Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    elektrika 220V zapojeni pls rychla rada

    Zásuvka i světla jsou na jednom stykaci ale to si asi slyšet nechtěl co.
    • 82
  2. Pe.Tr

    elektrika 220V zapojeni pls rychla rada

    to by znamenalo jake zapojeni v mem připadě?
    • 82
  3. Pe.Tr

    elektrika 220V zapojeni pls rychla rada

    ok,dik.
    • 82
  4. Pe.Tr

    elektrika 220V zapojeni pls rychla rada

    chápu ale proc se to tak chova?
    • 82
  5. Pe.Tr

    elektrika 220V zapojeni pls rychla rada

    hezky. a odpověď na moji poslední otázku cojsem psal bys nemel?
    • 82
  6. Pe.Tr

    elektrika 220V zapojeni pls rychla rada

    tak uz jsem asi doma , byl jsem juknout do toho vypinace a vede do nich jen cernej a hnedej, to tedy dle mne jako laijka znamena ze svetlo je spinane minusem , tzn ze na mem schématu jde z vypinace modra ale s 220V . tzn ze musim prepojit vidlici tzn zaměnit modrou s hnedou . mam pravdu?
    • 82
  7. Pe.Tr

    elektrika 220V zapojeni pls rychla rada

    zásuvka je ok , když je vypinac na trvalo sviti , když na cidlo ta je zhasnuto, pripojim vidlici a sviti ale i po vypnuti na DO stále sviti, cidlo je odpojene, tedy modrej a zlutozeleny privod je napojen ale to nemá vliv
    • 82
  8. Pe.Tr

    elektrika 220V zapojeni pls rychla rada

    tak proc když zapojim vidlici do zásuvky tak se svetlo rozsviti ale ikdyz DO zásuvku vypnu , cvakne v ni , tak svetlo dal sviti?
    • 82
  9. Pe.Tr

    elektrika 220V zapojeni pls rychla rada

    jenže ja tu flexi asi zapojit musim celou jen nevim kam.
    • 82
  10. Pe.Tr

    elektrika 220V zapojeni pls rychla rada

    mám tam obyč. http://www.2eshop.cz/svitidla/zarovkova-svitidla/svitidla-zarovkova-venkovni/svitidlo-kruh-100w-ip44-230v-skp-100-b.htm
    • 82
  11. Pe.Tr

    elektrika 220V zapojeni pls rychla rada

    takže jsem zapojenej v podstate podle minimaxova planku jen stim rozdílem ze mi u vidlice chybi zapojit zlutozeleny na svetlo a tady mam problém v tom ze ze svetel mam jen modry a hnedy kabel.co s tim ?
    • 82
  12. Pe.Tr

    elektrika 220V zapojeni pls rychla rada

    kdyby každý delal co umi nebylo by tohle forum a automechanici by měli co žrat
    • 82
  13. Pe.Tr

    elektrika 220V zapojeni pls rychla rada

    žiju... rozhodl jsem se jit zatím dle svého schématu. v prve rade jsem od cidla odrstrihl žlutozeleny a modry - zapojeni čidla pořešim později. avšak ted to přijde . mam flexisnuru trizilovou. s tim ze zlutozeleny není zapojeny. uz jsem se v zivote setkal napr s tim ze spinaci hodiny nespinali když nemeli pripojeny zlutozeleny. zkusil jsem tedy zlutozeleny z flexi pripojit k zlutozelenemu od privodu.ale beze zmeny. muj dotaz ovšem zni , mohu pouzit flexi snuru pouze dvouzilovou???
    • 82
  14. Pe.Tr

    elektrika 220V zapojeni pls rychla rada

    zachvilku jdu na to ,diky. tu vidlici flexi snury zlutozeleny kabel muzu nechat free ne? pac svetla jsou napojena jen na hneda-modra.
    • 82
  15. Pe.Tr

    VIN je osobní údaj

    zažalujem výrobce , že mame vin za čelnim oknem , piskovani vinu na okna je taky špatně asi jsou to volove ale furt to nemá na regulaci litru vody k splachovani hajzlu pro evropskou unii a zemi v ni.
    • 8
  16. Pe.Tr

    elektrika 220V zapojeni pls rychla rada

    asi jsem zapomnel rict ze jsem nenakreslil že do vypinače je přiveden 220V normálně od jističe
    • 82
  17. Pe.Tr

    elektrika 220V zapojeni pls rychla rada

    Miníku držím Oddie překvapím tě = svítit!
    • 82
  18. Pe.Tr

    elektrika 220V zapojeni pls rychla rada

    no zřejmě na starej služební foun končici 315 že
    • 82
  19. zdar všem. vůbec tomu nerozumim tak se nesmat jsem jen teoretik amater s fantazií a ztrátou sebezáchovy situace: v přistřešku mám světlo které jé ovládáno vypínačem s tim že ma dve polohy , bud svetlo trvale sviti nebo je ovladane pohybovym cidlem. překreslil jsem to viz obr . plnevybarvene ctverecky jsou wago svorky ci jak se to píše. muj problém je že ještě potřebuji přidat možnost světlo ovládat na DO , což mám vyřešeno DO ovládanou zásuvkou. problém je ten že po zapojení vidlice do \"okruhu\" se světlo sice rozsviti ale už nejde zhasnout byt zásuvka na DO reaguje . trošku tušim že bych asi měl z vidlice žlutozeleny taky nekam napojit. poradte prosím.
    • 82
  20. Pe.Tr

    Max. rychlost_

    Olomouc-Ostrava v šesti lidech 205km/h klidně by auto zvládlo i víc ale motorů už se nechtělo.
    • 27
  21. Pe.Tr

    1.6 VTi - olej

    Tak do toho peugeota už bych nešel.
    • 26
  22. Pe.Tr

    soutěž

    hlasoval jsem ale jen pro ten krasny včerejší obrat s Prostějovem. Díky tomu vedem tabulku!
  23. Pe.Tr

    výfuk benzin C8 V6 benzin

    • 74
  24. Pe.Tr

    1.6 VTi - olej

    to byla prohlidka po 60000km?
    • 26
  25. Pe.Tr

    tankování plynu

    Zas takovej rozdíl teplot nebyl
    • 28
×
×
  • Vytvořit...