Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Je to sice o nervy, ale jde to. Chce to mít pořádnou račnu a prodloužení. Už jsem to párkrát dělal:papa
  2. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Takže je asi rozhodnuto. Stříška půjde do laku. Jen si na to musím najít chvíli času, protože musím nachystat i přední nárazník.
  3. Andreww

    Lidskej nevkus

    Tady jedna vypečená Honda. Hlavně s kolama si pěkně vyhrál:D A světě div se, potkal jsem \"to\" na Barumce.
  4. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Podle TP se jedná o světle modrou metalízu. Takže neplést si se stříbrnou:D Zítra snad vložím znovu fota:aut Jinak stříšku jsem sice přejel oživovačem exteriérových plastů, ale asi půjde stejně do laku.
  5. Andreww

    prosím o hlasy pre moju dcéru

    A už je na průměru 2:potlesk
  6. Andreww

    prosím o hlasy pre moju dcéru

    Je to tam a budou další. Myslím, že po tomhle bude chtít hodně lidí z klubu k tobě do rodiny:aut
  7. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Na strarém mám dvě trysky přímo na stěrači a ty stříkají krásně. Proč u toho nezůstali?
  8. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Já právě přemýšlím, že bych ten ostřikovač zrušil. Stejně nestříká, ale jen to z něj teče:nevim
  9. Andreww

    zadni okna v elektrice na 306tce

    Dělal jsem to takto: Našel jsem si pojistku pro zadní okna. Vzal jsem multimetr a propípnul si, na kterou patici relé je napojená. Patici jsem vytáhl, ustřihl drát, který má vést dozadu k tlačítkám (ten původní končí asi někde cestou) a napojil nový. Ten jsem si středovým tunelem natáhl dozadu a připojil. Spojil jsem všechny mínusy a ukostřil na šroub od ruční brzdy. Ke stahovačkám jsem tahal dvojlinku. Co se týká tlačítek, tak ty jsem koupil se stahovačkama komplet. A ty tvoje stahovačky tam půjdou?
  10. Výfuky, černé park. senzory, chrom lišta na kapotě a kufru a nakonec pozičky na náraznících:blicismajlik Jinak by to byla pěkná kára:roll
  11. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Někdy ve dvou, někdy ve třech, někdy ve čtyřech...prostě když už, tak už Prosím o radu. Včera jsem přivezl origo stříšku, ale je poněkud vybledlá a flekatá Takže buď: 1. Zkusit ji nějak vrátit původní \"lesk\" a nechat ji černou, nebo 2. Dát ji do laku? [upravil dne 24/8/10 Andreww]
  12. Andreww

    zadni okna v elektrice na 306tce

    Teď o víkendu jsem dodělával el. na zadní okna. Já jsem ale až takovou přípravu neměl. V pojistkové skříni sice byla pro ně pojistka, ale patice pro relé byla volná (u mě zelená patice). Kabeláž jsem natahoval komplet novou. Máš zjištěné, jestli se ty stahovačky dají někde sehnat? Já jsem krom těch, které jsem koupil já, jinde neviděl. Jinak nejlepší je mít rozpis pojistek, pak se dá proměřit, která patice pro relé k tomu patří.
  13. Moje 1.4 je r.v. 97 po faceliftu:papa Takže se není čeho bát:super
  14. Andreww

    Ping pong

    Na ten jsem se nedíval:D
  15. Pasuje:super Měl jsem ho taky na 1.4. Teď budu zkoušet jestli jde i na 1.8 16V.
  16. Andreww

    Ping pong

    Asi bych si na něj měl taky někde udělat místo:myslim Je to asi týden zpět, co jsem se díval kolik tak výjde. Já ale hraju jen rekreačně.
  17. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Takže o víkendu proběhla další úprava. Namontovány elektrické stahovačky zadních oken. Teď už jen zaslepit díry po kličkách:roker
  18. To je teda paleta:o:bojim Z agauto.sk to výjde levněji i s poštou do ČR...
  19. Andreww

    Prosba o hlas RCZ

    Je tam:papa
  20. A ten lev na kapotě se na něj moc netváří
  21. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Přečti si prosím celé vlákno a pak se můžeme o něčem bavit. Je to tak, jak psal MilanF1. Když jsem auto koupil, měli zůstat čiré, jenže po prvním večerním svícení a následném ohledání, kdy jsem zjistil, že se jedná o DEPA, světla letěly. Pokud pro mě máš nějakou rozumnou nabídku na Valea, sem s ní. Já teď rozhodně nemám v plánu vypláznout x tisíc za nové světla. A mimochodem...už jsi je někdy viděl svítit ve tmě? Když jsem je namontoval na třídveř místo origo H4 (nečirých) byl to nehorázný rozdíl. No a oproti Depům to ani nemá cenu srovnávat. Takže nejdřív čti, pak suď
  22. Andreww

    Zapalovač

    Měla by to být pojistka se šipkou. Dát ji prostě do té nižší polohy. Měl jsem stejný problém.
  23. Bohužel je to normální
  24. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    O pár příspěvků výše jsem psal, že mi přišly bílé v balíčku s dalšími věcmi. Včera proběhla výměna:super Někdy o víkendu udělám zase nějaké aktuální foto.
  25. Andreww

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Ten zadek ovšem musí k zemi:D Být tebou, tak si radši koupím skútra od Peugeotu:P:D:D:D [upravil dne 17/8/10 Andreww]
×
×
  • Vytvořit...