Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Už mu ubližuju Aktuální stav [upravil dne 3/11/12 15:53 od Andreww]
  2. ma.zek: A proč nemáš GTI v podpisu?
  3. On není pipi
  4. Andreww

    407 nebo Mondeo

    Všichni jsou skromní Že by byla vyšší spotřeba? Každopádně to s 2.0 jede moc pěkně
    • 61
  5. Andreww

    Kožený volant

    Myslím, že to bude i lepené Asi to bude divné, když to dáš dole. Já jsem to teda neměl prodřené skrz, ale nechal jsem volant přečalounit. Ale to něco stojí Jinak bych měl jeden obyč tříramenný volant volný
    • 7
  6. Andreww

    Umí někdo STK-Zlínsko?

    Jistota je mít auto v cajku Hlavně pro klid svůj i okolí. Emise jsou něco jiného [upravil dne 2/11/12 10:11 od Andreww]
    • 14
  7. Andreww

    Lidskej vkus

    Nic není nomožnéééé...
  8. Základem je oméct auto před vjezdem do garáže samozřejmě Cinic: Všetko dobré
    • 13
  9. Cinic: Nevím, co se Ti na tom nezdá Navíc to není moje práce, ale otcova. A už to tam je nějaký ten rok. Prostě je u podlahy jeden šár úzkých obdélníkových obkladaček
    • 13
  10. Andreww

    Lidskej vkus

    Když je tu řeč o BMW, dostala mě ta jejich vychytávka u dieselové M5, co ukazovali v sobotu v AS. Sportovní zvuk z repro A ještě to tam chválil. Kdyby to udělal nějaký francouz, tak by se tomu vysmáli
  11. To patrí k čomu? [upravil dne 2/11/12 09:51 od Andreww]
    • 13
  12. Andreww

    Umí někdo STK-Zlínsko?

    Budu k tobě chodit na STK
    • 14
  13. Podlaha - beton s nějakým spešl nátěrem (značku neznám) a dokola pás obkladaček
    • 13
  14. Andreww

    Umí někdo STK-Zlínsko?

    U nás, na jedné STK, se stal zázrak. Auto, které nemělo šanci projít, prošlo. Bohužel bylo nastrčeno kontrolou a STK už nefunguje
    • 14
  15. Ale to by si musel vzít auto s sebou autobusem
    • 64
  16. Andreww

    Umí někdo STK-Zlínsko?

    To je zase dotaz O co jako má jít?
    • 14
  17. Já jsem jen čekal, až přítelkyně řekne, že kašle na školu a jede se mnou
  18. Tak som teda prihlásený aj s polovičkou
  19. To už bych se měl pomalu přihlásit, aby na mně zbylo místo
  20. Andreww

    Tesnenie sania - výfuk

    Pán má zřejmě zkušenosti Já tam teda posílám bráchu, protože to má cestou do práce
    • 11
  21. Andreww

    Lidskej vkus

    StibTo: Ty jsi to projel celé? Tak to jsi hrdina dne
  22. Andreww

    Peugeot 206 RC by Tommy

    Mě se líbí to \"auto\" vedle
  23. A vždy se v nich <> dozvíš
  24. A tam majú hlavné správy?
  25. Andreww

    Lidskej vkus

    To teda ne
×
×
  • Vytvořit...