-
Počet příspěvků
1 583 -
Registrace
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele buga
-
proboha kdyz tam dam 4300k tak svietia jak dake blue nevim co od osram nebo phillips, hovorim v te čočke u 207 to fakt skresluje. stale to musi dokazat a ne ze ja to vidim urcite mate prestavbu, to zas tak neni podle mne ze neco povi a pak sebere papiry
-
no ano, to aj ja mam na svetlach ze H1 a dva H7 lenze stretavacie H7 mam čočky a to zvonka mi nevidi co tam mam vnutri a akoze ruky od svetla, on mi rozoberat zas nemoze svetlo...ci?
-
pockat, ale vsak nemas tam čočku? jak vedel ze mas prestavbu, treba zatloukat zatloukat a zatloukat a hlavne skryt ballasty tak aby to vobec nevidel, dal som pekne pod svetlo a pri narazniku, cize nema sancu to vidiet a kable su v original ochranu kablov co mam aj od vyroby nech da pokyn na zobratie technicaku a ked ta zavolaju, dovtedy si vymontujes..on nema co sa hrabat v aute a ja sa nehrabem, na to je servis a policajt nie je elektrikar predsa... inak uz mam aj ja HIDky, chcel som 4300k ale znacky Dectane nemali len 6000k najmensie, tak trocha s tym pojazdim a potom si dam 4300k, lebo mi to pripada moc biele a napadne aj, i ked v cocke mi to fakt skresluje aj povodne H7-icky a hraju aj tie do biela. a svetelny luc je taky isty ako som mal, meral som a pekne je to aj na rovnako.. cize tiez si myslim ze do urcitych aut ci svetiel sa to da dat, do niektorych radsej nie (aj cez vikend som stretol zopar kt svietili jak blazni ale to aj normalnych kt mali zle nastavene)
-
207 - Turbo - rozne problemy (benzin aj diesel)
buga odpověděl/a v tématu od buga v sekci Peugeot 207
Z toho vyplývá pro mě to, že to nemusí být zase až tak drahá oprava ? Ale asi nebude dobré to už startovat a do servisu to vézt nebo se pletu ? Mám nebo spíše do teď jsem měl strach, že je po turbu a oprava bude stát balík. Hele, ja hovorim ze s turbom to nema nic, Mas posunute rozvody, ako aj Modzillo pisal, bude sa vymienat rozvod komplet, mal by sa. A potom uvidis... choroba je ta ze sa to moze vratit po case a zase ti mozu menit rozvody.. Otazka: mas auto v zaruke? Myslim napr 2 rocna alebo predlzena Peugeot Optiway zaruka? Pokial nie, priprav sa na 100vky eur. Skratka toto sme uz mi zazili to co tu ty popisujes, niekomu menili rozvody len raz, mozno preto lebo nespozoroval zase padnutie vykonu, niekomu rozvody uz 3-krat!!! Posledne informacie su, ze sa zanasaju sacie ventily v motore a atd.. ma sa to cistit so specialnym pripravkom, no ani to niekedy nepomaha a po kratkej dobe su problemy naspat, auto trha alebo len stale nema vykon.. Najnovsie spravy, menia motory alebo hlavy motorov. a to su palky pokial to chces platit zo svojho. Tolko k tomu , auto je pojazdne ako tak, len nema vykon. Záruku už nemám Takže mě nezbývá než to odvézt do servisu a nechat udělat rozvody za své, jak píšeš. Sakra, ale to co píšeš mě vůbec netěší. Jako, že to budu dělat třebas co dva roky třeba. No jezdit se s tím takhle nedá takže oprava je nutná. preco si nekupil predlzenu zaruku toho casu? Oplati sa / Oplatilo sa! -
207 - Turbo - rozne problemy (benzin aj diesel)
buga odpověděl/a v tématu od buga v sekci Peugeot 207
Z toho vyplývá pro mě to, že to nemusí být zase až tak drahá oprava ? Ale asi nebude dobré to už startovat a do servisu to vézt nebo se pletu ? Mám nebo spíše do teď jsem měl strach, že je po turbu a oprava bude stát balík. Hele, ja hovorim ze s turbom to nema nic, Mas posunute rozvody, ako aj Modzillo pisal, bude sa vymienat rozvod komplet, mal by sa. A potom uvidis... choroba je ta ze sa to moze vratit po case a zase ti mozu menit rozvody.. Otazka: mas auto v zaruke? Myslim napr 2 rocna alebo predlzena Peugeot Optiway zaruka? Pokial nie, priprav sa na 100vky eur. Skratka toto sme uz mi zazili to co tu ty popisujes, niekomu menili rozvody len raz, mozno preto lebo nespozoroval zase padnutie vykonu, niekomu rozvody uz 3-krat!!! Posledne informacie su, ze sa zanasaju sacie ventily v motore a atd.. ma sa to cistit so specialnym pripravkom, no ani to niekedy nepomaha a po kratkej dobe su problemy naspat, auto trha alebo len stale nema vykon.. Najnovsie spravy, menia motory alebo hlavy motorov. a to su palky pokial to chces platit zo svojho. Tolko k tomu , auto je pojazdne ako tak, len nema vykon. -
207 - Turbo - rozne problemy (benzin aj diesel)
buga odpověděl/a v tématu od buga v sekci Peugeot 207
-
207 - Turbo - rozne problemy (benzin aj diesel)
buga odpověděl/a v tématu od buga v sekci Peugeot 207
tak sa aspon mali o com rozpravat dufam ze jedno caka na mna -
207 - Turbo - rozne problemy (benzin aj diesel)
buga odpověděl/a v tématu od buga v sekci Peugeot 207
ja hned uvidim za 30minut, po 4 dnoch ked nastartujem -
urcite zase lakuje nieco, len je ticho elton: nevies co robi?
-
tak to je teda zaujimave!!! wow.. skus napisal userovi Biliboy, on mozno vie poradit
-
je auto este v zaruke, myslim ci nemas nahodou predlouzenu zaruku. Bo v tom pripade naspat do servisu.. a v inom pripade taktiez, resp ci tam nieco nezistili cez diagnostiku
-
207 - Turbo - rozne problemy (benzin aj diesel)
buga odpověděl/a v tématu od buga v sekci Peugeot 207
treba pedale a retaz ko na bicykli hej a servisakovi po ruke, ktory mi zatiahol pistolou poistnu skrutku!!! mas si kupovat original bezpecnostne skrutky a nie carachy z ebay ktore uz boli x krat zatiahnute pistolou srandujes? boli uplne nepouzite a nevyzeraju na carachy, neser miso dam ti nove aby si mi tu neplakal ........ nechcem vsak som vravel ze ich hned hadzem prec, serem na ich bezpecnostne, dam tam normalnu, to mam taktiez -
207 - Turbo - rozne problemy (benzin aj diesel)
buga odpověděl/a v tématu od buga v sekci Peugeot 207
treba pedale a retaz ko na bicykli hej a servisakovi po ruke, ktory mi zatiahol pistolou poistnu skrutku!!! mas si kupovat original bezpecnostne skrutky a nie carachy z ebay ktore uz boli x krat zatiahnute pistolou srandujes? boli uplne nepouzite a nevyzeraju na carachy, neser miso -
207 - Turbo - rozne problemy (benzin aj diesel)
buga odpověděl/a v tématu od buga v sekci Peugeot 207
treba pedale a retaz ko na bicykli hej a servisakovi po ruke, ktory mi zatiahol pistolou poistnu skrutku!!! -
207 - Turbo - rozne problemy (benzin aj diesel)
buga odpověděl/a v tématu od buga v sekci Peugeot 207
inak chlapci, dal som si nacitat cez diag, mam 3 chybicky P0134, potom naraz nastalo P1385 a P2337..takze by som asi mal nieco vyriesit aj ja...co najlepsie nech sa tej sracky s nazvom motor zbavim -
207 - Turbo - rozne problemy (benzin aj diesel)
buga odpověděl/a v tématu od buga v sekci Peugeot 207
karbon karbon, krasny karbooon -
hele, ja mam prevodnik ktory je na Sony radia taktiez to bola rada GT nieco a bolo montovane na multiplex 206. Ked je zaujem, napiste mi spravu
-
207 - Turbo - rozne problemy (benzin aj diesel)
buga odpověděl/a v tématu od buga v sekci Peugeot 207
mna skor zarazilo, resp (tesi???) ze moje auto a mischkove zrychluje narovnako (skusane pri rychlosti 60km/h raz zaradany 4. a raz 5. rychl.stupen) a to som si myslel ze kedze moj prehraty soft je fazovo posunuty ze oproti jemu budem vzadu.. noh, nejak sme sa asi dopracovali k tomu ze v motore to bude v riti a software asi ani nebude dovodom..zaujimy dnesny vysledok -
pochybujem zas ze to bude presne tak vypadat ako na fotke, vsak mensie upravy stale su kym to vyjde pre beznych zakaznikov... ale vsak uvidime...
-
207 - Turbo - rozne problemy (benzin aj diesel)
buga odpověděl/a v tématu od buga v sekci Peugeot 207
minimalne naklady znamena prehravanie software do nekonecna? alebo vyjadrenie ze to tak proste ma byt ? prehrame ti software, ale nikomu nepovedz ze to co ti ponukali pri kupe auta ze to ma mat 240 Nm pri 1400rpm vlastne po prehrati bude len od 2500rpm..nikoho netrapi, vsak naco.... asi ti mali zmenit aj otackomer asi..... -
207 - Turbo - rozne problemy (benzin aj diesel)
buga odpověděl/a v tématu od buga v sekci Peugeot 207
minimalne naklady znamena prehravanie software do nekonecna? alebo vyjadrenie ze to tak proste ma byt ? prehrame ti software, ale nikomu nepovedz ze to co ti ponukali pri kupe auta ze to ma mat 240 Nm pri 1400rpm vlastne po prehrati bude len od 2500rpm..nikoho netrapi, vsak naco.... -
na ofiko peugeot stranke existuje dake forum, kde sa da pytat, a hentam odpovedali toto, tak neviem, mozno THP mysleli len 1.2 trojvalec
-
207 - Turbo - rozne problemy (benzin aj diesel)
buga odpověděl/a v tématu od buga v sekci Peugeot 207
Ja by som dodal este nieco k tomu, ze urcita vyhoda je ta ze to mas pri ruke a pri kazdej prilezitosti sa to da checknut, hoc skaredo povedane \"bezny clovek\" nema cas lietat s autom stale do servisu a zistovat. Poviem inak. Na zaciatku som svoje problemy riesil v BA na Ivanskej ceste, po tom co som po X-krat zazil ich zvlastny pristup a odvedenu pracu z ich strany, zacal som hladat iny servis. Kedze som od LV ale vacsinou v BA, chcel som nieco v BA, kedze okrem Ivanskej su este 3 servisy tusim. Akurat v tom case na moje stastie nestastie cez toto forum som sa uz dopocul urcite veci, na zaklade som sa rozhodol ze BA to nebude. LV neprichadza do uvahy kedze pracujem v BA. Tak skusi to inde clovek, kde uz si dufa ze bude mat istotu ze tu pracu nie len odfuknu ale aj daju popri tom pozor. A tu je ten problem, nemam cas lietat 100km hore dole kv kazdej veci co na aute spozorujem. A ist nebodaj kv diagnostike do BA, pride mi aj zvlastne, ze po case by sa im to asi nepacilo. A ze preco nespokojnost? - buchotanie zo zadnej casti (Ivanska vsetko je v poriadku) - akurat teraz viem ze \"vadny\" diel protikusu zamku - rok a pol trvalo kym mi to v inom servise konecne vymenili - zamok na prednej kapote (snimac na alarm nesedel dobre, vysmykol sa zo zamku) - taktiez na X-ty krat to vymenili - tesnenie na vodicovych dverach odlepena, uz odo dna kupy (kupa auta priamo od importera ako ojazdene) - nepreslo - smiesnych 8eur - zosuchany povrch ovladaca okien na obidvoch stranach, asi nemusim povedat vsak, ze ako predvadzacie auto to vela ludi vyskusalo za tych prvych 10tis km. No moju reklamaciu zamietli na Ivanskej. Iny servis vymenil. - dalsie buchotanie od zadnej napravy, nasledny test tlmicov v \"neautorizovanom\" peugeot servise, zadne tlmice asi tak na 15-20%. Taktiez asi nemusim podotknut ze pocas casu predvadzacky to preslo roznym novinarskym a buh vi akym \"testom\". Auto ledva malo najazdene 40tis km. No tvrdili ze len s prizmurenymi ocami to vymenili. Ja som to mal odmerat hned pri kupe asi a obuchat im o hlavu, no nespravil som, moja chyba. - RC sedadla a pod nimi vodiace listy na sedadlo. Su v urcitej polohe, nastavene pre vodica ci spolujazdca, nasledne si sada niekto dozadu, sklopis, dotycny sada, ty vyklopis a natiahnes sedadlo dozadu. A v tom okamihu pride dotycny o kolena, no nie preto lebo sedadlo bolo nastavene predtym uplne vzadu, NIE, preto lebo vo vodiacich listach je nieco pokazene a sedadlo ide nasledne pri jemnom tlaceny na doraz az uplne dozadu. Reklamacia? Na TRETI krat to mi preslo, podotykam, taktiez to bolo takto uz pri mojej kupe.. Akurat nabuduce ked budem kupovat auto, tak si to budem pol dna kontrolovat sa mi zda.. lebo nasledne sa mi servis bude vyhovarat. Ale ani tak nechapem, ze ja ako mozem byt na vine v tom ze sa v tej vodiacej liste nieco dosere! - Kedze si pamatam na toto predvadzacie auto aj z casu ked to mal na mene hlavny importer. Pri navsteve konkretne mesta LV som to toho casu skusal.. Pamatam si, ze pod zadnym oknom, na 3 dverach vpravo od stieraca malo preliacinu toho casu, ovalnym rozmerom asi tak 20x15cm. To ze to opravili je pekne, ale to ako to sklo nalepili nazad, resp lepidlo SPOJ trci ked otvoris 3 dvere je na zaplakanie. Sice tu uz neviem kde bolo opravovane, lebo zaznam o tom neexistuje v serviceboxe. Sice tam su tusim len garancne. - a VYKON, to ci to je kv tomu ze mam predvadzacie alebo by som nemal, je jedno. To s tym nic nema spolocne. Ale pristup taktiez na zaplakanie, motor som dostal doslova \"zajebany\" naspat na vrchu. To ze vtedy vymenili urcite diely, ktore dostali asi ako odporucanie (i ked nikde nevidim a nevidel som tu \"flash info\" kde su a boli uvadzane tie diely co mne menili, ale tak sem by som nemal vidiet, je to len moje stastie). No moj nazor je ze mozno stacilo by vtedy vymenit chybne lambda sondy co aj menili a nerypat sa v motore a neprehrat mi software, ktory sposobuje co? No predsa to ze pri kupe mas informaciu ze 240Nm pri 1400rpm, no moj to zdaleka uz nema, ma to okolo 2500rpm. dovtedy \"mrtve\". To ze som si siel na vlastne naklady odmerat auto na brdze, vykon a vsetko k tomu a nasledne reklamujem uz skoro ROK!!! oficialne u importera nikoho odtial az tak hlboko netankuje, lebo jednak zamietli ze to meranie nie je smerodajne, zamietli ustne.. ziadne vyjadrenie dodnes som nedostal. Momentalne cakam na dalsie vyjadrenie kde asi oznamia ze oni chceli ale francuzska strana odmietla mi nahrat povodny software. Podotykam ze medzi tym mi este v inom (dobrom servise) menili komplet rozvody, kedze problemy stale pretrvavali pocas toho roku a pol. Tah auta je lepsi od 3500rpm, kde sa seba pytam ze to turbo ktore ma \"tlacit\" medzi 1400-4000rpm kde je??? Podozrenie na vadu dalsiu. Blow off, alebo uz nieco ine mi obcas odfukuje jak bublotanie cez hadicu vo vode. OBCAS ano, to je ten problem. Ked zajdem do servisu, zamietnu, lebo nic nepoculi, nic nevypise diag a preco by to mali rozobrat, rozoberu to na moje vlastne \"mastne\" naklady. A k tomu mam pocit ze motore to bude zakarbonovane trosku... Dodatok 1: Ako pred pol rokom aj niekedy dnes sa mi stane ze pri zaradenej rychl. stupni cislo 5 a rychlosti 70km/h a naslednom zrychlovani, zrazu pri 90km/h zacne trhat auto. No ziadna kontrola diagnostiky nic, neda sa to nasimulovat.. len cakat na zazrak mozno v servise ze pri testovacej jazde im to spravi...a ktory servis mi to teda rozobere a pozrie ci tam mechanicky nieco nie je poskodene..ziadny, resp zase za \"mastne\" moje naklady Ale v piatok idem predsa do jednej Bratislavskej na diagnostiku a pokial tam mam nejake chyby v diag co suvisia s motorom, nech si ma import nezela Mozem tam chodit ako na KLAVIR, ale kto ma prosim Vas cas na toto pri praci? Keby som tam bol denne, bolo by to jednoduchsie. Len medzitym odisiel rok a 35tisic km. A moja trpezlivost taktiez ma hranice aj ked uz prizmurujem urcitu dobu... [upravil dne 9.11.2011 11:34 od buga] Dodatok 2: uz som skoro zabudol aj na to ze sa mi lak odlupoval z 3 dv. - zadnych, reklamacie prvy krat presla no farbu netrafili, zufalost, z vnutornej strany prechod medzi starym a novym lakom svietlo ako slnko v afrike..ziadne zalestenie... ale chut som nemal, zase sa s nimi babrat, toz to bola stale ta Ivanska, preslo asi 6mesiacov a lak sa znova odlupoval. Nasledne dalsia reklamacia, zas to preslo nastastie. No tu zacala dalsia zahada, prvy krat mi nalakovali teda vyklopne dvere, komplet - aj ozdobny kryt nad SPZ, no po druhy krat ozdobny kryt nie. A kedze farba po prvy krat nebola trafena tak si viete predstavit ako to po druhykrat mohlo vyzerat.. Takze nasledovalo tretie lakovanie... spokojnost, vsak? [upravil dne 9.11.2011 11:48 od buga] -
207 - Turbo - rozne problemy (benzin aj diesel)
buga odpověděl/a v tématu od buga v sekci Peugeot 207
ironicky nie, nevedel som, kvoli tomu zeby sme pockali rok po uvedeny 208 a kupili, potom co sa vychytaju muchy (mozno) -
207 - Turbo - rozne problemy (benzin aj diesel)
buga odpověděl/a v tématu od buga v sekci Peugeot 207
a 6-stupnova je ina?