Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 818
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    Busové depo na Seči

    jj je to tchan , jsem to před měsicem koupil u ticheho , ted uz to ma pražskou RZ
  2. Ok v tom pripade je rozhodnuto.
  3. Pe.Tr

    kontrolka tempomatu

    Tak vyreseno.cerna izolacka zevnitr.nic neni videt a nesviti to do obliceje.prace na 5min.5x torx 20 a pak 4x zobacky cvak a fertig.
    • 6
  4. :potlesk:potlesk :super:super
  5. Snažíme se .Díky. Na ten Eshop se zeptám ,ale problem by byl v prokazovani členstvi , no zkusim neco vymyslet .
  6. Ja hlasoval pro Berkoffa , Přema je moc velkej lopaťák na to aby něco vyhrál :D:D:aut
  7. Tak vzhledem k tomu že ano skoro po dvou měsících se nikdo nepřihlásil o svoji čepičku jsem z výše uvedeného vlákna přinucen založit toto vlákno. o čepici projevil zájem Přema a Berkoff. Čepice je pouze jedna. Máte tedy do 10.5.2010 23:59 čas určit komu ji na Seči předám do nového vlastnictví
  8. ok zamykám a vyhlašuji hlasovačku o čepičku. [upravil dne 11/4/10 Pe.Tr]
    • 7
  9. tak to blbě koukáš
  10. Tak kdo z Vás nám pomůže zaplnit depo na jarním srazíku? Zatím vím o : -já a můj tchán viz foto -MotoMoto - jméno pěkný dvakrát řekni kdo dál???
  11. Přemo pro tebe tu mám specialní edici v Lopatičtině
  12. Jinak přidávám vlastní zkušenost s firmou . btw. vím minimalně o tom že jejich služeb využil i MirasCC na Duplex sveho 206cc a ted nedavno tam byl i PetrGTi6 pro rezonátor. Za sebe max spokojenost at uz s jednanim (v sobotu) tak i s kvalitou jak rezonatoru tak laufuu na 406 BK kterou ted kočíruje Ďurko na SVK. jinak na 406 vše made by Ulter Sport video se zvukem http://www.stream.cz/video/357890-brm-brm [upravil dne 11/4/10 Pe.Tr]
  13. Malinko připomínám, že v našem Eshopu je k dispozici zdarma větší množství manualů v češtině. Protože vozit celej Eshop sebou na srazy je už dnes velmi komplikované , je ještě o to složitější sebou vozit tyto manualy v množství nepředvídatelném. Pokud tedy někdo chcete pro sebe či kolegu , manual k vozům které máme skladem viz seznam níže , at mi sem napíše kolik a jakej by chtěl a já zařídím aby ho na Seči dostal. Jinak samozřejmě jsou k dispozici v eshopu za poštovné Vám je Vvitty s Akou pošlou kamkoliv. AKTUÁLNÍ SEZNAM : 106 206 206cc 306 306 cabrio 306 combi 307 old i new model i v SW 307cc 406 new model i v break 407 včetně SW 605 new model 607 old i new model 806 Partner II Partner II Van Boxer I Boxer II objednávky pro Seč uzavřu 5.5.2010
  14. ... [upravil dne 28/6/11 09:41 Pe.Tr]
  15. Je mě ctí Vám představit dalšího partnera klubu, který připravil pro naše řádné členy zajímavé slevy a služby. Jedná se o firmu která se převážně zabývá výfuky, ale sortiment má daleko bohatší.viz jejich web. Jde o servis s prodejem ND. Firma Spei www.spei.cz se specializuje hlavně na montáž výfuků a to i sportovních. Slevy : na nákup ND 15% na práci 15% což je velmi příjemné. -nutnost mít u sebe platnou kartičku řádného člena!!! Bohužel oblast kde tato firma působí a kde se tyto slevy dají uplatnit je pouze na Praze Proseku a Vinohradech. Pro ostatní nezoufejte, snažíme se roztáhnout po cele ČR. Jo a co je velmi pozitivní je, že jako náhradní vozy k zapůjčení po čas opravy disponují velmi oblíbenou značkou vozů.
  16. Pe.Tr

    Jaké rádio Sony nebo Pioneer

    Sony jsem měl a nemužu říct špatne slovo , vždy tu vyšší třídu teda , ale doporučuju pioneer , už jen minimalne kvuli cervenemu podsviceni
  17. mimochodem na rz to je nahoda nebo photoshop PK =Pezinok 406=406 CJ=Čiba Juraj . to sem zvedav na odpověď
  18. no co si pamatuji tak měli jit dolu předni folie z oken a možna xenony , tak by mě dost zajimalo jak to vypada zafoliovane jen z části.
  19. tak gratuluji k legalizaci přeji take mnoho štastných km a stále čekám asi i jako jiní na další fotky
  20. to uz jsem měl doma dyl puvodně to mělo jit do 406 ale neviděl jsem na čelní okno
  21. hlavně zdravi , auto spravit pujde určitě , ted jde spis oto jestli sse uz nevyplatí jina kara. btw. nepřipoutaní jsem mysel že jsou už jen ve filmech....:bacha
  22. na seči budou minimálně dvě , neboj
  23. taj jsem zapomnel se pochlubit s překvapenim ktere jsem na breznovej sraz vzal sebou .
  24. šaldo origo nee , je to lepšejší než origo , navic napojeni pc , usb a sd karty
  25. jinak 807 dostala jen parrota , vic nedostane :D:D ,fakt mimochodem ty predni lampy lip sviti u c8 , svitej vic i do prostoru
×
×
  • Vytvořit...