Pán mi říkal, že to bývá většinou něco lehce přes 1 měsíc, maximálně cca 2 měsíce. Navíc se mi moc nelíbí, že si na mě při reklamaci vzali kontakt a když jsem se včera ptal, jestli se mi po vyřízení ozvou, řekl mi, že je toho moc, a že se mám občas stavit, nebo zavolat