Kluci, děkuju za chválu.
Thaosk: ten virtual realizovat nebudu, na to jsem dost mizernej mechanik a ani na to nebudou peníze.
AKCZ: jiný barvy bych nechtěl, zlatá je prostě \"the best\". Vim, o čem mluvím.
hugo.v.r.: Taky zdravím dvojče. Černej interiér by se mi taky líbil, ale jedině v kůži. Nebo by se mi líbil světle hnědý, jako tady na klubu pár kousků taky má. Samolepky byly to první, co jsem na autě sundával Ale mám podezření, že je tam lepil již první majitel. O zástěrkách jsem asi ještě nikam nepsal, ale jak píše Stuchy, jsou to origo. Jen je musím taky ještě pořešit, páč vzadu vlevo to moc dobře nedrží a furt se mi tam chytá bláto a jiný bordel. Rezatej práh zatím snad nemám, koukal jsem na to, když jsem prošťouchával odvodňovací otvory a mám na jednom místě trochu koroze v místě, kde se mi sloupl gumoasfalt - to musím taky vyřešit, aby se to nerozlezlo. A ám vlevo vzadu malinko slouplýho laku na kraji blatníku dole, tak to taky budu řešit, aby to bylo v pořádku. Zbylo mi trochu bezoplacového odrezovače, tak se do toho nědy v dohlednu pustím a uvidí se, co to provede. Jen nevím, kde seženu gumoasfalt, abych to zase zadělal tak, jak to má být.