Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. furt nevidím pivo
    • 43
  2. Pe.Tr

    slovenské zrazy

    http://www.peugeot-club.com/forum/forumdisplay.php?fid=127 co chcete presunout tak mi link hod te do sz
    • 25
  3. aha , takže pivo nemaj , škoda , jinak to tam vypada fajn
    • 43
  4. maji tam i pivo?
    • 43
  5. Pe.Tr

    lišta na nárazníku

    jiny profil pro listu v narazniku , nedas to taM teda pokud se bavime o sedanu [upravil dne 28/10/09 Pe.Tr]
    • 9
  6. Pe.Tr

    Čirá optika na 406 old model

    zajimave ale nechtel bychto k autu , kdyz pominu zeje to 2,1TD tak pekna kara jen to lizo ji nesedi
    • 94
  7. Pe.Tr

    stěrače

    hm tak tady to vidim na packy pod volantem.ale rozdelat je neni jen tak, a taky si myslim ze budes muset koupit new packy , cca 6000,-
    • 9
  8. Pe.Tr

    stěrače

    a dela to furt nebo jen pri automatice?(senzor deste)
    • 9
  9. Pe.Tr

    stěrače

    tušim 407
    • 9
  10. Pe.Tr

    P 406 Break 2,2 HDi

    smrt tomu kdo dal na ouragany naklepavaci zavazi
    • 17
  11. Není zaco , držím palce.
    • 9
  12. celkově
    • 14
  13. tim myslim ze jsou tri typy list,blbe sem to napsal [upravil dne 28/10/09 Pe.Tr]
    • 14
  14. z mezimodelu ,podle list novej model ma v narazniku tri listy [upravil dne 28/10/09 Pe.Tr]
    • 14
  15. Pe.Tr

    Dotaz na elektrikáře

    to zapojeni te vyjde na max 3kila a jseš krytej kdyby něco
    • 12
  16. co je větší to je lepší
    • 71
  17. Pe.Tr

    pribeh

    ...dnes se už nemužeme ničemu divit...
  18. To uz radeji toho trilitra v kombi 406 za 30 uz se zaplacenym eko poplatkem
    • 81
  19. R.I.P.
    • 81
  20. Pe.Tr

    2. pár brzd.svetiel break

    přerušovač z autokelly tušim 130,- Honzo zavidim: ja nevim co dřív.
    • 50
  21. Pe.Tr

    2. pár brzd.svetiel break

    jj to blikaci je good ja spis narazel na udelani zmlhovek i brzdove svetla , staci tam dat dioda a je to ale prijde mi to uz moc.
    • 50
  22. Přemku :aut:aut
    • 84
  23. Pe.Tr

    2. pár brzd.svetiel break

    Honzo jednoduše by to šlo ale už by to bylo lakadlo pro policii , takhle to vypada seriove ,teda kdyz zapomenes na to blikaci treti brzd.
    • 50
  24. Pe.Tr

    2. pár brzd.svetiel break

    oslnovaci hajzl jsem já brysovky 6x5w brzda 4x21w + brzdove světlo v stresnim spojleru ktere 5x zabliká a pak sviti(jako F1:roker) Saldo nemaš za co:papa [upravil dne 24/10/09 Pe.Tr]
    • 50
  25. tím se prave naplnila pointa meho prispevku Přemku .
    • 17
×
×
  • Vytvořit...