No, se svýma 22 roky mě za mladíčka mnoho lidí považuje a nebránim se tomu, ale rozhodně jsem si nekoupil GTičko, abych to použil jako zbraň, v mym případě to bylo spíš splnění snu. Byl jsem moc šťastnej, že jsem si ho uskutečnil, teď mi jen neni přáno si toho snu užívat. No, pick-up mi nedal přednost v jízdě, ale vykroutil se z toho i ve znaleckym posudku, kdy znalec vycházel z toho, že všichni mají pravdu, jen já si vymejšlim, takže podle toho ten posudek taky vypadal, ale už jsem neměl sílu s úředníkama bojovat, tak jsem si jinej posudek nevyžádal, takže si za to tak trochu můžu sám, ale fakt jsem z toho všeho už unavenej a zdecimovanej chováním \"soudců\", že jsem celkem rád, že už to skončilo a výsledek (trest) je známej. Vidim to na konec mý policejní kariéry a tim pádem i studií a budu teď jen tak přežívat, abych se mohl po dvou letech znovu opět volně nadechnout a začít žít naplno. Psychiku mi to srazilo až hodně na bod mrazu, takže je teď ze mě tak trochu troska, ale život mi to přál a asi jsem si to zasloužil. Víc mě už nenapadá, co k tomu dodat.