Přejít na obsah

hpierr

Uživatel
 • Počet příspěvků

  11
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli hpierr

 • ID člena 65883
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 6.5.1982

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2005

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  České Budějovice
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. hpierr

  Kolísání otáček

  Ten je cca 7 měsíců starý. Hold me ta diagnostika asi nemine
 2. hpierr

  Kolísání otáček

  Dobrý den, ahoj. Včera pri cestě z Budejc do Třebíče jsem si všiml že mi nějak auto přestalo trochu táhnout. Musím ho trochu víc točit. A taky a to mě dost vylekalo když jsem preradil na pětku v 90km tak kousek po 2000 otáčkách mi otackomer začal poskakovat nahoru a dolů o 500 otáček a motor si držel otáčky a nereagoval na seslapnuti plynu asi tak cca 5 sekund a pak se zase chytil. Udelalo mi to za tu cestu asi tak 5x az 6x. Ale jenom na pětce. Mam peugeot 307sw 2.0hdi 100kw. Prosím o radu. Děkuji všem za odpověď.
 3. hpierr

  Kontrolka baterky

  Je to rok 2005. Je to takový ten panel mezi budikama. Svitila při startování. Uz nesvítí. Hlavně tam i je když se člověk zadiva. Je v práci dole na tom informačním panelu. Jsem se poptal a musel bych sundat celej horní plast (dekl) protoze kaplicka s tím je jeden kus. Děkuji za odpověď.
 4. hpierr

  Kontrolka baterky

  Dobrý den, ahoj. Chtěl bych se zeptat zda jde nejak jednoduše vyměnit zarovicku(kontrolku) baterky? Přestala svítit a tudíž nezjistim zda není porucha na dobijeni. Mám peugeot 307se po facesliftu( s tou rejnoci hubou). Děkuji všem za radu a pomoc. Nerad bych s tím šel do Peugeotu a platil nehorázný ceny za výměnu kontrolky.
 5. Tak to byl fofr. Děkuji ti moc.
 6. Dobrý den, ahoj. Mohl bych poprosit o zjištění výbavy dle vin? Moc děkuji. Vin: VF33HRHRH84440958
 7. hpierr

  Prevodovka ci spojka

  Ferry zkusím to. Děkuji za radu. Pak dám vědět.
 8. hpierr

  Prevodovka ci spojka

  Kulisu radici páky? Prosim jsem naprostý amatér tak semnou budete muset mluvit jako s debilem. Předem se omlouvam. Jinak děkuji za velmi rychlou odpověď.
 9. hpierr

  Prevodovka ci spojka

  Jo a jedna se o Peugeot 307SW 2.0Hdi 100KW 16V
 10. hpierr

  Prevodovka ci spojka

  Dobrý den, ahoj. Koupil jsem si svého prvního Peugeot a mám takový malinký problém. Jde mi špatně zařadit jednička a když prerazuji na dvojku tak mi to přijde jako bych ji tam tlačil přes zuby. Na stupeň tri, ctyri, pet a šest to jde nádherně bez jakýkoliv zvuků či pazvuku. Děkuji všem za jakoukoli radu. P.s.: Schanim nějakého dobrého technika s diagnostikou co by se mi kouknul na auto a vyměnil mi rozvody a opravil pár drobnosti. Rozbody mám vlastni. Jde jen o práci. Místo České Budějovice. Díky moc
 11. hpierr

  Jak a za kolik Vam jezdi?

  Ahoj. Já mimo město jezdím za cca 6litrů a ve městě tak za cca 8 litrů. Mám 2.0hdi 100kw 16v
×