Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Andreww

    ORIGO STŘIŠKA 306

    Přesně tak, dej víc fotek Na fotce by měla být právě MKII. Ta MKIII je skoro stejná, jen trochu větší (jen o málo) a je plastová, lakovaná a nešroubuje se do skla. MKII je černá, gumová a šroubuje se přes 4 díry ve skle. Pokud se dává dodatečně, tak se šrouby uříznou a stříška se nalepí Zkusím zjistit, jestli ještě neseženu
    • 14
  2. Andreww

    ORIGO STŘIŠKA 306

    Ty jsi koupil tu 306 co máš na fotce? Díval jsem se na ní na bazoši a vypadala fakt super Proč nedáš MKII? Já ji mám taky a je to ok
    • 14
  3. Andreww

    Papirkova 406

    Ten disk dostal pěkně zabrat Obrubník? regius: Nemáte náhodou u vás v Bludově od nedávna dva nové radary?
    • 52
  4. Andreww

    306 cabrio - závaží?

    • 44
  5. Andreww

    306 cabrio - závaží?

    Včera jsem sundal i druhou stranu a po bližším zkoumání jsem zjistil, že ta guma (prstenec v nejšířším místě) jde sundat a pak je ten silentblok stejný jako na motoře Ale je kolem toho celkem málo místa a silentblok tomu závaží umožňuje dost velký pohyb, takže to budu řešit nějak jinak Mám na to celou zimu
    • 44
  6. 5dv a break bude stejné. Sklápění páčkou vedle opěradla. Jiné je to u sedanu a 3dv., ty mají pro sklápění tlačítko zvrchu
  7. Andreww

    Lidskej vkus

    To už pak těm, které mineš cestou, moc vtipné připadat nebude
  8. Andreww

    Lidskej vkus

    Ale taková oranžová...ta by byla
  9. Brzo příjde nějaký GIF
  10. Předtím jsi jim psal, aby se množili
  11. Andreww

    ORIGO STŘIŠKA 306

    Tak to přeju hodně štěstí. MKII se shání relativně lehce a právě kolem 500,-Kč. Ovšem MKIII je něco trochu jiného. Já jsem ji sehnal právě StibTovi za slušné prachy, ale to byla asi fakt náhoda Už se ji tu snažil sehnat myslím Marty777.
    • 14
  12. Andreww

    Lidskej nevkus

    Technik si dal radši rezervu, aby měl jistotu, že až příště přijede, on už tam nebude...a jeho potomci už aky ne [upravil dne 14/11/12 13:41 od Andreww]
  13. Andreww

    Lidskej vkus

    Jen ty prahy a spodek předního nárazníku se mi moc nelíbí Jinak dobré Cinic: A nešpiní se to moc?
  14. Andreww

    306 cabrio - závaží?

    Tak si to pamatuju špatně...motorový nestojí 500, ale 1500
    • 44
  15. A kdo je lepší GIFmaster?
  16. Andreww

    306 cabrio - závaží?

    Ano šéfe Již jsem studoval dostupné materiály. Jsou i nějaké skripta? [upravil dne 14/11/12 09:00 od Andreww]
    • 44
  17. Andreww

    306 cabrio - závaží?

    Ale špatně načasované Teď mám velké výdaje
    • 44
  18. Andreww

    306 cabrio - závaží?

    vrch
    • 44
  19. Andreww

    306 cabrio - závaží?

    spodek
    • 44
  20. Andreww

    306 cabrio - závaží?

    Kurvítko Přesný význam už asi nikdo nezná EDIT: Silentblok je tedy venku. Je téměř shodný s horním motorovým. Jen tento stojí 1700,- a motorový asi 500,- Asi by se jím dal nahradit, ale otázka je, jak dlouho by trvalo, než to bude zase mlátit [upravil dne 14/11/12 07:54 od Andreww]
    • 44
  21. Netřeba více slov Že vyleští mu vrabca a budú sa mu na něm robiť kapičky
  22. Andreww

    zapsani kol do TP

    Zřejmě tam byly po dovozu z DE jiné kola. Technik zapíše, co vidí
  23. Andreww

    Lidskej vkus

    Atlantisy by jí slušely víc
  24. Tak to by jsi mu mohl udělat fotku a nákres s rozměry
    • 9
  25. Po tomhle všem si dát jídlo?
    • 49
×
×
  • Vytvořit...