Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. to asi nebude zadna sranda to tam dobastlit, jeste jsem neslysel za tu dobu ze by to nekumu fungovalo.. Asi to ještě nikdo dobastlit nezkoušel... Já do toho zatim taky nepujdu, ale popřemejšlet o nějakym způsobu, jak to dodělat, můžu.
  2. Kroužky jsem ve tmě nezkoušel fotit, ale určitě zkusim a dám se mfotky. To naklápění mě taky štve a momentálně se mi nechce vymejšlet, jak to přibastlit, aby to fungovalo.
  3. Stifler

    Zase napad jak obejit zakon

    Tak si to přečti znova a celý.
  4. Stifler

    proc tohle nedavaji u nas?

    Věřim, že tohle musí hnout s každym řidičem natož, když je i rodičem.
  5. tohle byl duvod, proc jsem se pro tyhle svetla nerozhoupal, a to jsem mel docela jasno, ze chci angel eyes. pozdeji se me zacali libit svetla co maji pouze jeden krouzek (ma je myslim Creams). ted uz nad vymenou ani neuvazuji. Mně ty kroužky vůbec nevaděj...ikdyby tam nebyly vůbec, tak si tyhle světla koupim. Navíc ty kroužky přes xenony stejně nikdy nebudou vidět.
  6. Hans_td: taky gratuluju. Vypadá krásně a na těch Cyclonech ještě líp. asi si je jednou v budoucnu pořídim znova.
  7. Díky vám všem. Jsem s tim moc spokojenej a těšim se na další drobné úpravy. a ty xenony tam rozhodně příjdou.
  8. ja som teraz zapojil tiež čidlo na 406ke a vyzeralo to tiež najskôr na mínus. Potom som náhodou prehodil káble medzi sebou a už to išlo v poho a tak som to aj nechal. Skús to možno to aj tebe pomôže. no, už jsem to zkoušel a výsledek byl stejnej, ale zkusim to znova. Díky za radu.
  9. Stifler

    406 coupé by tom406

    Nedá nmi to a též se přidávám k zástupu gratulantů - hlavně vám přeji mnoho šťastných chvil ve společném životě a pokud možno žádná trápení.
  10. Stifler

    Meldik 306 - denni sviceni

    Však já vim.
  11. Stifler

    Meldik 306 - denni sviceni

    Teď tady Mini bude FX-ovi kazit kšefty s xenonama. Zeptej se Jarajardy, kolikrát dostal pokutu za xenony.
  12. Stifler

    Meldik 306 - denni sviceni

    Tak si pamatuj, že si od tebe pak vezmu rovnou i jeden pár náhradních výbojek (musim udržovat povinnou výbavu ).
  13. Děkuju, snad bude ještě hezčí...
  14. Vešly se tam tak tak....při vyjíždění z garáže to docela dřelo, ty podložky jsou celkem akutní.
  15. Stifler

    Meldik 306 - denni sviceni

    Krásná cenovka. Do toho půjdu. Edit: A jdou potom sehnat i jen samotný náhradní výbojky??? [upravil dne 10/8/08 Stifler]
  16. Stifler

    Úprava světlometu

    Podle mě měly všechny 406ky old model plastový kryty světel, proto taky všichni 406káři tady na fóru nadávaj, že se nevyráběj na old modely světla s čirou optikou. Kdyby byly skleněný, tak se nechají vybrousit.
  17. Stifler

    Rozmer kolies

    Tak nevim, jestli je u 306ek dvoulitr 16V malý objem....
  18. Stifler

    Rozmer kolies

    Tak to máš asi blbý katalogy. Já měl donedávna na mym GTičku originál kola už od výroby (Cyclony) a měly ET buď 15 nebo 18, teď si nejsem jistej, ale ET 24 rozhodně na 306ku standardně nepatří.
  19. Stifler

    Úprava světlometu

    Asi ne a zatim to ze zdejších příspěvků vypadá, že se na rozdělání nikdo ani nechystá.
  20. Stifler

    Meldik 306 - denni sviceni

    Tak mně rovnou taky, ať vim, kdy příjde ten správnej čas na závaznou objednávku.
  21. Stifler

    Meldik 306 - denni sviceni

    Jasný, to se určitě domluvíme. Teď po vejplatě jsou přednostní podložky se šroubama, ale na xenony dojde už brzo.
  22. Stifler

    Meldik 306 - denni sviceni

    Však proto jezdim k němu. Tak už mi pomalu taky nějaký ty xenony připrav, abych měl zase co do auta nainstalovat novýho. budu potřebovat H1 6000K.
  23. Stifler

    Meldik 306 - denni sviceni

    Nechám tyhle. Na STK pracuje kamarád, co mi prodával XSičko a věřim, že by mě s těmahle světlama nevyhodil.
  24. Stifler

    Úprava světlometu

    Nevim, ale možný je všechno. Každopádně to pro mě bylo docela nečekaný. A to jsem GTičko nemyl rozhodně napoprvý. Nechápu, že jsem si toho dřív nevšimnul.
  25. Díky. Nehodlám to přeplácat nějakejma brutus nárazníkama nebo co...chci, aby si to auto bylo furt podobný, takže se dá říct, že už ze vnějšku zůstane takovýhle. Maximálně zkusim ještě něco udělat se zadníma světlama (ale ne kupovat jiný, jen trošku upravit tyhle základní), asi tam příjdou fólie na zadní boční skla a na dveře kufru a možná bude lepší vejfuk, ale vzhled auta se rozhodně měnit nebude.
×
×
  • Vytvořit...