Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Tohle je tak na \"Pokec\" nebo \"Servis\". Sem asi opravdu ne
    • 12
  2. Celkem se divím, že se tam nerozjela nějaká šílená debata... Ale ten text je fakt trefný Jen kdyby na to někdo slyšel a měl odvahu to řešit
  3. Mizlerek007: Prostě nádhera
  4. To je vůůůůůl :D:D
  5. To nezvládl Konec je super http://www.stream.cz/vtipky-srandicky/623245-problem-s-kecupem
  6. Andreww

    Lidskej nevkus

    Mám Peugeot...do autorizáku Škoda určitě nepojedu
  7. Andreww

    Lidskej nevkus

    Boha jeho
  8. Andreww

    Nezna nekdo tuhle 306

    Do jakých sraček ten svět spěje...
  9. Andreww

    Kolik mate najeto?

    Takovéhle krásné číslo jsem měl před nedávnem na bájsiklu
  10. Andreww

    Prasklá hadička 1.8 16V

    Díky Ferry Změřím a koupím. Praskla právě v ohybu u sání, kde je nejvíc namáhaná Snad se i ten volnoběh zlepší. Ještě jednou dík.
  11. Prosím o radu. Včera jsem si všiml, že mám prasklou hadičku mezi regulátorem a sáním (na obrázku je to číslo 6). Na co to může mít vliv? Bude to prasklé asi déle. Jediné, s čím mám u auta problém, je volnoběh. Trochu kolísá a parkrát se stalo, že při vyřazení chcíplo. Díky Edit: Je nějaká speciální, nebo stačí poměřit a koupit v autodílech? [upravil dne 24/10/11 08:14 od Andreww]
  12. Hezký kousek Není moc vysoko nad zemí?
  13. Ale tam si zase dali Fabii Monte Carlo..to je trošku o něčem jiném.
    • 24
  14. Takhle vypadá motor LFY - 16V
    • 8
  15. Andreww

    306 Black Widow /// prodáno =(

    Myslím, že to bude lepší, než aby ho koníček připravil o ženu a bydlení Stejně si na auto prostor najde
  16. Andreww

    Lidskej nevkus

    Huuustýýý Plná výbava a přitom nemá ani přední mlhovky Hurvajz: Vypadá to na 205
  17. Andreww

    pneumatiky

    Tak kup dvě a máš klid. Dáš je dopředu a v zimě budou aspoň hezky brát Gumy v tomhle rozměru se dají sehnat za směšné ceny
    • 10
  18. Nejede nikam...nesedí v něm řidič
  19. Andreww

    Led páseky

    Mě to v kufru svítí takto. Je to foceno v noci bez blesku, ale ve skutečnosti je to ještě lepší
    • 48
  20. Andreww

    Prahy na XS

    Origo prahy jsou nýtované. Nahoře i dole A to těsnění ti tam podle foto nepůjde. Origo práh má ještě zvrchu takový rantl, na který se to těsnění nastrčí.
    • 19
  21. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Jezdí se s ním super. Věnec byl pro mě moc tenký, teď je akorát I na dotyk je prostě skvělý.
  22. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    wojtěch: Volant jsem jim poslal. Měl jsem půjčený jiný Ale dělají to i nějak výměnným způsobem Jacobsoon: To by se mi taky líbilo, ale kvůli bagu asi nereálné
  23. Trvalo mi to cca 20 vteřin. Ale je hezky \"schovaná\"
  24. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    2048,- včetně pošty [upravil dne 13/10/11 13:50 od Andreww]
  25. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Volant doma...v autě Práce je odvedena opravdu skvěle Takže nová kůže (hladká + perfo), šedé prošití, dodělané bicepsy a zesílený věnec o 3mm. Teď je do ruky fakt super
×
×
  • Vytvořit...