za sebe a za tu co semnou ještě stále bydlí chci také poděkovat za fajnový sraz ikdyž počasí jste prokaučovali teda :D:D - Myslím, že to vyšlo dobře , základ byl letiště bez deště a to vyšlo.
Jen dodám, že ačkoliv byl náš stan v 18:00 uvnitř absolutně suchý , v 00:00 už tomu tak bohužel nebylo:( , ale kombíček nás ochránil ikdyž dvě noci bysme v něm asi nedali .
-Jak dopadla plocha kempu po našem odjezdu? Když si vybavím, že já jel první po koberci a nešloto zlehka tak se bojím fotky z odpoledních hodin