mam koncovku originalnu, nie zadny diel cely vyfuk, ale len odseknuty
keby si chcel daj vediet, poslem fotku
Pokud je to jenom koncovka, tak mě to zajímá, hoď mě fotky, bližší info a cenovku na nozicka.jakub@gmail.com, díky.
[upravil dne 22/6/10 207James]
jj, je to jenom koncovka, napisu ti mail.