Přesně tak, dej víc fotek
Na fotce by měla být právě MKII. Ta MKIII je skoro stejná, jen trochu větší (jen o málo) a je plastová, lakovaná a nešroubuje se do skla.
MKII je černá, gumová a šroubuje se přes 4 díry ve skle. Pokud se dává dodatečně, tak se šrouby uříznou a stříška se nalepí Zkusím zjistit, jestli ještě neseženu