To jsem si právě taky všiml. Bohužel už jsem na to neměl dnes čas, takže to po neděli vyhodím a zjistím, co a jak. Přemýšlím, že bych to hodil na tvrdo bez silentů Stejně budou asi hotové a otázka je, jestli se dají sehnat.
Po sundání zadníjho nárazníku jsem narazil na toto. Je to nějaké závaží, ale k čemu? Je uložené na silentblocích a ty jsou asi kaput. Zřejmě je to bouchání, co se mi ozývalo při přejezdu nerovností
Podle VIN tam byl původně infra centrál. Já jsem měl jednotku schovanou pod zadnímlevým sedadlem. Zkusím najít fotku s označením místa.
EDIT: Fotku mám bohužel jen doma. Ale je to celkem jednoduché. Odklopíš zadní sedák (pokud máš dělený stačí levý ) a pak je to pod tím rantlem, jakoby jsi chtěl strčit ruku spodem za opěradlo. Je to zespoda na tom plechu...teda mohlo by být
[upravil dne 7/11/12 13:48 od Andreww]