Přejít na obsah

buga

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 583
  • Registrace

Vše od uživatele buga

  1. jasné, všetko OK, auto vydržalo... na trase Trnava-Vilnius-Trnava urobených 2415 km pri priemernej spotrebe 7,3 l/100 km. priemerna rychlost? resp tempomat ?
  2. ja som prekonal pred par dnami 50.000
  3. udaje sa daju vymazat ked zatlacit kaplicku na 2sec.
  4. buga

    Svítí popelník a zapalovač?

    tak predvcerom som zbadal uz aj ja ze mi to \"svieti\" resp. presvita od osvetlenia zapalovaca na cigariet takze svietim aj ja tam dole
    • 34
  5. skus tak ako to popisal mischko...a ked sa nepodari tak daj dole z druhej strany tapacir, ten cierny kryt....to staci len tahat na silu pak tu bude pukat, ako sa budu uvolnovat tie spinky Ja som to tak robil a slo to:P
    • 13
  6. nato zabudni, ze ti oni poradia....
  7. ale davnejsie nemali dobre chranene toto francuzi, hovorim ze okolo roku 2006-2008 dosli na to ze sa vela veci da dorobit a zacali to zablokovat
  8. jj 206+ uz je extrem.. francouzi vsetko co sa dalo usporili ja som davno pocul aj take nieco ze cez kluc neide centralne zamykanie, akoze dialkovo ze sa neda volant nastavit do vysky.. a ze niektore hej, nemali ani len hodiny .. no a teraz som kukal prirucky, ci 2009 alebo 2010, tak display tam by mal byt.. monochromaticky A, a dialkove a nastavenie volantu taktiez.. u nas v cenniku zas nikdy nebolo s auto.klimou, ale moznost taktiez je aj s ESP.. zaujimave...
  9. to uz je 206+ takze buh vi jak francouzi upravili BSI a ostatne veci... ci sa to da spravit..
  10. mozno som mal aj ja len 4, co ja viem zozen niekoho kto ma ten display a vyskusaj
  11. presne tak ! :potlesk
  12. :papa
  13. nemam to u seba a stahowat po strankach sa mi nechce.. prepac zaregistruj sa tu http://public.servicebox.peugeot.com/ a potom uz na tejto stranke najdes https://staticedocapvpr.peugeot.com/AP/ddb/code/index_sk_sk.htm mam jeden stary tusim, na moje predosle co bolo z vyroby 01/04/2002 - 30/09/2002 [upravil dne 9.11.2010 16:51 buga]
  14. len bacha, pocul som ze udajne nie vsetky mali zadne 165mm ale mensie!!
    • 6
  15. buga

    waitec 30mm

    • 17
  16. 29_206-sk-ed01-2004.pdf
  17. tak trosku som zakukal do prirucky pouzivatela: 206 / 206 SW - 01/04/2004 - 30/10/2004 - strany 28-30 vid nizsie: [upravil dne 9.11.2010 13:30 buga] 28_206-sk-ed01-2004.pdf
  18. buga

    stěrače

    Možno ty nie ale ked maš zapnute predné a zaradíš spiatočku tak zadny utrie okno automaticky. Jesli se nemylim :papa:papa v pripade ked to nechas aktivovane v palubnom pocitaci :aut:roker
    • 21
  19. buga

    207 by Sobol- prodáno

    hele, Sobole, kridlo zadne original..nad tym si nerozmyslal? podla mna by to hodilo k tomu dake +, ci
  20. nuz toto je dobra otazka... to ani ja neviem... trebalo by to vyskusat ze ked len hodiny su s uplne malym displejom, ci to pojde... ale ked je tam dostatok kablok, cize 4 alebo 5, ci kolko ma byt tak by sa to malo dat, si myslim...
  21. ja som mal rok vyroby 2002 auto a tusim mal som 5 kablikov, ked som si dorabal vtedy palubny pocitac.. tusim 5, alebo len 4 ? neviem ale kazdopadne treba zistit ci sa da vyklopit ten koniec packy, jednoducho ked to chodi trosku tak sa da ked je na tvrdo, tak sa neda bud potom dat tam pruzinku , kontakt podla mna tam uz bude na ten zakladnej doske v COMe (to je celok packy) dorobit sa da podla toho navodu co tu je vyssie niekde alebo vymenit packy co som este raz pocul..ze peugeot ked dosiel po X rokoch na tento trik, ze sa da dorobit palubny pocitac tak zacal daco blokovat u vozidiel, tusim to bolo okolo roku 2006 az...
  22. co je na tom tažkééé?? ked mas hranate packy, auto je bez Multiplexu cize neda sa dorobit palubny pocitac ked mas gulate packy, tak je auto Multiplex a da sa dorobit palubny pocitac co chces vic? toto ti nestaci? :blablabla
  23. ano, mas smolu, mas hranate
  24. buga

    radio

    co je zakladna poloha?
    • 19
  25. buga

    Výměna mlhovky

    H11 12V-55W boli len do DAM-u 11556. Od DAM 11557 su normalne PSX-24W-BULB
    • 11
×
×
  • Vytvořit...