Přejít na obsah

Shakar83

Uživatel
 • Počet příspěvků

  23
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Shakar83

 • ID člena 69485
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 22.8.1983

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 308
 • Rok výroby
  2010

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Plzeň
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Shakar83

  Antipollution faulty

  Auto je ojetina, rok 2010. Koupeno v listopadu. Nejcennější je pro mě čas, tudíž to mám zařízeno tak, že téměř nemusím jezdit, pže čas v autě je ztracený čas, za rok najedu tak do 2000. Bez něj je to někdy míň pohodlný, ale v pohodě to jde. Mám ho pro zvýšení pohodlí, něco jako myčku nádobí. Mechanický to není, téměř vše, co jsi vypsal, už vyzkoušeli a většinu přendali z válce na válec. Ta samá závada, v +- těch samých intervalech, v zimě delších, než v létě. Voda necirkuluje, topení netopí ani nefouká, tak uvidíme. Teď chyběl jeden kabel k termostatu. Víc za týden.
 2. Shakar83

  Antipollution faulty

  Právní cestou? Tady jsme v ČR, něco takovýho mi ani nepřišlo na mysl. A vůbec ani nevím, jak a čeho bych tím měl dosáhnout. Buď mi auto opraví, nebo ho vrátím. Takový jsou momentálně možnosti. Poslední info je, že je to chlazením. Termostat, co tam je od května, kterej jsem platil, je kaput, spečený trubky, řj vypínáním válce chrání motor. Takže to, že auto netopí s tím bude mít souvislost, doteď to nikdo neřešil. Teď zjistit co, pumpa, čidlo atd...
 3. Shakar83

  Antipollution faulty

  Jinak mně v prvním servisu tvrdili, že to může dělat i klima. Takže prostě super výrobek, když nikdo ani není schopen zjistit důvod závady... Budu dále informovat. Koukám už po Chevy Cruze 1.8, takže pak založím vlákno na jiným fóru
 4. Shakar83

  Antipollution faulty

  Já budu volat v pondělí po 4 týdnech, co jsem ho dal do dalšího servisu, naděje umírá poslední... I když tito jezdí rallye s peugeotem, tak uvidíme. Když to neklapne, auto je v záruce, tak ho vrátím. 28. mi končí ručení, budu ho mít rok, najeto asi 800, servisy najely asi 1500... Od června jsem ho kromě dvou týdnů neviděl . Nechápu, že prostě někde poznat, z jakýho důvodu řj vypíná válec.
 5. Shakar83

  Antipollution faulty

  No právě, kde kdo. V řídících jednotkách se nehrabe každej. Ale už mám dva lidi, snad jeden klapne a konečně bude klid.
 6. Shakar83

  Antipollution faulty

  Takže nakonec mi to vrátí, s tím, že je to řídící jednotka, kterou opravit neumí. Tzn převoz jinam, pak se uvidí, přinejhorším ho vrátím.
 7. Shakar83

  Antipollution faulty

  Po 14 dnech zjištěno, ve Šťáhlavech, že alternátor to není. Prý. Nicméně auto odvezeno jinam, kde tvrdí, že alternátor to je. Po měsíci mám zprávy, že vyměnili čtyřikrát alternátor, nicméně závada trvá, stejně jako servis na tom, že to řeší správně. Další info bude v pondělí. Už jsem tři měsíce bez auta, tak nějak jsem si zvykl...
 8. Shakar83

  Antipollution faulty

  Tak všechno jinak. Po týdnu elektrikářem odhaleno, že elektro závada to není, prý hydroštely. Odvezeno prodejci, po 14 dnech zjištěno, že hydroštely ne, že je to elektro... Porušen hlavní svazek, pár korun. Jen to prý odnesl i alternátor, 12 tisíc.... Tak doufám, že půjde opravit.
 9. Shakar83

  Antipollution faulty

  Teď už tomu rozumím, byla to reakce na Ajapa, že třetí válec je třetí zleva... OK
 10. Shakar83

  Antipollution faulty

  A to je správně... Nebo ty koukáš do motoru přes čelní sklo?
 11. Shakar83

  Antipollution faulty

  U všech modelů...? A jak to souvisí s vláknem?
 12. Shakar83

  Antipollution faulty

  Jelikož diagnostika při odpojení 1. zleva hlásila chybu 4. válce, vyměnili 2. zleva. Konektor i kabel vypadal ok, ale předpokládám, že to během týdne stihli zkontrolovat... Zatím žádné info. Číslo chyby netuším.
 13. Shakar83

  Antipollution faulty

  Topení se vyřešilo samo. Chyba zapalování na třetím válci, u tohoto modelu 2. zleva. Svíčka ani cívka nee. Týden teď zkoumají, co jiného. PS: zleva při pohledu do motorového prostoru, ale jelikož vyměnili nejdříve u 2. válce, je to fuk
 14. Shakar83

  Antipollution faulty

  U Šlovic mám chatu, teď od pondělí je auto v servisu, zatím nic nevím, tak uvidím, kdyžtak se ozvu:d. Někdy cuká při startu, už i 2x chcípnul ihned po chytnutí, na tři válce mi to už 5x spadlo na tom samém místě při cestě Plzeň Dobřany.
 15. Shakar83

  Antipollution faulty

  Tak vyměnili špatnou cívku... Šéf věděl kterou, technik vyměnil blbou. Nicméně závada trvá i po výměně správné cívky... Takže hledání pokračuje. Už mám nové svíčky, jednu cívku a nic.
×