Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 818
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    405 do dobrých rukou

    ja si roku všiml až ted , to stejně řešim na jaro leto takže to znaš jak to bude s převodem.
    • 9
  2. musel sundat?proč?
  3. jj , dokonce nedavno si tu nekdo stěžoval, že o ně taky přišel. to viš byly jen u některych vybav a dokoupit je za 10 z vraku nebo za 20 nove nebo 5 jako hot zboží...
  4. Pe.Tr

    405 do dobrých rukou

    euro?
    • 9
  5. jako při každym parkingu jo? pujdeš do teska a vemeš si je sebou jo ? hele 2 lidi je sundaj za 1 minutu a 10litru je v tam kde končí záda , ja třeba ty příčníky každou chvilku používám , ted jsem privezl matrace a rošty , zvažuju nakup i rakve na střechu ale ted bude hezky tak budou na střeše každou chvilku kola. Nerad bych o ty příčníky přišel , jo a navíc to vzadu v myčce krasně kryje antenu tak ji nemusim při mytí sundávat no a hlavně mam třilitr takže to vzadu při 240km/h funguje jako křídlo a udržuje mě to na cestě :D:D
  6. -rychlé -kvalitní -účelné -minimální náklady na zabezpečení :D:D
  7. ...finále očištění a nastřik proti kvetení (rez je sviňa )
  8. ...až do úplneho vyhlazení vnitřních hran...
  9. ...zásadní zásah aku vrtačkou a 8mm vrtákem ...
  10. Nebudu se dlouho rozepisovat takže spiše fota a heslovite komenty Takže, zásadní šroubek před zabezpečením...doporučuji pro kontrolu dotahnout (torx 30)...
  11. zapisuji se pouze garanční zasahy v zaruce vozu a svolavaci akce, prohlidky ani bouracky apod nee ikdyž sem tam se objevi v zapisu i to.
  12. nejak takhle by to melo vypadat
  13. tim chci rict že bez sahary to nenakopneš , potřebuješ napojit svazek ,velky konektor, ktery je v pravym /smer jizdy)dolnim rohu auta, jinak to nenakopneš
  14. Ty zadni bocni kapsy jsou jen kdyz nemas el soupacky.jinak ty dekle jsou tam na fest,vybavu mam v tasce na suchac.mam tam i lano,rukavice,znacici sprej,pojistky a nuz:D.nahradni xenon mam schovany ve predu.
  15. Dole u sahary je velky konektor.ten je ok?
  16. Odkladacich mist je dost .pod volantem,3xpalubka,kapsy v 4xdverich,2xsupliky pod prednima sedackama,2x kapsy zezadu prednichsedacek. Me serou akorad hlucne sterace jinak max spokojenost.
  17. To jim to trvalo nez se naucily cist a prisly na to.kdyby jeste chodily do kina tak by napadali i filmy.napr.nahota na prodej, bony a klid,rominq ,u me dobry a ja nevim jake jeste.
  18. filas1 ...by PP205 a sw to neni
  19. jinak tu hlasku o lepsim sviceni C8 beru zpet , v patek jsem mel mozniost jet v noci z Mlade Boleslavi s 807 a zjistil jsem ze lampy sviti krute dolu, dnes na regloskopu opraveno takze uz snad ok , jinak byly nechutne proklatě nizko [upravil dne 19/4/10 Pe.Tr]
  20. jasny , odbokovano filasi jinak by to byla nuda
  21. Pe.Tr

    dnes jsem přezul

    tu hnusne svitivou kontrolku , uz je hotovo a je klid
  22. Pe.Tr

    Montáž tempomatu - možnosti

    v autorizaku necha max 2500-3000,- včetně páčky
    • 7
  23. No problem ,hod mi adresu do sz
  24. Zlate vyblikavani zavad.
  25. Kdyby nekdo chtel dily z roletky tak krom te site mam jednu na ND.
×
×
  • Vytvořit...