Přejít na obsah

Pikaso29

Uživatel
 • Počet příspěvků

  18
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Pikaso29

 • ID člena 65853
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 5.3.1988

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 806
 • Rok výroby
  1997

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Nové Město nad Metují
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Pikaso29

  Demotáž dvířek palivové nádrže

  tak jsem to dneska vytáhnul a drží to lanko na to zajištění dveří pří otevřeních dřívkách na natankování. já jsem to ještě vác povytáhnul a musí se stím pootočit ale zpět to budu muset trochu nejak jinak udělat jelikož to lanko trochu zajelo a už to tak jednoduše zpátky nepůjde.
 2. Ahoj mohl by mi někdo poradit co dvířka ještě drží a jak je tedy vyndat? Ty dva šroubky jsem utrhnul a povytahnu to o 2cm a zacnou mi dvířka pěkně pružit a ven nejdou. Nevyndával jste je někdo už? Koukal jsem všude po netu a nikde nic:(
 3. Pikaso29

  Výměna převodovky

  Tady to je a děkuji jestli na to mrkneš Peugeot 806 2.0 8V TURBO VIN:VF3221RA212053376 Citroen Evasion 2.0 8V VIN: VF7U6UB0012160909
 4. Pikaso29

  Výměna převodovky

  Ahoj potřebuji poradit.Nejspíš budu známemu měnit převodovku jelikož v ni krom 4rych.stupně lupe na Citroenu Evasion 2.0i 8V a chci se zeptat jestli to půjde zaměnit za převodovku z Peugeot 806 2.0i 8v TURBO ,protože jí má doma nepojizdnou a převodovka tam byla dobrá? Děkuji za jakoukoliv radu
 5. Pikaso29

  Nestartuje

  tak už jsem nevěl kudy kam tak jsem rozdělal celou elektiku v motorové časti a zjístil jsem že nejde kostra na ten Stop ventil. Protože když jsi přivedu kostru na ty plusový kabely na stop ventilu tak se mě objeví proud na čerpadle i na cívce zapalování . Ale čerpadlo nevypne ale auto pořád nechytne. Nevíte někdo kam nebo na co jde ten kostřící kabel vím že jde do vnitř auta?
 6. Pikaso29

  Přístojová deska

  Díky za odpověd
 7. Pikaso29

  Kodové startování

  Díky tak uvidíme
 8. Pikaso29

  Přístojová deska

  Řeším problém u příbuzneho na 406 při rosvícení světel zhasne celá přístrojová deska co by to mohlo být? Začalo to dělat po těch velkých mrazech když se mu vybila baterka a ještě k tomu blbne radio nejde zadat kod radia naskočí "code" ale neskočí tam čarky na zadání císla nejaká rada?
 9. Pikaso29

  Kodové startování

  Ahoj řeším problém se startování a už nevím kudy kam tak jsem to tu pročítal. A tak mě ještě napadlo jestli by to nemohlo být tím kodovím startováním sice kabely mám od klavesnice odpojene. A kod neznám tím se chci zeptat dá se nastavit nějak nový kod na startování?
 10. Pikaso29

  Nejde nastartovat

  Ahoj tedka řeším podobný problém a co jsi s tím udělal? Před tím celou dobu jsem startoval bez kodového startování a mám i odpojenou klávesnici
 11. Pikaso29

  Nestartuje

  tak jsem se k tomu zase dostal a všechny pojistky jsou v pořádku. Ale vůbec mi nejde proud na pojistku čerpadla nádrže nevíte přes co to všechno jde? Bitron jednotka, spínačku či snímač otaček kliky? A tím stop ventilem kromě zmáčknutí se ještě něco děla jinačího? Nebo bude někdo vědět na kolik pinu u bitron jednotky má jít proud abych neměl někde přerušenej kabel?
 12. Pikaso29

  Nestartuje

  jo ten to má a tak jsem ho zkoušel mačkat a nic. Spíš je mi divný že když jsem vyměnil tu novou baterku tak to chytlo v pohodě a po 3 dnech jsem potřeboval frčet pryč a nic. Přitom jsem neujel ani metr. protože když přivedu proud na pojistku čerpadla v nádrži tak vrní.Ještě ono to je nějak spojení palivoví čerpadlo(čerpadlo nejde) a zapalovací cívka (nehází jiskru).
 13. Pikaso29

  Nestartuje

  ahoj tak bitron jednotka vyměněná a peugeot pořád nic čerpadlo není slyšet a nechytne. Ještě se mrknu na ty pojistky anebo nějaké další rady rady prosím?
 14. Pikaso29

  Nestartuje

  ok zatím díky
 15. Pikaso29

  Nestartuje

  jo tak to je to druhý co jsem si myslel. A když mám klávesnici odpojenou tak to spíš vypadá na tu bitron jednotku co.
×