Mohli byste mi prosím poradit. Na konci minulé zimy jsem nešťastně proříznul pneumatiky z boku o vyčnívající kámen na zídce, takže nejde spravit. Byla to nová Polaris 3. Teď jsem uvažoval, že koupím novou a nechám auto přezout, avšak tento typ už přestali vyrábět, byl nahrazen Polaris 5. Myslíte si, že je problém, kdyby 3 pneu byly skoro nové Polaris 3 a jedna Polaris 5? Můj nájezd v zimě je tak 3000 km.
Díky
Dobrý den,
měl bych podobný dotaz - nemůžu přesně najít, jaký olejový filtr použít do 307, 1.6, 80 kW, diesel, z 2007. Někde psali, že se to dá najít podle VIN, netuším však jak, VIN VF33E9HYC84892694.
Děkuji,
Honza