Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Stifler

    Čirá optika na 406 old model

    Už byla taková fotka i tady na fóru, takže to jde, ale je pravda, že jsou trošku menší...
    • 94
  2. Stifler

    Čirá optika na 406 old model

    To jsou ale obyč světla bez čirý optiky
    • 94
  3. Stifler

    Policie a Tuning

    Nemyslel jsi tím konkrétně mě??? Když jsi mě označil za moulu z ulice, tak jsi tim myslel mě!!! Už jen tim, že jsi napsal, cituji: \"kteréhokoli policajta, který se chov stejně jako Ty\", tudíž jsi urazil i mě, ikdyž jsi to nenapsal doslovně!!! Takže se z toho nevykrucuj.
  4. Stifler

    Drobné upravy, prahy vydech

    Ty prahy moc na těch fotkách vidět nejsou, ale to sání na kapotě, pokud plní ten správnej účel a né jen vzhled, tak potom
    • 34
  5. Stifler

    ktere jsou hezci?

    To bych ti byl moc vděčnej. Kdyby to teda dopadlo, tak se ozvi třeba přes U2U. Díky a ahoj.
    • 97
  6. Stifler

    ktere jsou hezci?

    No, já budu dávat 205/40, protože chci mít stejnej obvod kola, jako origo 15\"ky, co jsem tam měl, ale na to, aby mi to stálo v garáži a já jen občas povyjel by ty 50ky mohly stačit, na to by tam místo mělo bejt.
    • 97
  7. Stifler

    ktere jsou hezci?

    No a jak si pro ně asi přijedu??? Jinak já za montáž a demontáž nic platit nemusim. P.S.: Kdybys ty sjetý gumy chtěl vyhazovat a byly by to takový, který se mi do podběhů vejdou, tak mi je klidně za cenu poštovnýho pošli, lepší než je vyhodit a nemusíš platit za likvidaci.
    • 97
  8. Stifler

    ktere jsou hezci?

    Jilemnice je v Krkonoších, kousek od Vrchlabí, je to okres Semily. Ale radši než znova na špalky to dám na sjetý gumy, až se mi je podaří sehnat, do tý doby budou disky na autě.
    • 97
  9. Stifler

    ktere jsou hezci?

    Zimní nemam. Měl jsem ze svýho XSička zimní kola, ale to jsou 14\"ky a to se mi na auto nevejde kvůli předním brzdičům, který jsou jaksi na 14\"ky moc velký.
    • 97
  10. Stifler

    ktere jsou hezci?

    Pořádný pařezy doma holt nevedeme. Když jsem to dával na špalky, tak jsem musel vzít to, co zrovna bylo prouce, byla to taková hurá akce nahonem.
    • 97
  11. Stifler

    ktere jsou hezci?

    Na špalkách to bylo a ani trošku to nebylo stabilní, proto jsem to postavil aspoň takhle na disky, abych se nemusel bát, že mi to spadne na brzdiče a udělá na autě nevratný škody.
    • 97
  12. Stifler

    ktere jsou hezci?

    Nejsou prachy na nový gumy a sehnat nějaký úplně sjetý je taky problém...Potřebuju zatim aspoň něco, na čem by mi to mohlo stát v garáži, nepotřebuju nic použitelnýho pro provoz.
    • 97
  13. Stifler

    ktere jsou hezci?

    jojo, ale ty budeš mít gumy rozhodně mnohem dřív než já. Takže na nějaký porovnání máme ještě moře času.
    • 97
  14. Stifler

    ktere jsou hezci?

    No, v jinym než v 17\"ce se snad ani nedělaly. Vypadají menší, protože na nich nejsou gumy. až budou gumy a budu moct vjet z garáže, tak udělám nějaký fotky a uvidíš, že to pak nebude vypadat tolik malý. [upravil dne 19/7/08 Stifler]
    • 97
  15. Stifler

    ktere jsou hezci?

    Jo, když máš tolik místa, tak neni co řešit. Dej tam klidně 215ky, ale mě budou v pohodě stačit 205ky na tu šířku ráfku
    • 97
  16. Stifler

    ktere jsou hezci?

    Když budeš dávat širší gumy, tak budeš muset dát větší podložky a né menší oproti 205kám gumám... ale teda pouze pokud máš taky málo místa ve vnitřku u podběhu.
    • 97
  17. Stifler

    ktere jsou hezci?

    jj, mají ET 31 a origo Cyclony, co jsem měl, by měly mít ET 15 nebo 18, teď si nejsem jistej, takže celkem propad dovnitř. 205ky gumy budou bohatě stačit, neni třeba, abys to měl jako formuli. já mam problém ve předu s tlumičem a pérem, tam mam mezeru pár milimetrů a vzadu u podběhu mam mezeru takovouhle: Jinak více k mým kolům je zde: ODKAZ
    • 97
  18. Stifler

    ktere jsou hezci?

    neblazni s tak silnejma podlozkama.. tobe bude stacit 15-20mm No, vidim to minimálně na těch 25 mm, páč už na Cyclonech bylo vidět, že jsou celkem dost schovaný pod blatníkama.
    • 97
  19. Stifler

    ktere jsou hezci?

    To by mě taky zajímalo, jestli se dělaj podložky s atestem, páč mam teď taky ty kola, co brslen na zadní nápravě na fotce a maj dost vysoký ET a budu mít problém s podběhem na vnitřní straně, takže budu muset asi 25 až 30 mm podložky dát. Jinak co se týče gum, tak já na tyhle kola budu dávat klasický 205/40 R17, širší kola ani radši nechci.
    • 97
  20. Stifler

    Policie a Tuning

    Milý Medvěde, kdopak se tady nedávno rozčiloval nad mřížema v autech s odpočtem DPH??? Kdo tu tedy VĚDOMĚ porušuje zákon??? Jsem to já nebo ty??? A toho moulu z ulice sis mohl odpustit, já tě tady veřejně taky neurážim!!! To si jako předseda tohoto klubu nesmíš dovolit!!!
  21. Stifler

    Policie a Tuning

    Asi neumíš číst. Nikdo tady u sundávání nic neříkal. A rozhodně ne o sundávání poté, co bylo řidiči domluveno nebo udělena pokuta. V tom rozdíl neni. Takže aby ses nenechal vysmá ty. Takže policie bude vklidu memorovat domluvami něco, o čem přestupce i tak ví a s vynucováním si zákonnosti je holt amen... To jsme to dopracovali... Ty zase všechno zveličuješ a zobecňuješ. KAŽDÁ SILNIČNÍ KONTROLA JE INDIVIDUÁLNÍ, STEJNĚ JAKO JE INDIVIDUÁLNÍ KAŽDÝ AUTO A KAŽDEJ ŘIDIČ!!!!!UŽ TO POCHOP, NENI TO VŠECHNO NA JEDNO BRDO, JAK TO TADY PREZENTUJEŠ!
  22. Stifler

    Policie a Tuning

    Asi neumíš číst. Nikdo tady u sundávání nic neříkal. A rozhodně ne o sundávání poté, co bylo řidiči domluveno nebo udělena pokuta. V tom rozdíl neni. Takže aby ses nenechal vysmá ty.
  23. Stifler

    Policie a Tuning

    To vypadá, že máš peněz na rozdávání a že rád pokuty dostáváš. Já vědět, že mam na autě něco, co neni v pořádku, tak mi stačí, když mě na to policajti upozorněj. Rozhodně bych jim hned necpal prachy do ruky tak, jak bys to asi udělal ty.
  24. Stifler

    306 XSi - kolik za ni?

    No, podle mě max. 70.000,- Kč a to by byl fakt úplně strop díky super stavu.
    • 14
  25. Stifler

    Ukažte svou garáž

    Škoda, že do týhle garáže prší a padaj ze střechy lepkavý kvítky, ale jinak v době mimo pylovou sezónu to musí bejt příjemný parkování.
×
×
  • Vytvořit...