Interiér pasuje i z angličana Ale chce za to moc.
Jinak to auto je podle mě zelené (ne modré jak uvádí) a motor je rozhodně 1.8 16V
[upravil dne 24/8/12 07:13 od Andreww]
Já jsem ale rád, že nenapsali
Jinak na 1.8 mám na léto GoodYear Eagle NCT5 195/50 R15 (zatím vypadají dobře) a na zimu Kléber Krisalp HP2 185/60 R15 a nestěžuju si
Budou měněné. Stěrač je z MKIII a přitom 5. dveře nemají nahoře ostřikovač (asi bych si zjistil, kde končí hadička, než to omylem pustíš ). Ale jinak to nemá na funkci rostlináře vliv
Podle pátých dveří tipuju r.v. 99.
To mi připomíná, že se mi u téhle barvy ta černá lišta na spodní hraně 5. dveří nějak nelíbí
[upravil dne 13/8/12 17:10 od Andreww]
Ale v osm to teda nebylo
EDIT: Já teda vyjíždím až kolem 14:00 kvůli práci, ale zase cestu mám jen něco přes hoďku
[upravil dne 10/8/12 09:40 od Andreww]