Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Stifler

    naposled aktivní 1/1/70 v 01:00

    Už se to tu řešilo... je to 1970 a je to proto, že ses zaregistroval na hlavní straně P-Clubu a na fórum už ses registrovat tim pádem nemusel, stačilo jen kliknout na odkaz a byl jsi na fóru...kdežto ti, co se neristrovali nejdříve na Clubu, ale na fóru, tak mají datum opravdu toho dne, kdy se regli.
  2. Stifler

    najpodarenejsia reklama

    207ka s beruškama: http://www.youtube.com/watch?v=byRM5IxeGz0
    • 25
  3. Stifler

    Produkty Microsoft a licence

    Záložní CD budeš mít vytvořený přímo z toho notebooku, takže si to moc dobře pamatuje, jakej v tom byl procesor, RAMka, grafika, atd., což znamená, že ti to na jinym počítači nepoběží, než na stejně nakonfigurovanym počítači. Licence k Windowsům je odesílaná na centrálu Microsoftu, kde to k tvýmu licenčnímu číslu přidělí tvou IP adresu, takže už to z jinýho compu neregneš.
    • 39
  4. Stifler

    Tomu rikam akcelerace......

    Taky jedno super zrychlení:
    • 29
  5. Těžko jsem se držel v době, kdy jsem měl rozbitý XSičko a neměl ještě GTičko těch několik měsíců. Nevim, jak to vydržim celý rok. A jezdit na srazy asi nebude s kym. Nikdo kolem mě na srazy nejezdí. teda ty tak kecáš sousede, zrovna na Seč pojedu a dokonce mit eine kleine Peugeot tak ti nic nebrání jet se mnou No, s tou Sečí nevim, páč nevim, jak to dopadne u mě v práci, jestli mě nevyhoděj a když jo, tak jak to budu mít potom s volnem...zatim tuhle možnost nechávám otevřenou...Kdyžtak bych ti svěřil mý GTičko a ty bys mě vozil jako muj osobní řidič po všech Peugeot-Club srazech.
  6. Tak když si uděláš zajížďku, tak se rád svezu. No vidiš ... a nemáš se nač vymlouvat ... Tak AHOY na jarním ... No, já se nechci vymlouvat, ale neřídit je fakt těžký... na jarnim...Libereckym srazu...
  7. Tak když si uděláš zajížďku, tak se rád svezu.
  8. Díky, budu se snažit. Snad to nějak přežiju tu dlouhatánskou dobu.
  9. No, opatrně teď nebude s čim...Bude stát v garáži minimálně ten rok a nikde neni jistota, že za ten rok ty papíry dostanu zpátky.
  10. Těžko jsem se držel v době, kdy jsem měl rozbitý XSičko a neměl ještě GTičko těch několik měsíců. Nevim, jak to vydržim celý rok. A jezdit na srazy asi nebude s kym. Nikdo kolem mě na srazy nejezdí.
  11. Stifler

    Paintball 19.4.2008 - Mimoň

    Tak já bohužel nepojedu, páč nebudu moct jezdit.
  12. Stifler

    Meldik 306 - denni sviceni

    Ty máš H1čky??? :o Podle mě jsou i v tuning světlech (nejen originálech) na 306ku new model jen a pouze H7čky...
  13. Stifler

    Meldik 306 - denni sviceni

    Světla Angel Eyes má na staršim modelu třeba Oni nebo Jiri.Wolf a oba je mají vidět ve svym avataru. Jinak tady je pro představu fotka Angelů na starší model:
  14. Počkat, něco mi ušlo, na co červenej sprej? Aby to vypadalo jako ta 504ka. Si taky musim užít toho novýho smajlíka, takže: :bacha :bacha :bacha :bacha
    • 32
  15. No, se svýma 22 roky mě za mladíčka mnoho lidí považuje a nebránim se tomu, ale rozhodně jsem si nekoupil GTičko, abych to použil jako zbraň, v mym případě to bylo spíš splnění snu. Byl jsem moc šťastnej, že jsem si ho uskutečnil, teď mi jen neni přáno si toho snu užívat. No, pick-up mi nedal přednost v jízdě, ale vykroutil se z toho i ve znaleckym posudku, kdy znalec vycházel z toho, že všichni mají pravdu, jen já si vymejšlim, takže podle toho ten posudek taky vypadal, ale už jsem neměl sílu s úředníkama bojovat, tak jsem si jinej posudek nevyžádal, takže si za to tak trochu můžu sám, ale fakt jsem z toho všeho už unavenej a zdecimovanej chováním \"soudců\", že jsem celkem rád, že už to skončilo a výsledek (trest) je známej. Vidim to na konec mý policejní kariéry a tim pádem i studií a budu teď jen tak přežívat, abych se mohl po dvou letech znovu opět volně nadechnout a začít žít naplno. Psychiku mi to srazilo až hodně na bod mrazu, takže je teď ze mě tak trochu troska, ale život mi to přál a asi jsem si to zasloužil. Víc mě už nenapadá, co k tomu dodat.
  16. Hehe tak podle druheho obrazku mam v aute automatickou klimu:D:o Já mam manuální, ale taky slouží.
  17. Tak je již, dá se říct, moje cesta po nehodě s mym XSičkem u konce, samosoudce mi napařil 4 měsíce basy s odkladem na 16 měsíců a aby toho nebylo málo, tak mi ještě přihodil 2 roky zákaz řízení, tak doufám, že je už Olda spokojenej!!!!!!! Ty vado Stiflere az tolik jo 2 roky bez rizeni?? to je docela kruty ne??? Tak hlavne at ti ta doba rychle utece.... Jo, dostal jsem dva roky - je to brutus, nevim, jak to přežiju, ale jak mi mnozí raděj, tak neustoupim názoru většiny a auto neprodám, to si nechám, ikdybych měl mít zákaz 5 let! Mam zkušenosti, že takovýhle nepříjemný věci se vlečou a vůbec neutíkají, ale uvidí se. Naštěstí tady mam oporu ve svých kamarádech, tak to snad nějak přežiju.
  18. Stifler

    Meldik 306 - denni sviceni

    Na starší model přesně tyhle nejsou, ale jsou jiné celkem podobné. Jinak Meldale - je to paráda, časem do nich taky půjdu.
  19. Bohužel jsem časem zjistil, že to asi nepůjde, páč ta manuální tam má jinak táhla a jiný koncovky na konektorech, takže by to byla buď ohromná piplačka pro nějakýho zkušenýho autoelektrikáře nebo je to nereálný.
  20. Nahoře je manuál, dole je automat. klima. Stačí???
  21. To si ale pleteš pojmy automatická klima a digitální klima, to jsou dvě úplně rozdílný věci.
  22. Co to je???Tady někdo hovořil o nějakym digitálu???
  23. tyjo! a k cemu ti ted bude ta cervena strela? Rozhodně GTičko nehodlám prodávat, tak jak po mě chtěj rodiče. Zůstane holt v garáži.
  24. Poučení z toho samozřejmě pro mě vyplynulo hned po nehodě, když jsem musel chodit všude pěšky a dost mě to štvalo a moc jsem přemýšlel o všem okolo, co a jak dělat nebo nedělat, ale už je pozdě. Teď bude mít můj vedoucí konečně ten důvod, po kterym touží od doby, co jsem nastoupil k policii, mě vyhodit z práce, tim pádem budu mít i předčasně ukončený vysokoškolský studia a můžu se válet doma a čekat, až budu moct zase začít normálně žít.
  25. Stifler

    Jak skončila moje 306ka

    Dá se říct, že je konec: http://www.peugeot-club.com/topic/25488-novy-prirustek-do-rodiny-306ek/#366295
    • 97
×
×
  • Vytvořit...