Jump to content

relo

User
 • Content Count

  26
 • Joined

About relo

 • ID člena
  17983
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 01/11/1967

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 308
 • Rok výroby
  2009

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Chrenovec-Brusno
 • Stát
  Slovenská republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Srdečná vďaka členovi 306xn za aktiváciu AUX vstupu.
 2. Elektro kúrenie to má,ale s tou cenou máš pravdu.Kto vie prečo?Je to fakt pekný rozdiel. ;-)
 3. Je to tiež bojler s tepelným čerpadlom, len na 220 litrov.Asi som to do zadu narýchlo zle prečítal.Myslel som si,že aj tento bojler si spomenul.Tak nech ti dobre a dlho slúži.
 4. No tak u vás je ten taríf iný.Mne to stačí v noci nahriať a potom to cez deň vydrží. Tou otázkou som myslel,prečo si nekúpil ten Tatramat TEC 220 TM? Pokiaľ sa dobre pamätám, tak aj ten si spomínal.On má 220 litrov a to by sa ti už ten dvojtarif asi oplatilo vybaviť.
 5. Ja mám nočný taríf,od 20-tej do 8-mej hodiny.Oplatí sa to ale len ak v noci miňaš viac,ako cez deň.Ak sa môžem opýtať, prečo si nakoniec nekúpil ten Tatramat?
 6. el_ninoo a kedy si menil naposledy olej?Myslím časový údaj.
 7. Odpočítava kilometre a časový interval,nič iné.Čo je skôr,tak podľa toho sa to riadi.Keďže to ukazuje len kilometre,tak pred koncom časového intervalu to ukazuje akoby nesprávne kilometre.Ja mám časový interval nastavený z fabriky na jeden rok a preto mi už po roku ukáže 0 kilometrov.
 8. relo

  Osvetlenie prahov

  No veď práve že v peugeote na diagnostike som bol a vraj to povolené je.Ale že zrejme to bude treba ešte niekde pripojiť.Vtedy už nemali dosť času na to aby to aj pomerali,tak to ostalo nefunkčné.
 9. relo

  Osvetlenie prahov

  A nevieš aj konkrétne ktoré piny idú na ktoré dvere?Ja som v predných dverách voľný konektor mal,tak som do nich napojil svetielka,ale nesvietia.Takže ešte aj tak treba niečo prepojiť.
 10. relo

  308 GTi

  Ja som s tým v servise nebol,už som si na to zvykol.Keď zaraďujem tú dvojku,tak musím ťahať páku viac k sebe.Takto sa mi to dá zaradiť dobre a nevyskakuje do neutrálu.
 11. relo

  308 GTi

  Dvojka je problém aj u mňa,tiež na 6 stupňovej.Niekedy ju musím dosť na silu zaradiť.A stalo sa mi už,že vyskočila do neutrálu. [upravil dne 6/3/11 18:21 relo] [upravil dne 6/3/11 18:22 relo]
 12. Roman ak to máš ešte v záruke,tak to určite rieš cez servis.Ak je chyba v tej páčke,tak to vymenia celé.Ale je na nich čo s tým budú robiť.V každom prípade trvaj na odstránení vady,stierač je potrebná vec!
 13. Ja by som povedal,že chyba bude asi v chybnej páčke pri volante.Zrejme bude zle napružený kontakt a preto sa niekedy samovolne zopne.
 14. Ahoj Andy.A nepoznáš náhodou majiteľa tej 308?Nebolo by od veci opýtať sa ho ako k tomu sťahovaniu okien prišiel.A akú má v aute výbavu?Vďaka.
×
×
 • Create New...