Přejít na obsah

buga

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 583
  • Registrace

Vše od uživatele buga

  1. buga

    Automatické zapínání světel

    denne svietenie cez diagnostiku by malo byt povolene, ked je auto v zaruke, tak trvat na tom aby ti to opravili..
    • 6
  2. buga

    dovirání oken po uzamčení

    ale musi to byt sekvencni kazdopadne, ne ?
    • 14
  3. buga

    dovirání oken po uzamčení

    inak prirucka Sekcia Otvaranie, strana 63-64. Neviem na co je prirucka, ked to ludia necitaju
    • 14
  4. buga

    dovirání oken po uzamčení

    ked 2x zmacknes po sebe zamknutie, kratko, tak sa aktivuje superuzamykanie, resp. u toho kto tu funkciu ma v aute.. aspon u mna
    • 14
  5. sakra a na lamac som raz pocul ze je najlepsi asi zo vsetkych bratislavskych... ach:nevim
  6. a co si mal predtym, nie diadem? ja mam priesvitne, nie zlte
  7. kde bolo v servise?
  8. buga

    Otváranie okien diaľkovým na 308.

    u novej faceliftovanej 207 a 308 napr? no cez BSI a jeden motorcek udajne napr: [upravil dne 21.7.2010 buga]
    • 13
  9. buga

    Otváranie okien diaľkovým na 308.

    a kde je pisane ze by sa dali aj otvorit? pokial ja viem, je tam len funkcia ze sa predlzi impulz a tym sa okna zatvoria.
    • 13
  10. buga

    Peugeot 207 by James

    svetle, jak je na dverach a sedadle
  11. buga

    Peugeot 207 by James

    Jamesyyyyy, ake mas spatniii pedaaale světlá kůže
  12. buga

    historie podle VIN

    Peugeot 106, ziadny zaznam nie je ani datum zaciatku zaruky, predaja, ani historia servisnych prehliadok / dovod je to dost stare auto
  13. :blicismajlik mozem nadavat ?
    • 22
  14. no ja viem ze RC krytky na spatne stoja 48eur a klasicke nelakovane 28, som myslel ze tych 20eur rozdiel bude aj v kvalite nie len v sivej farbe videl si to uz u vas? nema to zmysel co
    • 22
  15. poznas ake ma krytky RC ? je to plast len nastriekany na sivu farbu ? ci ako to je? vyzera na fotkach dost ze odraza slnko, leskne ako keby bolo chromovane, alebo nieco take
    • 22
  16. hej, je to elektricky sklapatelne a lakovany len ten vrch, resp ked niekto chce moze si tam dat kryt z RC (neviem ci to je nerezovy alebo len nieco pochromovane)
    • 22
  17. ja mam taktiez imitaciu hlinika ale zas mam lakovane listy ale asi hej, mas pravdu, bude to len elektricky nastavitelne sklo, kazdopadne asi draha vec... havarijne poistenie to isti
    • 22
  18. ja som mal 42 v sobotu
  19. elektricke, nastavitelne zrkadlo myslis alebo elektricky sklapatelne aj to je rozdiel
    • 22
  20. ake ma packy pod volantom? hranate nebo okruhle? kdyz okruhle tak je MUX, kdyz hranate je to neMUX
    • 24
  21. buga

    Nový člen

    no doplnky taky nekomentujem ,sorry auto bude najviac rok vyroby 2001 , vidiet to na hranatych packach, ze to nebude ani multiplex..
    • 14
  22. buga

    historie podle VIN

    tak o aute nie je ziadny zapis... ani datum zacatia zaruky... jediny datum je v charakteristike vozidla a to je 1.1.1990 bud to bude starsej vyroby alebo je zvlastne ze ani raz to neservisovali, resp neevidovali v serviceboxe...
  23. buga

    historie podle VIN

    je to citroen a toto je peugeot forum a kukame charakteristiky historie oprav na peugeot service boxe... cize s citroenom na citroen forum, alebo citroen servis
×
×
  • Vytvořit...