jako při každym parkingu jo? pujdeš do teska a vemeš si je sebou jo ? hele 2 lidi je sundaj za 1 minutu a 10litru je v tam kde končí záda , ja třeba ty příčníky každou chvilku používám , ted jsem privezl matrace a rošty , zvažuju nakup i rakve na střechu ale ted bude hezky tak budou na střeše každou chvilku kola. Nerad bych o ty příčníky přišel , jo a navíc to vzadu v myčce krasně kryje antenu tak ji nemusim při mytí sundávat
no a hlavně mam třilitr takže to vzadu při 240km/h funguje jako křídlo a udržuje mě to na cestě :D:D