Jump to content

marthykral

User
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by marthykral

 1. mám samostatný displej na přístrojovce, jednotka rádia přišroubovaná za ní. V nabídce nastavení se mi AUX nezobrazí. Našel jsem, že snad nesmí být zasunuta USB Flash. Zítra vyzkouším?
 2. Nikde jsen nastavení AUX nenašel
 3. Mám peugeot 2008 rok výroby 2017 amámk nefunkční originál vstup AUX. Je tam originální kabeláž, vše je připojené, ale po připojení telefonu pře propojovací jack stereo žádný zvuk a na displeji OEM se zdroj nezobrazí. Má někdo zkušenost co s tím?
 4. Dokáže mi někdo poradit.Mám autorádio PSA RCC A1 9822729780. podporuje toto rádio android auto a mirrorlink. Na obrazovce se nezobrazují a v peugeotu mi sdělili že nelze povolit v dia.
 5. Díky moc a měl bych ještě dotaz. Jde z Vin zjistit možnost nastavení přísvitu do zatáček a možnost propojení s telefonem přes android auto?
 6. Mohl by mi někdo zjistit výbavu vozidla dle vin VF3CUHMZ6HY061951- Peugeot 2008 1,2 VTI
 7. Měl jsem podobný problém a zjistil jsem po demontáži stěračů, že uvnitř táhel jsem měl plastová pouzdra a ty už nebyly v pořádku. Dle rozměrů jsem ssehnal samomazná a po jejich výměně vše v pohodě. Kdo je trochu zručný zvládne to sám.
×
×
 • Create New...