Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. MatrixChose to měl to same , zeptej se ho , pokud vim vyresil to velmi originalne a levně
    • 72
  2. Pe.Tr

    Záhadná krabička

    origo alarm?
  3. Pe.Tr

    ukažte svoji 406

    a jedna zepředu , dovolim si tvrdit ze po vikendu se uz na tuto plochu nedostanu
  4. Pe.Tr

    ukažte svoji 406

    tak jedna z víkendu
  5. Pe.Tr

    \"Trhova\" hodnota 406 coupe

    Dobrý den . proč je ted tolik coupe na klubu asi?
    • 56
  6. usekovka nespadá přece pod MP?
    • 51
  7. enikybeniky: tak pak by to chtělo očního , před přejezdem byla značka 2x2 metry velka, která na něj upozorňovala.
    • 51
  8. za sebe a za tu co semnou ještě stále bydlí chci také poděkovat za fajnový sraz ikdyž počasí jste prokaučovali teda :D:D - Myslím, že to vyšlo dobře , základ byl letiště bez deště a to vyšlo. Jen dodám, že ačkoliv byl náš stan v 18:00 uvnitř absolutně suchý , v 00:00 už tomu tak bohužel nebylo:( , ale kombíček nás ochránil ikdyž dvě noci bysme v něm asi nedali . -Jak dopadla plocha kempu po našem odjezdu? Když si vybavím, že já jel první po koberci a nešloto zlehka tak se bojím fotky z odpoledních hodin
    • 54
  9. Pe.Tr

    Klapka u pylového filtru - 406

    ja se hecnul koupil funglovku motorek z benexu a Ferry byl tak hodný o dodělal tam dva mikrospinače které v koncových urovních motorek vypnou , takže si tvrdím říct že motorek mě přežije
    • 24
  10. Tak Neratovice dnes ráno bez mráčku , sluníčko paří jak ve ŠPANĚLSKU snad se mi to podaří dotlačit i do Šebe.
    • 23
  11. urvi to , ty 3 vlevo ti chybet nebudou a ten zadni sem vysekal a pak otocil s velkou podlozkou
    • 73
  12. to je jedno že prší , sežereme se i tak :D:D
    • 23
  13. http://www.onlinovky.cz/online-hra/231/pimp-my-peugeot
  14. Ferry , to máš za to ža nas v garažích dusiš tím LPG :P
    • 12
  15. mini ja hlasoval 24x , víš že jsem velkej
    • 71
  16. Pe.Tr

    Výměna rozvodů - cena ?

    Kontaktoval jsem pana Choduru a ví o tobě , takže bez obav:papa pak poreferuj jak jsi byl spokojen
    • 17
  17. hele pokud to ještě nebylo nikdy venku tak musíš silou , u stredu jsou tri srouby zevnitr a k tem se nedostanes, tri srouby jsou u airbagu , tam kde je zamek kastliku , dva jsou zboku pod tou ovalnou krytkou a kdyz si do te diry posvitis tak zjistis ze je tam jeste jeden sroub na pekne blbym miste. jo a jeste jeden sroub je v zadu ale ten jde videt jako prvni
    • 73
  18. tak zamykám , ostaní mají smulu , mozna vemu neco navic
    • 41
  19. Pe.Tr

    Svoz ND by Pe.Tr

    to zjistim az zitra , nemam u sebesvuj komp
    • 12
  20. Pe.Tr

    ukažte svoji 406

    tak jsem zase kravil
  21. je to super zkratka, jedeš kolem pernikove chaloupky-doporučuji a v kuněticích je krasnej hrad
    • 16
  22. doporučuji zkratku přes Kunětice
    • 16
  23. Pe.Tr

    drzaky na vlajky

    normal pračka to zvladla m jen sundej ty držaky:D
    • 18
  24. jedeme popoledni s menší zastavkou na vysočině
    • 16
  25. Pe.Tr

    Tuning audiotechniky

    A to vše zadarmo?
    • 61
×
×
  • Vytvořit...