Ano i zadarmo . řádní členové mají k dispozici volnou vstupenku do ZOO pro celou rodinu 2+2 , mega velkou výhodou je hlavně i to, a dnes maximálně využito , že nemusíte stát ve frontě, a ta dnes byla fest dlouhá, ale rovnou ťapete k turniketu . Nebejt toho tak jsou děti protivný už při startu . Troškou nevýhodou je placení parkoviště přes pokladnu u vchodu ale naštěstí tam bylo jen par lidi.
Jinak teda náš adoptivní na nás dnes prděl a ani fotit se nechtěl:bacha