Díky. Nehodlám to přeplácat nějakejma brutus nárazníkama nebo co...chci, aby si to auto bylo furt podobný, takže se dá říct, že už ze vnějšku zůstane takovýhle. Maximálně zkusim ještě něco udělat se zadníma světlama (ale ne kupovat jiný, jen trošku upravit tyhle základní), asi tam příjdou fólie na zadní boční skla a na dveře kufru a možná bude lepší vejfuk, ale vzhled auta se rozhodně měnit nebude.