Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    Proč ne/volat 800760760

    někdy sem vložím podrobnej výpis meho telefonu (emailu,sz a icq), touto cestou hovořím s členy daleko více a častěji než tady na foru . Mě by tato služba i vyhovovala , bych radil jen ve středu od 8-17 na takove lince a nikde jinde , ono pár členů totiž nemá tu soudnost a volají kvůli prkotinám klidně i před sedmou ranní a po desáté večerní (neco jineho je kdyz sem s nekym na takovou to hodinu domluveny)
    • 22
  2. Pe.Tr

    Lidskej nevkus

    foxo: tyto body kity se vyrábějí a montují na slovensku , nazev si nevybavím ale v galerii meli vic takovych hnusu a dokonce i sprasene peugeoty
  3. nene žadny tuning , tak jak je nastaveno stačí bohatě.
    • 71
  4. jako že radio se stlumi a hf rve jako krava?
  5. Pe.Tr

    Brzdy Ferodo

    už si založil třetí vlákno ohledně nakupu brzd na tvé auto. trošku nechápu.
    • 31
  6. Pe.Tr

    ukažte svoji 406

    ...
  7. Pe.Tr

    ukažte svoji 406

    dnes jsem byl obdarován svým autem
  8. Tak new laufy jsou na svém místě
  9. Pe.Tr

    Pozvání na kávu 2

    Sice je pozdě ale neodolal jsem. Kdo se přidá?
  10. -Subwoofer Helix Typ: W10 BOX 25cm 300Wrms/600Wmax -zesilovač Helix HXA 1000QX 350Wrms/750Wmax -kapacitor Brax E-CAP 0,5F Pořizovací cena byla 38000,- Nekupoval jsem to jako nové takže i s kabeláží a rychlo konektorem jsem se vešel do 10000,- Rychlokonektor je good , bo hned to rozpojiš a mužeš to kdykoliv vyndat z kufru. Ad spokojenost. Jsem velmi velmi spokojen. Lide z meho okoli kteří tomu holduji jsou až překvapeni co tento ratlík ze sebe dokáže vydat. Za toto vše vděčím svým hifikoordinátorům z klubu, MK405 a Béďovi . Ikdyž je trošku zlobím tím, že to krmím sony radiem , momentálně MEX BT5700U. místa vedle je ještě doost
    • 71
  11. ...
    • 71
  12. poloha by AKA
    • 71
  13. ...s předsedkyní [upravil dne 21/11/09 Pe.Tr]
    • 71
  14. ...
    • 71
  15. ano je to foto z mého auta
    • 71
  16. Pe.Tr

    nenechte si ujít :D

    no ten blinkr musí trknout i vola. Kde to má v pravo blinkr? kdo si napíše o vinko???:D:D
    • 34
  17. a krmič
    • 71
  18. Prostoru je tam dost
    • 71
  19. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

    bejvalka 100% jela od Domanskeho
  20. Pe.Tr

    zapis ALU do TP

    pokud koupis kola s typovym listem , peugeot cr nepotrebujes , prodavam kola alcaru denne a toto je bezny postup pak jen nechas dopsat rozmer na uradu za 50,-
    • 7
  21. Pe.Tr

    Váha vzduchu 2,0 HDi

    jj taky bych to videl na diru v hadici
    • 13
  22. Pe.Tr

    Stk - tuning výfuk.

    vymenit výfuk jinak smolik.
  23. Pe.Tr

    zapis ALU do TP

    na www.alcar.cz , v konfiku co ti vyleze k tvemu autu a motorizaci je homologovano.
    • 7
  24. Pe.Tr

    Váha vzduchu 2,0 HDi

    co tě vede k tomu že je to vahou, jinak v kelly a elitu ji maj bezne
    • 13
  25. Pe.Tr

    co si prejete k Jezisku

    inspirace k Vánočním nákupům zde
    • 66
×
×
  • Vytvořit...