Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    Dotaz na majitele 206CC

    to je vončo , díky chlape , mimochodem podle vinu to tam není ale bez vinu jsem na toto koukal a nedošlo mě to , díky moc MarcoH6:potlesk
  2. Pe.Tr

    Dotaz na majitele 206CC

    název je právě nic neříkajici , zakaznik chce lanko které při zavření víka kufru(pri stahovani střechy) to víko dovře uplně do max polohy , prej to ma byt vzhledem jako lanko z Favorita
  3. Pe.Tr

    Podivný spínač

    ja to vidim tak že když si podle velkeho techničaku najdes bydlište byvaleho majitele a před domem to zmačkneš tak se ti otevřou garažove vrata
  4. Pe.Tr

    206CC

    prosim o pomoc
  5. Prosím o upřesnění zda-li se pod číslem 2 na obrázku skrývá lanko s bovdenem k dozavření víka po zatažení střechy. Díky všem za pomoc.
  6. Pe.Tr

    Jak sundat dvere 306 ?

    numero uno
  7. Pe.Tr

    Jak sundat dvere 306 ?

    tak odesel zamek , jednoduche a celkem caste , na vraku 1000kacek a bacha je nekolik verzi , resp vyrobcu , staci si pohlidat tvar stekru a pocet pinu .
  8. Pe.Tr

    Jak sundat dvere 306 ?

    Panty cepy nemaj je to jeden odlitek,ten omezovac povol na sloupku na dverich by ti to nepomohlo. Ozzy :nepochybuji ale audatex te nauci delat efektivneji
  9. Pe.Tr

    Jak sundat dvere 306 ?

    tak presne naopak!!! na pantech povolit ty modre!!! jednak je to nej jednodussi , jednak si nerozstelujes usazeni dveri a jednak je vyndas a nasadis sam , pokud si povolil ty zelene tak se jednak stim namr..... a jednak je nespasujes tak jak to bylo predtim. spatne mezery,nezavres je apod . ten omezovac taky povol na sroubech a ne v cepu!! jen to odsroubuj v max moznem otevreni dveri .
  10. hluk by jsi definoval jako?
    • 7
  11. Pe.Tr

    Přehlednost webu

    opraveno , ad ceník , je toho tolik že je to uzpusobeno na dotaz viz okno dole.
  12. hluk stejny při zimnich i letnich pneu?
    • 7
  13. 11:00-11:20 at rok nežeru , i když tuším zklamání , o důvod víc k prodeji
  14. http://www.stream.cz/video/283329-dojez-oken
  15. Pe.Tr

    Prigl č. 51

    Beru zpět ,školení mám už 15.dubna , škoda . sem si sam namlouval že 16.
  16. Pe.Tr

    Zoo Brno

    stav k 13:00 blbej nápad jít na Velikonoce do Zoo jsme neměly samy
  17. Pe.Tr

    Zoo Brno

    tady je naše \"plaketa\" ikdyž jsem z ní narozpacích.
  18. Pe.Tr

    Zoo Brno

    a frajerka to samé
  19. Pe.Tr

    Zoo Brno

    Ano i zadarmo . řádní členové mají k dispozici volnou vstupenku do ZOO pro celou rodinu 2+2 , mega velkou výhodou je hlavně i to, a dnes maximálně využito , že nemusíte stát ve frontě, a ta dnes byla fest dlouhá, ale rovnou ťapete k turniketu . Nebejt toho tak jsou děti protivný už při startu . Troškou nevýhodou je placení parkoviště přes pokladnu u vchodu ale naštěstí tam bylo jen par lidi. Jinak teda náš adoptivní na nás dnes prděl a ani fotit se nechtěl:bacha
  20. kurnik , už jsem to skoro měl a pak jsem nechtěně překlikl na tapetu svý starý
  21. Pe.Tr

    doplnenie klímy + farbivo

    ted jsem klimu plnil i dezinfikoval jako vzdy na jaře a myslim že ten sprej je good , nejlepší je ten co tvoří pěnu ale bacha at se nedostane na palubku bo dela fleky , se musi to hned otirat
  22. Pe.Tr

    Rodinný vůz-tuning

    jj vystup aux 1 , na dvojce je odskok kufru, jinak je tam interval prodlouzenej na 10sekund aby okna dojela az nahoru
  23. Pe.Tr

    Rodinný vůz-tuning

    Nakonec se vzaly i blatníky . No o celolaku jsem přemýšlel ale prdim na to , ještě stříknu střechu a hagusy a konec.
  24. Pe.Tr

    206 Le Mans

    ...
  25. Pe.Tr

    206 Le Mans

    ...
×
×
  • Vytvořit...