Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Tmavší si dát můžeš, ale nedostaneš na ně atest. Já jsem měl vpředu stejné jako vzadu (propustnost 20%) a po první pokutě šly dole...
  2. :DZase jsem brouzdal na tom Aurku a našel toto: Sedačky XS (jednou jsem pro ně málem jel až do Prahy). Sice z angličana, ale cena šla dost dolů... A zase šla dolů http://aukro.cz/item993945121_sportovni_sedacky_peugeot_306_xs_s_airbagy.html [upravil dne 10/4/10 Andreww]
  3. Jestli pojedu, tak od valmezu:papa
  4. Andreww

    Svetla

    Vyfoceno to nemám a jelikož mi teď svítí jen jeden kroužek, tak to ani nemá cenu fotit.
  5. Keton sežere všechno:D Myslím, že by se měl dát koupit, ale nevím v jakém balení. My jsme kupovali do firmy celý barel. Nicméně si myslím, že tohle stejně nepůjde. Chce to se s tím asi pohrát:nevim
    • 9
  6. Andreww

    Svetla

    to maczky: Kroužky jsou ofiko bílé, ale mě postupně ze čtyř tři exly. Přes jaro budu opravovat. to wooody: Já jsem šel z H4 na tyhle AE a relé jsem nedával. Jen jsem pak měnil páčku kvůli mlhovkám a shodou okolností byla od světl H7+H7, takže pohoda.
  7. Andreww

    Tuningcup a vše kolem srazu....

    Ještě jsem to nepročetl celé, ale také se rád zůčastním. Jinak do Kopru snad pojedu taky.
  8. Andreww

    Peugeot 406 uprava tapecu+new repro

    Tam jsou i moje:super
  9. Andreww

    Svetla

    Jsem z toho teď trochu zmatený...není potřeba relé, když dám světla s H4kou místo světel s H7kou? Tam by mi při dálkách svítily obě vlákna najednou. Jinak já tyhle světla mám na své a mám páčku z modelu 2001. [upravil dne 31/3/10 Andreww]
    • 11
  10. Andreww

    Lidskej nevkus

    Proč snižovat celé auto, když stačí dát níže jen výfuk:D:P:D [upravil dne 31/3/10 Andreww]
  11. Nejdecentnější je origo:super A co interiér? Tuning?
  12. Pěkná Vím, je to věc vkusu, ale osobně bych tam hodil origo zrcátka a nějakou jinou anténu. Hoď víc fotek.
  13. Andreww

    406 coupé by tom406

    Tak pokud bude v Kopru Tom se svou 406kou, tak to bych asi taky zavítal:papa
  14. Andreww

    Zápis kol přes typový list?

    Musíš si o něj napsat. Na první straně je odkaz na stránky, kde je výpis výrobců, kteří jsou schálení a typové listy dodávají. Lepší tam zavolat a poptat, co všechno tam máš vypsat.
    • 60
  15. Takže údaje doplněny a uloženy, příkaz do banky odeslán. V pondělí bych mohl být mezi řádnými členy. Jdu dát hlas pro a)
    • 79
  16. Andreww

    alu 16\" nebo 15\" na 306

    Myslím, že ET 24 v pohodě. Ale počkej na ostatní.
    • 30
  17. Andreww

    Teď je potřeba to poctivě hlídat!

    Ten zákon v rakousku a německu je ideální. Ale zase je to nebezpečné pro ostatní účastníky provozu. Já mám taky ještě zimní, ale jen proto, že už je mám na alu a teď mě to tak netáhne. Jinak nikde poblíž nemám značku povinná zimní výbava, takže v klidu:aut
    • 14
  18. Andreww

    406 coupé by tom406

    Dával jsem tam to servo kvůli otevírání zevnitř. Chtěl jsem to dělat už na Rapida, ale tam jsem to nedotáhl do konce. Dálka je jen bonus, protože jsem neměl využití toho výstupu. Vzadu mi to je na nic.
  19. Andreww

    406 coupé by tom406

    Já mám centrál na kapotu:myslim Něměl jsem na co využít vývod pro otevření kufru, tak jsem si dal k zámku servo a je to tam. Jen teda kapota nevyjede nahoru, ale musím ji otevřít ručně Jinak to mám napojené ještě na tlačítko zevnitř auta, takže za páčku už netahám...
  20. Andreww

    Cyclony na Aukru!!!

    Jasné, že to není pro každého. Já jsem teď koupil za 6000,-Kč 14\" Ronaly a to byly ještě v akci. Ale potřeboval jsem prostě kola s typovým listem a tohle byla nejlevnější varianta.
    • 10
  21. Na co jsem si kupoval tu navigaci. Jsem si ji mohl vždycky koupit před cestou, a pak zase vrátit prodejci:aut Odstoupení od smlouvy, jen pokud je zboží vadné, nebo nepoužité a v původním obalu.
  22. Myslím, že Kdo platil hned celou sumu. O části sumy tady psal BV406. Hlasoval jsem pro nevracet. Pokud je mohl prodat Swaara, může je i Kdo prodat klidně dál. Jinak není problém zničit kola i za pět minut, teď je na to děr v cestách dost. Nebo jako syn od známého. Půjčil si tátovu 306 (se zánovními alu Ronal) a pravé přední mu komplet sjel o obrubník.
  23. Andreww

    Cyclony na Aukru!!!

    No nevím, jestli je 6000,- za Cyclony v tomhle stavu moc:myslim
    • 10
  24. Vypadají tam fakt super, jen to není \" Kup teď \". http://aukro.cz/item972612347_hlinikova_kola_peugeot_gti.html
    • 10
×
×
  • Vytvořit...