Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Díky poldiss: Dojezdovka Ani jsem se na ni moc nedíval. Teď není čas ji řešit
  2. Andreww

    306 cabrio - závaží?

    Noooo, jako vysolit 3,5k za dva silentbloky se mi teď zrovna moc nechce
    • 44
  3. Co je to za vtipálka, co napsal do přihlašovadla 4 jedničky?
  4. Andreww

    306 cabrio - závaží?

    To jsem si právě taky všiml. Bohužel už jsem na to neměl dnes čas, takže to po neděli vyhodím a zjistím, co a jak. Přemýšlím, že bych to hodil na tvrdo bez silentů Stejně budou asi hotové a otázka je, jestli se dají sehnat.
    • 44
  5. Andreww

    306 cabrio - závaží?

    druhá strana
    • 44
  6. Po sundání zadníjho nárazníku jsem narazil na toto. Je to nějaké závaží, ale k čemu? Je uložené na silentblocích a ty jsou asi kaput. Zřejmě je to bouchání, co se mi ozývalo při přejezdu nerovností
    • 44
  7. a vnitřek taky
  8. a tady
  9. a ještě tady
  10. a ještě
  11. Tak je skoro holý
  12. A moje už je taky doma Vše sedí jak má. Díky
    • 80
  13. A co tedy používáte místo \"x\"?
    • 29
  14. Vždyť sedí nehnutě To asi nedopadne
  15. Andreww

    Kontrolujte pneumatiky!

    Mohl jsi jí dát zatěžkávačku do Senice a ne jet \"autobusem\"
    • 33
  16. Andreww

    Kontrolujte pneumatiky!

    Nezbývá, než popřád hodně štestí
    • 33
  17. A komu to příjde prima, měl by jezdit autem maximálně v NFS
  18. Andreww

    Kontrolujte pneumatiky!

    A stejně to tu bude zase
    • 33
  19. Někdo by si asi potřeboval vzít prášek a odpočinout si Nechápu To koblih69: Vyplněno, odesláno
    • 29
  20. Už mi to jede...to je rychlost
    • 80
  21. A ještě bych mu ostříhal vlnu
  22. Andreww

    zapsani kol do TP

    Na Peugeot bych nespoléhal a řešil to rovnou přes TL. Postup je tady popsaný myslím dost podrobně
  23. Andreww

    Zámok dverí,centrála

    Podle VIN tam byl původně infra centrál. Já jsem měl jednotku schovanou pod zadnímlevým sedadlem. Zkusím najít fotku s označením místa. EDIT: Fotku mám bohužel jen doma. Ale je to celkem jednoduché. Odklopíš zadní sedák (pokud máš dělený stačí levý ) a pak je to pod tím rantlem, jakoby jsi chtěl strčit ruku spodem za opěradlo. Je to zespoda na tom plechu...teda mohlo by být [upravil dne 7/11/12 13:48 od Andreww]
    • 43
  24. Andreww

    Zámok dverí,centrála

    Pak je ještě možnost (nevím, jestli to u 306 bylo), že tam původně centrál nebyl a tenhle může být kdekoliv Nemáš u sebe náhodou VIN?
    • 43
  25. Jednou si postavím velkou garáž a kolem ní potom barák
    • 30
×
×
  • Vytvořit...