ja som mal rok vyroby 2002 auto a tusim mal som 5 kablikov, ked som si dorabal vtedy palubny pocitac.. tusim 5, alebo len 4 ? neviem
ale kazdopadne treba zistit ci sa da vyklopit ten koniec packy, jednoducho ked to chodi trosku tak sa da ked je na tvrdo, tak sa neda bud potom dat tam pruzinku , kontakt podla mna tam uz bude na ten zakladnej doske v COMe (to je celok packy) dorobit sa da podla toho navodu co tu je vyssie niekde alebo vymenit packy
co som este raz pocul..ze peugeot ked dosiel po X rokoch na tento trik, ze sa da dorobit palubny pocitac tak zacal daco blokovat u vozidiel, tusim to bolo okolo roku 2006 az...