Přejít na obsah

buga

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 583
  • Registrace

Vše od uživatele buga

  1. kaplicka sa da vybrat? no musis dorobit, dat tam pruzinku ako je aj navod na tej stranke co som tu vyssie dal
  2. ono sa to da vidiet aj zvonka, ked vies zatlacit na knoflik na packe, alebo vybrat viac je tu popisane http://www.tuningclub206.com/forum/viewtopic.php?t=1561 a fotka:
  3. buga

    radio

    Ale nebol som uplne vedla nie nie, len nižšie
    • 19
  4. a tobe ide vydloubnout, skusal si? ja som mal 1.4 8V r.v.2002 a nedalo sa vicko vybrat, preto som kupoval vtedy packy
  5. a pak se ozvi a prodam ti packy pod volant na ovladani
  6. buga

    radio

    jednoducho mozes poprosit niekoho aby ti ten senzor zakryl rukou alebo zasvietil na to a otestujes
    • 19
  7. oznaceni PPT-40 nie je oznacenie na dvoj a viacriadkovy display!!!!!!! uz sa to rozoberalo bud tu na fore, alebo na tuningclub206 jednoducho vidis ked to kupujes ci je jednoriadkovy alebo viac
  8. buga

    radio

    urcite bolo sero..alebo zle svetelne podmienky a nereagoval svetelny senzor.. aj ja som mal cez den taky pripady... jednoducho za dna radio nema byt preco podsvietene, ani tlacitka na klime..jedine displej na klime svieti cez den na strednom paneli
    • 19
  9. buga

    radio

    ked mas na AUTO svetla, radio ti nema svietit pokial je svetlo, cize cez den, ale ked sa uz stmieva vtedy da svetelny senzor pokyn aby sa radio rozsvietilo na vecer a na noc... mne to funguje takto ako som popisal a aj podla mna by vtedy nesvietili svetla cez den, keby boli v prdeli poistky.. treba kuknut ktora je poistka na svetelny senzor.. [upravil dne 3.11.2010 22:07 buga] 143_144_207-sk-ed01-2008.pdf
    • 19
  10. hele, mam na prodej packu http://www.e-cat.cz/img/e-cat/large/16/1625680_LRG.jpg nie je to s AUTO svetlami a nema to ani AUTO stierace. Klasicka packa aj ovladacom na zadny stierac + ovladanie na palubny pocitac. Packa je z roku 2002, plne funkcna, mal som ju na predchadzajucom aute, cize 206tke v pripade zaujmu napiste SZ
  11. buga

    chiptuning 5008

    z 240Nm a 156k sa da pekne dostat bez akychkolvek zmien (myslim bez vymeny intercoolera, zvodov, atd..) okolo 320Nm a 180k Motor je novsi od 150k, je prepracovany, chyby vychytane..
    • 50
  12. neviem..ci sa vrati.. ale ja som dnes spozorowal dalsiu zvlastnost... zaradena prevodova stupen cislo 5, rychlost okolo 80, stupis na plyn na plno... a zarachoti auto, zatrasie sa nieco... ako keby aj zaklepalo.. diera a potom zacne tahat... nejaky napad?
  13. ked ti zacina tahat od 2000 ot a vyssie, tak uz tam mas nahraty novsi soft.. od vyroby zacinaju tahat od 1400-1600 ot. si myslim ze aj mimo zaruky by ti hned nahodili zopar veci, vymenili a bez opytania ci to chces menit ci nie, by ti bol predlozeny ucet na platbu
  14. Kazdopadne najprv treba odmerat lambda sondy a tam sa uvidi.. Co ti poradim, NENECHAJ si prehrat software pocitaca motora!!! lebo uplne inak taha auto potom, je to ako ine auto :S a ked lamba sondy nie,..tak hladat chybu..mne vymienali kadejake tesnenia gumicky a take prkotiny.. vidis to tu niekde na 5ej strane tusim, kde som dal aj rozpis dielov.. kazdopadne najprv lambda sondy obe odmerat!!! skus BEGAM Trnavu, oni su sikovny udajne nechat odmerat.zistit..cenu a potom zacat riesit
  15. aka kofola? ja o nicom neviem
  16. buga

    Svítí popelník a zapalovač?

    hehe, no si myslim taktiez.. mne svieti zapalovac, ako som uz pisal.. ale mne zas nepresvita na popolnik
    • 34
  17. buga

    207 by MCabman

    ani tak to nie je vkusne :D:D
  18. buga

    207 by MCabman

    ja nechapem, co sa vam pacia na takychto typoch kolies? :myslim
  19. buga

    vosky na auto

    Tak Autoglym HD WAS vyskusany, otcove auto navoskovane, funguje wow uvidime aku ma vydrz este nejaky nano prostriedok cenovo vyhodny na skla neviete?
    • 29
  20. buga

    šrouby

    12X125
  21. buga

    207 by MCabman

    aj mne vypadaju tieto ako keby na americke auto... na europsky styl to nesadne.. resp bude to vyzerat na \"grc\"
  22. buga

    nový člen klubu 207

    ale nedavaju to na vsetky, ci? len vyssie vybavy alebo motorizacia... ci? aj take chcem len lepsie vybavy a nejake akcne ako tato ked ma lakovane listy? a naco by ti to prosim ta bolo? sak ty mas sportak a ne limuzinu aby si tam hadzal chrom. nemusis mat vsetko nove pravda ale kebyze mam biele tak by tomu sadlo na co narazas gabo neviem ze chromove listy dveri by sadli na tvoje biele
  23. buga

    Svítí popelník a zapalovač?

    heh, mne len zapalovac, podla mna
    • 34
  24. buga

    Nabídka věcí.

    cus
    • 29
  25. tri ciarky ale uz som mal davno odskusane ze 2mm pod poslednou ciarkou je tesne pred koncom nadrze, ostavaju tam tak cca. 3litre.. a tentokrat rucicka bola akurat na poslednej ciarke..cize nadtym.. a napriek tomu zrazu konec
×
×
  • Vytvořit...