Nazdárek,s tím levným palivem u hypermarketů je to pravda.Já u jednoho dělám a opravdu je benzín absolutně bez aditiv.Stačí troška dobrého aditiva a auto šlape jak hodinky.Jinak co se týká těch 4 cisteren od OMV,ty patří firmě KLACSKA takže vozí uplně stejný palivo jako ty ostatní.Klacska vozí docela hodně benzín z Rakouska a ten má velmi malé procento aditiv.Mýmu autu dost vyhovuje 100 okt VERVA u ČS Benzina 31,30/L.Mám 306 1,4 jednobod.