Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Není to tak horké Z velké části za to může práce. Když pak nejsem u přítelkyně, na volejbale, nebo u někoho neopravuju satelit, tak se většinou hrabu v některém autě. Někdy ani není moje Koníček je to krásný a moc mě baví, bohužel ale vyžaduje moc času [upravil dne 8/10/12 07:44 od Andreww]
  2. Andreww

    Graffiti - foto

    Na cyklostezce Poprad-Svit (fabrika ve Svitu) jsou super kresby na staré hnusné betonové stěně, která jde kolem celé fabriky. Vypadá to super a myslím, že to tam nikomu nevadí. Fotky bohužel nemám, ale pokud někdo odtud tuhle trasu jezdí, může dodat
    • 32
  3. Andreww

    Lidskej nevkus

    Ten kombík napravo je teda líp spasovaný
  4. Andreww

    Byl se někdo podívat?

    130RS je asi nejkrasnější škodovka
    • 18
  5. Andreww

    ReD Dwarf "konec"

    309GT:
  6. Andreww

    Byl se někdo podívat?

    Rapidem mně škodovka dorazila. Měl jsem Rapid 130 a oni ho nahradí takovým klonem ochcávky a kdoví čeho ještě
    • 18
  7. Už na to nemám čas Dlouho jsem nelepil. Jsme spolu už 8 let Nechám si to na důchod
  8. Jasné Na té fotce v polici je to celé ve složeném stavu
  9. Vždycky mě víc bavily stavební stroje. Bývá tam víc pohyblivých částí, a tak to vypadá líp
  10. Tohle mě u toho modelu pořád bere Ale v reálu je to lepší
  11. Mezi škodovkama vlevo nahoře a vlevo dole
  12. Andreww

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Ještě si mohl dojet autem až k pokladně, ale to už je vyšší level. Takový DM-drive
  13. Andreww

    Noční hlídání

    Ale jo. Monitor má strach, že ho při tom zívání sežeru
  14. Andreww

    Noční hlídání

    On spíš teprve přišel. Ale já se loučím
  15. Andreww

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    V dnešní době už je možné úplně všechno
  16. Andreww

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    A nebo slepý na obě oči
  17. Andreww

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Kdyby měl ten pán kamion, tak je zabere všechny
  18. Andreww

    Noční hlídání

    Noc je tady...ale asi půjdu hlídat teplo pod peřinu
  19. Samozřejmě to bylo myšleno s nadsázkou Ale určitě by se někdo takový našel
  20. Jednou to po mě někdo zdědí, a pak....to hodí do popelnice
  21. Andreww

    patice h7

    Páčka upravena a funguje přesně tak, jak má Ještě jednou díky mevimu
    • 9
  22. Ale větší cenu bude mít celá kolekce Už mě to stálo pěkných pár tisíc
  23. Nemám fotku po kupě
×
×
  • Vytvořit...