Přejít na obsah

wolziino

Uživatel
 • Počet příspěvků

  19
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli wolziino

 • ID člena 66101
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 29.6.1994

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 306
 • Rok výroby
  1994

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Brno
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  wolziiino@gmail.com

Návštěvy profilu

103 zobrazení profilu
 1. wolziino

  Peugeot 306 99 HDi ventilátor

  Tak jsem se na to koukal. Ten můj ventilátor tam žádnou šipku nemá a pokud ho zkusím přehodit + s - opačně, tak se nerozeběhne a jen v něm co si cvaká, takže bohužel nic. Ale díky za tip.
 2. wolziino

  Peugeot 306 99 HDi ventilátor

  Děkuji za tip, odpo vyzkouším a dám vědět
 3. wolziino

  Peugeot 306 99 HDi ventilátor

  Ahoj Peugeoťáci, zase otravuji, ale chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s vyndáváním palubky po face. Snažil jsem se hledat na fóru, jestli to tu není a nenašel jsem. Jestli to tu je tak se velmi omlouvám. Mám totiž problém s foukáním ventilátoru. Ventilátor O.K valí jak za mlada, ale na výdechách žádné foukání, ovládání klapek chodí v pořádku, koukal jsem, ale z celého tělesa ventilátoru jsou připojeny všechny hadice a stejně nic? Někdo s tímto problémem zkušenost? Děkuji za tipy a rady.
 4. wolziino

  "vymena žhavičov na peugeot 4007"

  Ahoj, pokud si dobře pamatuji, tak by měli být pod tím plastovým černým sání.
 5. wolziino

  Peugeot 306 1.9 TD vada motora

  A motor maže? Není třeba někde přidřený?Vačka či klika? Mě toto kdysi udělalo na dálnici, že jsem jel ze 4 na 5 a po chvílí mačkám plný plyn a ono nic, po nastartování divný klepot a bylo to chyceno na klice..
 6. wolziino

  Peugeot 306 HDi nestartuje

  Děkuji Ti moc za snahu mi pomoci. Vyndal jsem 4 vstřik opět ven a je poškozené lehce sedlo v hlavě, ono asi jak jsem doloval tu měděnou podložku, protože byla připečená a nešla ven.. takže to vypadá, že budu muset koupit tu sadu těch fréz a zkusit to vyfrézovat, snad to tím pomůže..
 7. wolziino

  Peugeot 306 HDi nestartuje

  bohužel nemám možnost, svojí garáž mam 30 km vzdálenou.. byl jsem to znovu zkusit a kolem 4 vstřikovače to dělá bubliny, když jsem to kolem něj pokapal naftou.. co s tím? očištěno a je tam daná nová měděný podložka a i ten plastový kroužek?
 8. wolziino

  Peugeot 306 HDi nestartuje

  no a kdyby to podfukovalo, co proto mám víc udělat, když jsem ten prostor pro vstřik očistil a dal novou měděnou podložku bosch?
 9. wolziino

  Peugeot 306 HDi nestartuje

  zkoušel jsem to přes kabely z druhého auta a stejně to nechtělo chytnou, zítra přidám video..
 10. wolziino

  Peugeot 306 HDi nestartuje

  né moc, ale čudí to..
 11. wolziino

  Peugeot 306 HDi nestartuje

  to je vše ok, rozpojoval jsem akorát vstřiky a čidlo na vačce, to vše jsem dal zpět a nic zkusím to, bylo by to fajné kdyby to pomohlo..
 12. wolziino

  Peugeot 306 HDi nestartuje

  Ahoj Peugeoťaci, mám takový menší problém. Mám 306 HDi rv 99. Foukalo mi to kolem vstřiků, tak jsem objednal nové měděné podložky a i ty plastové kroužky na vršku. Vše jsem očistil a dal dohromady. Vše jsem vrátil zpět a šel jsem nastartovat. Párkrát jsem otočil klíčem, abych dostal naftu do vstřiků. A nemohu nastartovat. Myslel jsem si, že je to celé zavzdušněné, tak jsem povolil všechny trubky a ze všech teče nafta, ale auto stále nechce chytnout. Diagnostika nepíše žádnou závadu. Nevíte někdo rady? Děkuji za každou radu, já už jsem, bezradný.
 13. wolziino

  306 HDi klimatizace

  A nevíš náhodou jaký kód motoru to je bez klimy?
 14. wolziino

  306 HDi klimatizace

  Ahoj Peugeotaci, chtěl bych se zeptat, zda už to někdo řešil. Mám 306 hdi r.v 1999. Chtěl bych dát úplně pryč klimakompresor, podle serviceboxu, jsem si objednal na zkoušku kratší řemen pro vozy bez klimatizace a zda se mi nějaký stále dlouhý a nebo jen nevím, jak ho tam správně dát, nevíte někdo rady?
 15. wolziino

  306 hdi řemenice na klice

  Děkuji moc pánové
×