Jump to content

405GLD

Uživatel
 • Content Count

  168
 • Joined

 • Last visited

  Never

About 405GLD

 • Rank
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 405
 • Rok výroby
  1990

Profilové informace

 • Město
  Ústí nad Labem
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oddie, já to neopravoval. Nechal jsem si to dělat u jednom servisu u Teplic. Mě to nenapadlo že se to může vyměnit při výměně těsnění pod hlavou. Taky mě to pěkně sere. Tak dik za radu Maxim:cool:
 2. 405GLD

  Palubka-tachometr

  Oddie, kolik budeš chtít za palubku. Jak vypadá, není také přetáčená? Funguje tam dení počítadlo a nulování? Nechrastí to vní (není hlučný tachometr). Dík maxim:cool:
 3. Oddie ja do toho leju Halvoline 10W-40. Ty gufera u ventilů budu asi měnit. Nevýš kolik to cálovat. Dík Maxim
 4. 405GLD

  STARTOVÁNÍ

  Toto řešení jsem skoušel také, dokonce mi to udělali v servisu Bosch v Ústín.L.. Ale problém se pořád opakoval. Fakt už nevím.
 5. Čus, mam problémek s motorem. Asi před 1/2rokem jsem si nechal vyměnit těsnění pod hlavou, pod vanou, gufera u rozvodů, \"O\"kroužky na vakupumpě, těsnění pod ventilovým výkem a olej se mi pořád stráci. Auto extrémě nekouří. Co se kde dá ještě vyměnit krom gufera mezi motorem a převodovkou to je OK. Co na to říká Oddie. Díky moc Maxim:cool:
 6. 405GLD

  Palubka-tachometr

  Ahoj lidičky, mam ještě jeden problém a to s tachometrem. někdo si hrál s tachometrem, snažil se stáhnout nějaké km dolů. Teď ma číslici co označuje sta tisíce posunutou mezi 1. a 2.. Špatně mi to načítá km (olej jsem měnil při 298 995 a další výměna měla být při 306 995, ale já mam teď na počítadle 209 995). Dení počítadlo jde OK. Lidičky dá se to počítadlo opravit nebo vyměnit jen tachometr s počítadlem (mam palubku s hodinama). Nemáte někdo palubku s hodinama nebo s otáčkoměrem-v okolí Prahy, Středočeský kraj, Ústecký kraj. Oddie nemáš nějakou palubku někde schovanou? Díky za rady Maxim:cool:
 7. 405GLD

  STARTOVÁNÍ

  Diky kluci, ale já mam tu spínačkuz vyměněnou, koupil jsem novou za 1.300Kč. Cívka na starteru nová 1.300Kč. Celý starter je vyčištěný a opravený. Alternátor je také OK oparven, vyčištěn +nové diody. Fakt už nevím co to může být. Poraďte prosim. Dík Maxim
 8. 405GLD

  STARTOVÁNÍ

  To Butch: A kde tu skříňku najdu, kde je umístěná. Dík Maxim:cool:
 9. 405GLD

  STARTOVÁNÍ

  Čus lidičky, mam takovej problém. Jakmile se mi auto zahřeje tak nejde nastartovat. Vždy musím poklepat cívku a poté to nastartuje ale bohužel někdy ani toto nepomůže. Nechal jsem si celí starter repasovat. Je tam nová cívka, vyčištěné vynutí na starteru (rotor), stator. Kopil jsem i novou spínací skříňku a ještě projistotu jsem nechal zkontrolovat alternátor. Půl roku po opravě starteru to bylo OK. Teď jakmile se auto zahřeje začne to blbnout. Ráno jsou starty OK. Co to může být. Máte s něčím podobným někdo nějaké zkušenosti. Předem dík všem za rady a pomoc. Čus maxim:cool:
 10. 405GLD

  ELEKTRONY

  Jaké elektrony pasují na 405. Jde mi o veškeré údaje = rozteče, ET, max. šířka el., a velikost. Jdou tam elektrony i z jinačích zanček aut. Dik maxim:cool:
 11. 405GLD

  Chladič

  Nejsem žádnej odborník na 406, sám mám 405. Ale dle mého je silnější chladič na chlazení motoru a druhej tenčí je na klimatizaci. (nebo je to obráceně). Asi jsem moc nepomohl, ale snažil jsem se. ČUS MAXIM:papa:cool:
 12. 405GLD

  Citroen AX 1,4D

  To Oddie: Ne určitě nic nepoužil. Jak se dá tento problém odstranit. Je možnost tento okruh třeba nějak profouknout. Prasklá hlava není. Voda v okruhu si drží stálou hladinu (nikde nic neutíká). Co to proboha může být. Já se stím odvzušněním trápil včera 2hod. a výsledek je pro kočku. Dík za rady. ČUS MAXIM:cool:
 13. 405GLD

  Citroen AX 1,4D

  Ještě jednou, nestojí za těmito problemi špatný TERMOSTAT? Dík Maxim:cool:
 14. 405GLD

  Citroen AX 1,4D

  Ahoj lidičky, můj brácha má problem se svím autíčkem. Auto má snahu se neustále přehřejvat. Při jízdě po rovině auto netopí až při jízdě do kopce začne topit. Pokoušel jsem se odvzdušnit okruh topení (bylo zapnute topení) ale z ventilu pro odvzdušnění odcházelo jen nepatrné množství páry a žádná voda. Proč to nejde odvzdušnit a auto se přehřívá. Proč to topí jen při jízdě do kopce. Díky všem. Ještě mam jeden problém, potřebuju sehnat knižku na opravu Citroena AX 1,4D ,,JAK NA TO\". Ještě jednou dík Maxim:cool:
 15. To KUBIK: Mužu tě poprosit také o tan návod na podsvícení autíčka. A mohl by jsi mi připsat jaké jsou náklady. Díky moc maxim můj E-mail: jirasekjar@seznam.cz
×
×
 • Create New...