Přejít na obsah

buga

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 583
  • Registrace

Vše od uživatele buga

  1. a to taktiez original? ci co.. sice po frankfurtskom autosalone uverim vsetkemu, tam obli vystavene take plus vybavi a moznosti ze som len cumel napr volant na 308 ci RCZ ale vrch alcantara kozou
  2. co vidime na fotke, sudruhu? cocky a svetla do zakrut AFS plus jemne zatmavene, original? dufam ze si nevykradol moje
  3. buga

    207 CC Limited Edition 2011

    no ano.. a tu premiera auta bola nasledovne: niekde sa krutila, kde si to mohol vidiet aj \"zdaleka\" a potom plus 3-4 kusy roznych inych variacii motora farby bolo normalne hodene medzi ostatne a mohol si kukat skakat otvarat uzivat si
    • 16
  4. buga

    207 CC Limited Edition 2011

    pro *undy :D:D
    • 16
  5. buga

    207 CC Limited Edition 2011

    nie, nemohol si nastartovat, nemal si ani cim. boli nejak natvrdo napojene na externy prud ci co a nejak upravene, vela aut malo takto aj ine znacky ze im svietili budiky ako keby bol kluc v polohe 1
    • 16
  6. buga

    207 CC Limited Edition 2011

    bohuzial bez olejovej, i ked v SB pise ze aj olejovou by mal byt
    • 16
  7. Limited Edition 2011 at IAA Frankfurt
    • 16
  8. :D:D asi tak :D:D
  9. buga

    1,6 VTi vymena palivoveho filtra

    ked tu dvaja hovoria ze nie, tak asi nie
    • 9
  10. aj ja som dal cez vikend 70tku
  11. haaa, ten problem som si uz aj ja vsimol... musim vypeckovat stale nad 15 a plus a aj viac aby to bolo pocutelne, i ked vtedy zas je to moc prenikave.. cudne to je noh
  12. buga

    páčky P206 MUX

    ja mam packy na prodej
    • 26
  13. :D:D v tom moze byt nieco, ja si tiez myslim ze viac slapem ako on
  14. nervy stracam pomaly... napriek tomu ze aj ja niekedy nemam cas..no ich pristup a som zvedavy co mi poriesia, lebo udajne uz vedia o tom \"oficialne\" ze novsi soft je upraveny kv \"ochrane rozvodov\" ja chcem to auto co som mal, mozu mi vycalovat nazad peniaze boha
  15. no ja uz mam nervy, import mi nezdviha telefon chlapci... neviem ci zase dovolenkuju, ci co a moj vykon, tah chyba:bacha [upravil dne 5.9.2011 21:56 od buga]
  16. buga

    schéma elektroinštalácie

    schemy poslane na tvoj mail uvedeny v profile
  17. buga

    Brzdove dočtičky

    aj mne piska jemne a to su shitne EBC :D
  18. buga

    schéma elektroinštalácie

    jj, presne ako pise HonzaZ
  19. buga

    trvalo vypinatelne ESP ?

    vyskuuuusaj :cool:
  20. buga

    Brzdové desky na 1.6 GT

    cez toto som kupoval http://www.ebcbrakeshop.co.uk/ ale mozno druhy krat by som nesiel do toho, i ked dosticky su cenovo tie iste, mozno aj lacnejsie ako v peug.. tam to neviem akej znacky je
  21. buga

    Brzdové desky na 1.6 GT

    no inak to je pravda ze aj original kotuce a dosticky boli fakt dobre.. ale doslo mi to z anglicka za 3dni cez DPD classic
  22. navsteva horskych uzkych ciest a pri naslednom zostupe a vyhybani sa aut, sme museli viaceri cuvat, no a musel si ist blizsie ako 30cm, cize cuvacie nahradila spolujazdkyna a to dopadlo \"mozes mozes\" a oskrel som sice len jemne zadny naraznik ale oprava je asi jedine novy nastrek na cely, potom bud nejaky kamen este vtedy sa odrazil a pri odraze trafil lavu prednu hmlovku, diera v strede, rozbita.. a perlicka..niektory zo spolujazdcov nevie sadat do auta a natrhol mi RC sedadlo..koza roztrhnuta asi tak 2cm do tvaru L [upravil dne 23.8.2011 10:22 od buga]
  23. sa tu smejete ale po 9dnoch z chorvatska som sa vratil so skodou cca 1350€ :fnuk:fnuk
  24. buga

    Brzdové desky na 1.6 GT

    ja som to vyriesil inym smerom, kupil kotuce EBC a brzdove dosticky EBC green stuff k tomu, z anglicka, dovoz bez problemov, vyslo lacnejsie s postovym ako u nas
  25. kluci kluci bla bla blaaa :P:P
×
×
  • Vytvořit...