Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Marcel a spol. : Zítra nás očekávejte na té pumpě Pokud se teda můžeme připojit
  2. Ale já jedu na pizzu, ne do autoškoly
  3. Andreww

    partner klubu AUTOKELLY

    Kdyžtak o tom můžeme dát řeč zítra v Báhoni
  4. Andreww

    partner klubu AUTOKELLY

    Pán mi říkal, že to bývá většinou něco lehce přes 1 měsíc, maximálně cca 2 měsíce. Navíc se mi moc nelíbí, že si na mě při reklamaci vzali kontakt a když jsem se včera ptal, jestli se mi po vyřízení ozvou, řekl mi, že je toho moc, a že se mám občas stavit, nebo zavolat
  5. Andreww

    partner klubu AUTOKELLY

    Včera jsem si šel po měsíci vyzvednout kameru z reklamace a bylo mi oznámeno, že byla odeslána k výrobci. Po připomínce, že už je to měsíc (reklamováno 7.1.2013) mi bylo oznámeno, že jelikož jsem to nebral soukromě, ale na PC, není lhůta 30 dní, ale doba nezbytně nutná. Nevím, jak dlouho to může trvat Půl roku to prý nebude
  6. Lyžování psal na prvním místě
  7. Hlavně neprohodit pořadí lyžování a chlastání
  8. Jsem si pozdě vzpomněl, že jsi psal o dvoudenní akci
  9. elton: A kam?
  10. Beru i řetězy
  11. Ještě, že bude Žilina v neděli. To bysme se tam měli ukázat
  12. Hned, jak přítelkyně zjistí, jestli ten den musí do školy, bude rozhodnuto Doufám, že nebude muset
  13. Když to najdu, tak se připojím
  14. Pokud mi přítelkyně nic netají, tak jen my dva
  15. Pojedeme ráno ještě do BA mrknout do obchodů, tak se můžeme připojit
  16. Taky jedu špinavým
  17. Tipnul bych rozsypané servo u řidiče Nebo zaseklé horní táhlo. Kdyby byla chyba v elektrice, šel by zámek aspoň mechanicky. Spíš, než odpojovat jednotku (pokud je radiový centrál, je v ní i immobilizér), tak bych asi vytáhnul radši pojistku. Ale dveře u řidiče stejně nezamkne.
  18. Andreww

    Lidskej nevkus

    RS TURBO
  19. S hudbou je to ještě lepší
  20. Žilina je za rohem
  21. Andreww

    Anketa jen pro řády

    Platím hlavně kvůli podpoře klubu, ale jelikož se starám o 3 auta, tak se sleva v AK občas opravdu hodí
  22. Andreww

    brzdy 306 1.6

    Na cabriu 1.6 r.v.97 jsem měl 247. Teď mám 266 a kotouče i vzadu
    • 7
  23. Andreww

    centrál

    Přesně, jedno je infra (stařší, potřeba mířit do auta) a druhé je rádiové (to jde i z kapsy)
  24. Prý 306 cabrio To abych popohnal lakovnu
×
×
  • Vytvořit...