jj, mají ET 31 a origo Cyclony, co jsem měl, by měly mít ET 15 nebo 18, teď si nejsem jistej, takže celkem propad dovnitř. 205ky gumy budou bohatě stačit, neni třeba, abys to měl jako formuli. já mam problém ve předu s tlumičem a pérem, tam mam mezeru pár milimetrů a vzadu u podběhu mam mezeru takovouhle:
Jinak více k mým kolům je zde: ODKAZ