Myslím, že Kdo platil hned celou sumu. O části sumy tady psal BV406.
Hlasoval jsem pro nevracet. Pokud je mohl prodat Swaara, může je i Kdo prodat klidně dál. Jinak není problém zničit kola i za pět minut, teď je na to děr v cestách dost. Nebo jako syn od známého. Půjčil si tátovu 306 (se zánovními alu Ronal) a pravé přední mu komplet sjel o obrubník.