Jump to content

wolziino

Uživatel
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

About wolziino

 • ID člena
  66101
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 06/29/1994

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 306
 • Rok výroby
  1994

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Brno
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  wolziiino@gmail.com

Recent Profile Visitors

176 profile views
 1. Ahoj Peugeoťáci, mám takový možná hloupý doraz, chtěl bych od Vás radu, jaký průměr brzdového potrubí by jste dali? Děkuji mnohokrát za typ
 2. Poprosím kdyžtak toto vlákno smazat. Vyřešeno! Díky
 3. Ahoj Peugeoťáci, chtěl bych se zeptat, zda jste se někdo setkal s tím, že Vám unikala nafta ze vstřikovacího čerpadla. Na tomto obrázku pod touto ,,krytkou" mi občas uniká nafta, někdy nic a někdy, že je poblitá i olejová vana jak to stéká. Nevíte někdo co se pod tou krytkou nachází a či je na to nějaké těsnění a nebo stačí jen silikon na motory? Já jen, aby když to budu rozebírat na mě něco nevyskočilo ..Díky za jakoukoli radu.
 4. Ahojte, mám takový další menší problém. Auto jede normálně v pohodě, už startuje na brnk, ale ikdyž jsem koupil ruční frézu na sedla vstřikovačů, dávám nové měděné podložky, dal jsem i ten plastový kroužek nový a stále mi to kolem 4 vstřikovače bleje trochu nafty, nevíte co kdo s tím?
 5. Aha, momentálně jsem v Německu a tak to o víkendu zkusím, ono to jako fouká, ale tak lehce, že to není ani skoro cítit.
 6. Tak jsem se na to koukal. Ten můj ventilátor tam žádnou šipku nemá a pokud ho zkusím přehodit + s - opačně, tak se nerozeběhne a jen v něm co si cvaká, takže bohužel nic. Ale díky za tip.
 7. Děkuji za tip, odpo vyzkouším a dám vědět
 8. Ahoj Peugeoťáci, zase otravuji, ale chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s vyndáváním palubky po face. Snažil jsem se hledat na fóru, jestli to tu není a nenašel jsem. Jestli to tu je tak se velmi omlouvám. Mám totiž problém s foukáním ventilátoru. Ventilátor O.K valí jak za mlada, ale na výdechách žádné foukání, ovládání klapek chodí v pořádku, koukal jsem, ale z celého tělesa ventilátoru jsou připojeny všechny hadice a stejně nic? Někdo s tímto problémem zkušenost? Děkuji za tipy a rady.
 9. Ahoj, pokud si dobře pamatuji, tak by měli být pod tím plastovým černým sání.
 10. A motor maže? Není třeba někde přidřený?Vačka či klika? Mě toto kdysi udělalo na dálnici, že jsem jel ze 4 na 5 a po chvílí mačkám plný plyn a ono nic, po nastartování divný klepot a bylo to chyceno na klice..
 11. Děkuji Ti moc za snahu mi pomoci. Vyndal jsem 4 vstřik opět ven a je poškozené lehce sedlo v hlavě, ono asi jak jsem doloval tu měděnou podložku, protože byla připečená a nešla ven.. takže to vypadá, že budu muset koupit tu sadu těch fréz a zkusit to vyfrézovat, snad to tím pomůže..
 12. bohužel nemám možnost, svojí garáž mam 30 km vzdálenou.. byl jsem to znovu zkusit a kolem 4 vstřikovače to dělá bubliny, když jsem to kolem něj pokapal naftou.. co s tím? očištěno a je tam daná nová měděný podložka a i ten plastový kroužek?
 13. no a kdyby to podfukovalo, co proto mám víc udělat, když jsem ten prostor pro vstřik očistil a dal novou měděnou podložku bosch?
 14. zkoušel jsem to přes kabely z druhého auta a stejně to nechtělo chytnou, zítra přidám video..
×
×
 • Create New...