navsteva horskych uzkych ciest a pri naslednom zostupe a vyhybani sa aut, sme museli viaceri cuvat, no a musel si ist blizsie ako 30cm, cize cuvacie nahradila spolujazdkyna a to dopadlo \"mozes mozes\" a oskrel som sice len jemne zadny naraznik ale oprava je asi jedine novy nastrek na cely,
potom bud nejaky kamen este vtedy sa odrazil a pri odraze trafil lavu prednu hmlovku, diera v strede, rozbita..
a perlicka..niektory zo spolujazdcov nevie sadat do auta a natrhol mi RC sedadlo..koza roztrhnuta asi tak 2cm do tvaru L
[upravil dne 23.8.2011 10:22 od buga]