Myslím, že to bude i lepené Asi to bude divné, když to dáš dole. Já jsem to teda neměl prodřené skrz, ale nechal jsem volant přečalounit. Ale to něco stojí Jinak bych měl jeden obyč tříramenný volant volný
Cinic: Nevím, co se Ti na tom nezdá Navíc to není moje práce, ale otcova. A už to tam je nějaký ten rok. Prostě je u podlahy jeden šár úzkých obdélníkových obkladaček
Když je tu řeč o BMW, dostala mě ta jejich vychytávka u dieselové M5, co ukazovali v sobotu v AS. Sportovní zvuk z repro A ještě to tam chválil. Kdyby to udělal nějaký francouz, tak by se tomu vysmáli