Prosím o radu. Včera jsem si všiml, že mám prasklou hadičku mezi regulátorem a sáním (na obrázku je to číslo 6). Na co to může mít vliv? Bude to prasklé asi déle. Jediné, s čím mám u auta problém, je volnoběh. Trochu kolísá a parkrát se stalo, že při vyřazení chcíplo. Díky
Edit: Je nějaká speciální, nebo stačí poměřit a koupit v autodílech?
[upravil dne 24/10/11 08:14 od Andreww]