Přejít na obsah

wolziino

Uživatel
 • Počet příspěvků

  23
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli wolziino

 • ID člena 66101
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 29.6.1994

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 306
 • Rok výroby
  1994

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Brno
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  wolziiino@gmail.com

Návštěvy profilu

140 zobrazení profilu
 1. Poprosím kdyžtak toto vlákno smazat. Vyřešeno! Díky
 2. Ahoj Peugeoťáci, chtěl bych se zeptat, zda jste se někdo setkal s tím, že Vám unikala nafta ze vstřikovacího čerpadla. Na tomto obrázku pod touto ,,krytkou" mi občas uniká nafta, někdy nic a někdy, že je poblitá i olejová vana jak to stéká. Nevíte někdo co se pod tou krytkou nachází a či je na to nějaké těsnění a nebo stačí jen silikon na motory? Já jen, aby když to budu rozebírat na mě něco nevyskočilo ..Díky za jakoukoli radu.
 3. wolziino

  Peugeot 306 HDi nestartuje

  Ahojte, mám takový další menší problém. Auto jede normálně v pohodě, už startuje na brnk, ale ikdyž jsem koupil ruční frézu na sedla vstřikovačů, dávám nové měděné podložky, dal jsem i ten plastový kroužek nový a stále mi to kolem 4 vstřikovače bleje trochu nafty, nevíte co kdo s tím?
 4. wolziino

  Peugeot 306 99 HDi ventilátor

  Aha, momentálně jsem v Německu a tak to o víkendu zkusím, ono to jako fouká, ale tak lehce, že to není ani skoro cítit.
 5. wolziino

  Peugeot 306 99 HDi ventilátor

  Tak jsem se na to koukal. Ten můj ventilátor tam žádnou šipku nemá a pokud ho zkusím přehodit + s - opačně, tak se nerozeběhne a jen v něm co si cvaká, takže bohužel nic. Ale díky za tip.
 6. wolziino

  Peugeot 306 99 HDi ventilátor

  Děkuji za tip, odpo vyzkouším a dám vědět
 7. wolziino

  Peugeot 306 99 HDi ventilátor

  Ahoj Peugeoťáci, zase otravuji, ale chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s vyndáváním palubky po face. Snažil jsem se hledat na fóru, jestli to tu není a nenašel jsem. Jestli to tu je tak se velmi omlouvám. Mám totiž problém s foukáním ventilátoru. Ventilátor O.K valí jak za mlada, ale na výdechách žádné foukání, ovládání klapek chodí v pořádku, koukal jsem, ale z celého tělesa ventilátoru jsou připojeny všechny hadice a stejně nic? Někdo s tímto problémem zkušenost? Děkuji za tipy a rady.
 8. wolziino

  "vymena žhavičov na peugeot 4007"

  Ahoj, pokud si dobře pamatuji, tak by měli být pod tím plastovým černým sání.
 9. wolziino

  Peugeot 306 1.9 TD vada motora

  A motor maže? Není třeba někde přidřený?Vačka či klika? Mě toto kdysi udělalo na dálnici, že jsem jel ze 4 na 5 a po chvílí mačkám plný plyn a ono nic, po nastartování divný klepot a bylo to chyceno na klice..
 10. wolziino

  Peugeot 306 HDi nestartuje

  Děkuji Ti moc za snahu mi pomoci. Vyndal jsem 4 vstřik opět ven a je poškozené lehce sedlo v hlavě, ono asi jak jsem doloval tu měděnou podložku, protože byla připečená a nešla ven.. takže to vypadá, že budu muset koupit tu sadu těch fréz a zkusit to vyfrézovat, snad to tím pomůže..
 11. wolziino

  Peugeot 306 HDi nestartuje

  bohužel nemám možnost, svojí garáž mam 30 km vzdálenou.. byl jsem to znovu zkusit a kolem 4 vstřikovače to dělá bubliny, když jsem to kolem něj pokapal naftou.. co s tím? očištěno a je tam daná nová měděný podložka a i ten plastový kroužek?
 12. wolziino

  Peugeot 306 HDi nestartuje

  no a kdyby to podfukovalo, co proto mám víc udělat, když jsem ten prostor pro vstřik očistil a dal novou měděnou podložku bosch?
 13. wolziino

  Peugeot 306 HDi nestartuje

  zkoušel jsem to přes kabely z druhého auta a stejně to nechtělo chytnou, zítra přidám video..
 14. wolziino

  Peugeot 306 HDi nestartuje

  né moc, ale čudí to..
 15. wolziino

  Peugeot 306 HDi nestartuje

  to je vše ok, rozpojoval jsem akorát vstřiky a čidlo na vačce, to vše jsem dal zpět a nic zkusím to, bylo by to fajné kdyby to pomohlo..
×