Přečti si prosím celé vlákno a pak se můžeme o něčem bavit. Je to tak, jak psal MilanF1. Když jsem auto koupil, měli zůstat čiré, jenže po prvním večerním svícení a následném ohledání, kdy jsem zjistil, že se jedná o DEPA, světla letěly. Pokud pro mě máš nějakou rozumnou nabídku na Valea, sem s ní. Já teď rozhodně nemám v plánu vypláznout x tisíc za nové světla.
A mimochodem...už jsi je někdy viděl svítit ve tmě? Když jsem je namontoval na třídveř místo origo H4 (nečirých) byl to nehorázný rozdíl. No a oproti Depům to ani nemá cenu srovnávat. Takže nejdřív čti, pak suď