Přejít na obsah

Shakar83

Uživatel
 • Počet příspěvků

  19
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Shakar83

 • ID člena 69485
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 22.8.1983

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 308
 • Rok výroby
  2010

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Plzeň
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Shakar83

  Antipollution faulty

  No právě, kde kdo. V řídících jednotkách se nehrabe každej. Ale už mám dva lidi, snad jeden klapne a konečně bude klid.
 2. Shakar83

  Antipollution faulty

  Takže nakonec mi to vrátí, s tím, že je to řídící jednotka, kterou opravit neumí. Tzn převoz jinam, pak se uvidí, přinejhorším ho vrátím.
 3. Shakar83

  Antipollution faulty

  Po 14 dnech zjištěno, ve Šťáhlavech, že alternátor to není. Prý. Nicméně auto odvezeno jinam, kde tvrdí, že alternátor to je. Po měsíci mám zprávy, že vyměnili čtyřikrát alternátor, nicméně závada trvá, stejně jako servis na tom, že to řeší správně. Další info bude v pondělí. Už jsem tři měsíce bez auta, tak nějak jsem si zvykl...
 4. Shakar83

  Antipollution faulty

  Tak všechno jinak. Po týdnu elektrikářem odhaleno, že elektro závada to není, prý hydroštely. Odvezeno prodejci, po 14 dnech zjištěno, že hydroštely ne, že je to elektro... Porušen hlavní svazek, pár korun. Jen to prý odnesl i alternátor, 12 tisíc.... Tak doufám, že půjde opravit.
 5. Shakar83

  Antipollution faulty

  Teď už tomu rozumím, byla to reakce na Ajapa, že třetí válec je třetí zleva... OK
 6. Shakar83

  Antipollution faulty

  A to je správně... Nebo ty koukáš do motoru přes čelní sklo?
 7. Shakar83

  Antipollution faulty

  U všech modelů...? A jak to souvisí s vláknem?
 8. Shakar83

  Antipollution faulty

  Jelikož diagnostika při odpojení 1. zleva hlásila chybu 4. válce, vyměnili 2. zleva. Konektor i kabel vypadal ok, ale předpokládám, že to během týdne stihli zkontrolovat... Zatím žádné info. Číslo chyby netuším.
 9. Shakar83

  Antipollution faulty

  Topení se vyřešilo samo. Chyba zapalování na třetím válci, u tohoto modelu 2. zleva. Svíčka ani cívka nee. Týden teď zkoumají, co jiného. PS: zleva při pohledu do motorového prostoru, ale jelikož vyměnili nejdříve u 2. válce, je to fuk
 10. Shakar83

  Antipollution faulty

  U Šlovic mám chatu, teď od pondělí je auto v servisu, zatím nic nevím, tak uvidím, kdyžtak se ozvu:d. Někdy cuká při startu, už i 2x chcípnul ihned po chytnutí, na tři válce mi to už 5x spadlo na tom samém místě při cestě Plzeň Dobřany.
 11. Shakar83

  Antipollution faulty

  Tak vyměnili špatnou cívku... Šéf věděl kterou, technik vyměnil blbou. Nicméně závada trvá i po výměně správné cívky... Takže hledání pokračuje. Už mám nové svíčky, jednu cívku a nic.
 12. Shakar83

  Antipollution faulty

  Svíčky nakonec nechány, závada po 300m zpět. V momentě, kdy spadl válec, za mnou uprostřed silnice zastavilo auto a dvakrát mě probliklo, jelikož jsem odbočoval, projel pak kolem mě, ale nic na mě negestikuloval... Napadlo mě jedině, jestli třeba neproblikla zpátečka, jinak netuším, proč by to zašláp... Tzn podezření na El. závadu, nepředpokládám, že by vyměnili špatnou cívku.
 13. Shakar83

  Antipollution faulty

  Nakonec výměna, plus svíčky (dva měsíce staré), pže jedna byla téměř KO kvůli vadné cívce...
 14. Shakar83

  Antipollution faulty

  Tak po kontrole přímo v servisu, kde dělají Peugeoty, ihned odhalena závada na třetím válci - cívka, po zahřátí zkrat, zatím neměněna, vše prý šlape... Kdyby ne, výměna.
 15. Shakar83

  Antipollution faulty

  Víčko přetlak udrželo, když jsem ho otevřel, syčelo to a nádobka se zaplnila kapalinou, začala přetékat... Termostat snad fachá, když je novej... Kouknu se, jak to s kapalinou vypadá teď.. Edit: Kapalina je zpět na normále.
×