

  RE hluché čerpadlo

  A vie mi niekto poradiť asi v akom mieste ich mám hľadať?
 11. roman7006

  RE hluché čerpadlo

  Takže aby som to všetko zosumarizoval. Poobede auto ešte jazdilo a večer už nešlo vôbec naštartovať. V ten deň viackrát chytilo až na druhý-krát čo uňho nebývalo zvykom. A večer už vôbec nič. ( Asi po 4 h prestávke ). Sviečky sú ako z príručky, iskru dávajú. Vymenil som aj palivový filter a nič.ˇBenzínové čerpadlo vôbec nenabieha. Keď ho pripojím priamo na 12V tak funguje. Ide o auto 309 1,9GTi 77kW, automatická prevodovka. Je tam vstrekovanie Jetronic, takže chybové hlásenia sa tu vyblikať nedajú. Vie mi niekto poradiť čo treba pozrieť ďalej? Poistky vľavo pod volantom sú všetky OK. Neviem či sú niekde ešte nejaké iné.
 12. roman7006

  Vyblikanie závady

  Inak čerpadlo som skúšal aj pri odpojenom palivovom filtry a tiež nič.
 13. roman7006

  Vyblikanie závady

  Benzín tam je. Čerpadlo ale nepočuť. Keď dám kľúč do 2 polohy tak nenamerám na kontaktoch čerpadla žiadne napätie. Palivový filter som vyčistil a sviečky som mal tiež vonku. Vyzerajú ako z príručky. Nie sú tam niekde ešte poistky okrem poistkovej skrinky?
 14. roman7006

  Vyblikanie závady

  Takže nula bodov, lebo je tam Jetronic. Takže len zisťovať podľa schémy. U tohto typu sa závady vyblikať nedajú, nie?
 15. roman7006

  Vyblikanie závady

  Robí to len to že motor točí ale nenaskočí. Nejde tam vôbec benzín.
×