Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Andreww

    CiNiC's 1007 - Charlotte

    Netopýr s ovečkou
  2. Andreww

    CiNiC's 1007 - Charlotte

    Už se perou
  3. Andreww

    Lidskej nevkus

    No ty vole, xenony v nečirých světlech Toho bych fakt potkat nechtěl
  4. 4 - Toyota Supra 5 - Honda Civic 6 - Mitsubishi Lancer Evolusion 7 - Nissan 200SX 11- Nissan Skyline ???
  5. Celkem zvažuju, že bych se přidal, ale na cabrio to stejně asi nebude Navíc na něm zatím není moc co ukazovat
  6. Andreww

    Lidskej nevkus

    Interiér pasuje i z angličana Ale chce za to moc. Jinak to auto je podle mě zelené (ne modré jak uvádí) a motor je rozhodně 1.8 16V [upravil dne 24/8/12 07:13 od Andreww]
  7. Ty jo, škoda, že je to na otočku tak daleko
  8. Já jsem ale rád, že nenapsali Jinak na 1.8 mám na léto GoodYear Eagle NCT5 195/50 R15 (zatím vypadají dobře) a na zimu Kléber Krisalp HP2 185/60 R15 a nestěžuju si
  9. Podle SB to nabízí brzdový systém Bosch i Girling. Dělalo to i mě. Chce to kouknout na tvar desek
    • 8
  10. Andreww

    306- skusame predaj

    Budou měněné. Stěrač je z MKIII a přitom 5. dveře nemají nahoře ostřikovač (asi bych si zjistil, kde končí hadička, než to omylem pustíš ). Ale jinak to nemá na funkci rostlináře vliv
  11. Andreww

    306- skusame predaj

    Podle pátých dveří tipuju r.v. 99. To mi připomíná, že se mi u téhle barvy ta černá lišta na spodní hraně 5. dveří nějak nelíbí [upravil dne 13/8/12 17:10 od Andreww]
  12. Andreww

    Piešťany - Poděkování

    Když se hrálo, tak nic a teď jsi hrdina
  13. Andreww

    Piešťany - Poděkování

    Kušuj...kdybyste uměli počítat, tak byste prohráli
  14. Andreww

    Potkal jsem klubáka...

    To je mi povědomé
  15. Andreww

    306- skusame predaj

    Krásné auto, krásná barva Co se týká pneu, tak přesně jak psal Genzer. 205/50 je velký balón. I pro 16ky na cabrio mám psané 205/45 R16
  16. Andreww

    edice Roland Garros

    Třeba teď na srazu v Piešťanoch jsme měli na testování 3008 Roland Garros
  17. Andreww

    Piešťany - Poděkování

    Nejlepší byly rukavice
  18. Foxo, ale před odjezdem už jsi přece chodil bez asistentky, tak to nemohlo být tak hrozné :D:D
  19. Andreww

    Piešťany - Poděkování

    Také děkujeme za super sraz Bylo sice trošičku chladněji, ale to není žádná překážka. Teď už se mně (nás) asi nezbavíte A fotbal příště vyhrajeme
  20. Ale v osm to teda nebylo EDIT: Já teda vyjíždím až kolem 14:00 kvůli práci, ale zase cestu mám jen něco přes hoďku [upravil dne 10/8/12 09:40 od Andreww]
  21. Tak tam uděláme minisraz Jel bych klidně taky
  22. Domů půjdeš pěšky
  23. Asi jedině Mangels Triangular, ale jestli se dělají 4x108 Mám pocit, že jsem je někde viděl...
    • 6
  24. Tak to jsem fakt nepochopil doře Ta fotka totiž bude brutálně stará a navíc už creamsova 306 není aktuální Nevím, jestli Ti tu ještě odpoví.
  25. Pokud myslíš ty dzavelovi, tak je to Ouragan
×
×
  • Vytvořit...