Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Stifler

    Nové obšití řadící páky

    Rasier: na kolik by vyšla ta manžeta řadičky na 406ku? A máš možnost jiné barvy než jen černou? A kolik by stálo přešití koženého volantu? Mám tu kůži už pekelně sjetou. Jarajarda z klubu mi radil sehnat lak na kůži, že to tím přelakuju a bude to vypadat jako nový, ale kůži nemůžu nikde sehnat, tak bych uvažoval o přešití.
    • 65
  2. Kluci, děkuju za chválu. Thaosk: ten virtual realizovat nebudu, na to jsem dost mizernej mechanik a ani na to nebudou peníze. AKCZ: jiný barvy bych nechtěl, zlatá je prostě \"the best\". Vim, o čem mluvím. hugo.v.r.: Taky zdravím dvojče. Černej interiér by se mi taky líbil, ale jedině v kůži. Nebo by se mi líbil světle hnědý, jako tady na klubu pár kousků taky má. Samolepky byly to první, co jsem na autě sundával Ale mám podezření, že je tam lepil již první majitel. O zástěrkách jsem asi ještě nikam nepsal, ale jak píše Stuchy, jsou to origo. Jen je musím taky ještě pořešit, páč vzadu vlevo to moc dobře nedrží a furt se mi tam chytá bláto a jiný bordel. Rezatej práh zatím snad nemám, koukal jsem na to, když jsem prošťouchával odvodňovací otvory a mám na jednom místě trochu koroze v místě, kde se mi sloupl gumoasfalt - to musím taky vyřešit, aby se to nerozlezlo. A ám vlevo vzadu malinko slouplýho laku na kraji blatníku dole, tak to taky budu řešit, aby to bylo v pořádku. Zbylo mi trochu bezoplacového odrezovače, tak se do toho nědy v dohlednu pustím a uvidí se, co to provede. Jen nevím, kde seženu gumoasfalt, abych to zase zadělal tak, jak to má být.
  3. aka: to teda ne. to jsem měl na dlouhou dobu o zábavu postaráno. Medvěd: je to jen zabaleno v archivu a uloženo na úložiště. Ale jak jsem z tvého příspěvku pochopil, tak asi nemá cenu ti vysvětlovat, jak se to dá stáhnout a dekomprimovat. Ale třeba umožní předseda ukládat fotky na klubový FTP server, jak bylo zvykem. Nebo to umožňoval Jirkap?
  4. oni: Tak neslibuj a přijeď Fotky určitě uděláme, pokud přivezeš kvalitní foťák - já fotim všechno mobilem. A jestli chceš měnit, tak mi sežeň GTi-6ku ve zlatý metle a můžeme měnit. Bigbadjohn: Bohužel v tom místě ty srnky choděj docela často. Nebyla to první sražená srnka, na kterou jsem tam služebně vyjížděl. Alě děkuju vám za chválu. Snažim se, aby to auto nebyla pro mě jen nákupní taška a povoz do práce, ale abych to taky trochu zvelebil a zkrášlil. Nechci, abych autem jezdil a ani mu to nijak neoplatil na péči a pozornosti. Je to spolehlivý auto, tak si to zaslouží. Jinak jsem ještě v popisu auta zapomněl zmínit, že už přes rok jezdíme se vzduchovým filtrem K&N v origo airboxu. [upravil dne 1/6/11 08:24 Stifler]
  5. Pata: Děkuju, už sosám.
  6. Stifler

    Grillmasters

    Scratch: No, tequilla zrovna nepatří mezi věci, co můj žaludek pozře. Takovýhle šťávy \"pro opravdový chlapy\" nejsou nic pro mě, stejně jako nemám v oblibě fernet, vodku, slivku a další \"pitíčka\". Pro mě jsou vhodné lihoviny do max. 30 % alkoholu. Všechno ostatní mi v žaludku dlouho nevydrží. :/
  7. Stifler

    Grillmasters

    Áďo, ty a abstinent? To si povíme někdy na chaloupce v Ústí Samozřejmě, že na studium není nikdy pozdě, člověk se celý život pořád jen učí. Pato, neboj, jednou ten rozum dostanu...
  8. Stifler

    Grillmasters

    Pata: Proč jen dvě slova? Já mám pro tebe tři slova: Moc toho nepiju. [upravil dne 31/5/11 20:10 Stifler]
  9. Stifler

    Grillmasters

    do koupelny? a co třeba i do ložnice? No já každopádně žádnej stan nemám, takže bych tam spal tak, jako tenkrát v roce 2007, tedy v autě na zadních sedačkách a v kufru. [upravil dne 31/5/11 19:56 Stifler]
  10. Stifler

    ukažte svoji 406

    Tak se mrkni do děkovačky za sraz, tam tvoji kapotu fotil snad každej včetně mě, tak tam máš dost pěkných fotek Ale teda píšeš to tady s křížkem po funuse.
  11. Stifler

    Grillmasters

    Scratch, Miss Scratch: už se bojim Já radši pojedu dobrovolně svou 406kou, to pak můžou padat i ty trakaře, viď Pato?
  12. Pata: Děkuji velice. Už se těším na odkaz ke stažení. Goldinka: Je tady něco k smíchu? :D Edit: Pata: ten nepublikovatelný domácí materiál mě zajímá nejvíc. [upravil dne 31/5/11 19:46 Stifler]
  13. Stifler

    Grillmasters

    Ty mě? to jsem teda zvědavej, jestli by se ti to podařilo... ...a ani nevíš, kde bydlím...
  14. Radku, nemám rád Firefox--> používám Operu.
  15. Stifler

    Grillmasters

    Pata: Díky, mám tyhle košile dvě Scratch & Pata: jj, důkaz místo slibů...s tím počítám a jestli bude možnost jet na Šebetov, tak rozhodně na celý víkend.
  16. No, tak děkuju všem, co dávali fotky na rajče. Celý den klikám na každou jednotlivou fotku a ukládám jí do PC. Potěšil mě Lví-ček, ten měl \"jen\"101 fotek, ale ostatní..... Ale jo, dal jsem to všechno a jsem rád. Pata: pokud budeš dávat videa na YT, můžeš je extra pro mě hodit na uložto.cz? Byl bych ti vděčný.
  17. To je prozatím vše k mé 406ce. Až budu zase něco dodělávat nebo upravovat a opravovat, tak se tady určitě zmíním.
  18. Prozatím poslední úpravy proběhly o Kokořínském srazovém pátku 27. května 2011, kdy jsem si na autě vyměnil prozatímní držáky krytu motoru za originální silentbloky s čepičkami. Dále jsem konečně zapojil samostmívací zrcátko a osvětlené sluneční clony. Hrál jsem si s tím celej den, ale i tak se mi tu elektriku podařilo zadělat a tady jsou fotky: Jediný problém, který vyvstal ten den, bylo to, že jsem si ulomil zámek na tažném zařízení a teď ho mam v podstatě nepoužitelné. Tady sháním zámek tažného: vlákno
  19. Auto jsem pořádně umyl, a když už mělo i ta nová kola, tak jsem ráno cestou do práce 17. dubna 2011 udělal i několik fotek: Tady jsem fotil o den později v Praze u Tesco Letňany:
  20. Pak jsem jednou na fóru ve vlákně „ukažte svoji 406“ spatřil na Čakomově autě vepředu na registrační značce krásné šrouby s barevnými čepičkami, které neúspěšně sháním hrozně dlouho. Slovo dalo slovo a měl jsem doma šrouby s čepičkami taky – Čakome, jsem ti do dneška dlužníkem, děkuji. Tak jsem se hned pustil do úprav. Přední RZ jsem musel ještě trochu vyklepat, protože od srážky se srnkou byla místy hrbolatá a trošku jsem musel dobarvit čísla a rámeček značky – byla místy trochu setřená černá barva. Zadní RZ ještě seděla ve značkovém rámečku Peugeot-Clubu, ale časem se rámeček vyšisoval a barva už nebyla červená, ale oranžová až žlutá, takže jsem aplikoval šrouby s čepičkama i vzadu a vypadá to mnohem líp, než předtím.
  21. Když jsem byl 11. dubna 2011 v Praze ve škole, tak jsem zrealizoval nákup hliníkových kol na auto (už to bylo potřeba, protože jsem jezdil na zimákách rok a půl a už to chtělo nějaké letňáky, tak jsem se rozhodl, že letňáky budou jedině rovnou dohromady s hliníkáčema) Za kola za dobrou cenu děkuju Devils-nightovi. Tady jedna fotka u Devila před barákem po nasazení kol:
  22. Tady jsme byli na výletě v Písku. Cestou tam a zpět se mi podařilo najet historicky nejnižší spotřebu s mou 406kou (za vzdálenost 619 km si to bralo průměrně 4,9 l/100 km):
  23. Ještě v únoru mi praskla pravá přední pružina a později se zjistilo, že i levá už byla dávno prasklá, ale naštěstí se na autě nic nepoškodilo při prasknutí, tak došlo jen na výměnu vadných dílů za nové (pružiny a horní uložení) a jezdilo se vesele dál. Vlákno tady: vlákno Ještě se měnily stabilizační tyčky, ojnička...ale nechci tady zmiňovat každou prkotinu jako výměnu oleje apod.
  24. Rozhodl jsem se, že si zaslepím EGR ventil podle návodu zde na fóru. Operace dopadla úspěšně a palubní PC žádné závady nehlásí. Tady je návod, podle kterého jsem to dělal a kam jsem přispíval své postřehy dne 01. a 02. února 2011: vlákno - vlákno
  25. Dne 05. ledna 2011 jsme spolu slavili jubilejních 222.222 najetých km:
×
×
  • Vytvořit...