Přejít na obsah

Shakar83

Uživatel
 • Počet příspěvků

  16
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Shakar83

 • ID člena 69485
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 22.8.1983

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 308
 • Rok výroby
  2010

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Plzeň
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Shakar83

  Antipollution faulty

  Tak všechno jinak. Po týdnu elektrikářem odhaleno, že elektro závada to není, prý hydroštely. Odvezeno prodejci, po 14 dnech zjištěno, že hydroštely ne, že je to elektro... Porušen hlavní svazek, pár korun. Jen to prý odnesl i alternátor, 12 tisíc.... Tak doufám, že půjde opravit.
 2. Shakar83

  Antipollution faulty

  Teď už tomu rozumím, byla to reakce na Ajapa, že třetí válec je třetí zleva... OK
 3. Shakar83

  Antipollution faulty

  A to je správně... Nebo ty koukáš do motoru přes čelní sklo?
 4. Shakar83

  Antipollution faulty

  U všech modelů...? A jak to souvisí s vláknem?
 5. Shakar83

  Antipollution faulty

  Jelikož diagnostika při odpojení 1. zleva hlásila chybu 4. válce, vyměnili 2. zleva. Konektor i kabel vypadal ok, ale předpokládám, že to během týdne stihli zkontrolovat... Zatím žádné info. Číslo chyby netuším.
 6. Shakar83

  Antipollution faulty

  Topení se vyřešilo samo. Chyba zapalování na třetím válci, u tohoto modelu 2. zleva. Svíčka ani cívka nee. Týden teď zkoumají, co jiného. PS: zleva při pohledu do motorového prostoru, ale jelikož vyměnili nejdříve u 2. válce, je to fuk
 7. Shakar83

  Antipollution faulty

  U Šlovic mám chatu, teď od pondělí je auto v servisu, zatím nic nevím, tak uvidím, kdyžtak se ozvu:d. Někdy cuká při startu, už i 2x chcípnul ihned po chytnutí, na tři válce mi to už 5x spadlo na tom samém místě při cestě Plzeň Dobřany.
 8. Shakar83

  Antipollution faulty

  Tak vyměnili špatnou cívku... Šéf věděl kterou, technik vyměnil blbou. Nicméně závada trvá i po výměně správné cívky... Takže hledání pokračuje. Už mám nové svíčky, jednu cívku a nic.
 9. Shakar83

  Antipollution faulty

  Svíčky nakonec nechány, závada po 300m zpět. V momentě, kdy spadl válec, za mnou uprostřed silnice zastavilo auto a dvakrát mě probliklo, jelikož jsem odbočoval, projel pak kolem mě, ale nic na mě negestikuloval... Napadlo mě jedině, jestli třeba neproblikla zpátečka, jinak netuším, proč by to zašláp... Tzn podezření na El. závadu, nepředpokládám, že by vyměnili špatnou cívku.
 10. Shakar83

  Antipollution faulty

  Nakonec výměna, plus svíčky (dva měsíce staré), pže jedna byla téměř KO kvůli vadné cívce...
 11. Shakar83

  Antipollution faulty

  Tak po kontrole přímo v servisu, kde dělají Peugeoty, ihned odhalena závada na třetím válci - cívka, po zahřátí zkrat, zatím neměněna, vše prý šlape... Kdyby ne, výměna.
 12. Shakar83

  Antipollution faulty

  Víčko přetlak udrželo, když jsem ho otevřel, syčelo to a nádobka se zaplnila kapalinou, začala přetékat... Termostat snad fachá, když je novej... Kouknu se, jak to s kapalinou vypadá teď.. Edit: Kapalina je zpět na normále.
 13. Shakar83

  Antipollution faulty

  Tak dnes 20km, pak 40 minut pauza, 500 m. Po vystoupení pocit přehrátého vzduchu, nádobka na chladící kapalinu orosená vařící, horní hadice (silná) z chladiče horká, po otevření víčka nádobky během půl s přetekla s bubláním kapalina... Před výměnou termostatu jsem si tohohle nevšiml, v zimě jsem to kontroloval stejně, tak nevím.
 14. Shakar83

  Antipollution faulty

  Včera jsem jel 90 km v kuse. První spadnutí válce po 25km, 5 km jsem dojel do vesnice, chcípnul jsem, nastartoval a odjel dalších 15 km, to samý na semaforech u opravy silnice, posledních 20 km jsem jemně došolíchal do cíle. Je to poměrně známý servis u nás ve městě, navíc tam jezdím ze známosti, ale není to přímo Peugeot... Ale asi zkusím ještě jeden (taky ze známosti), ten údajně dělá přímo Peugeoty. Je mi taky divný, že to nehlásí žádný chyby... Když to měli napichnuty celý dopoledne, jediný, co mi řekli, že je nestabilita na válci, což je asi jasný, proto padá , ale důvod ne.
 15. Shakar83

  Antipollution faulty

  Chtěl jsem napsat, že jsem myslel, že je to vidět na štítku a ono je, ale na mobilu ne, tak doplňuji.
×