Přejít na obsah

renzo405

Uživatel
 • Počet příspěvků

  39
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli renzo405

 • ID člena 5590
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Trenčianske Teplice
 • Stát
  Slovenská republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. renzo405

  Auto začne po čase brzdiť.

  Takže vyriešené. Po dlhej dobe špekulácii a výskumov som dal vymeniť Posilovač bŕzd a je po probléme Vďaka za pomoc.
 2. renzo405

  Auto začne po čase brzdiť.

  Nedá sa povedať, že sú úplne studené ako keď ho vytiahnem z garáže ráno, ale oproti predným je veliký rozdiel, predné sa nedajú ani chytiť.
 3. renzo405

  Auto začne po čase brzdiť.

  Pojazdil som čosi, počkal kým sa auto zakusne a potom som odpojil hadičku od posilovača a brzdy povolili. Zas som ju zapojil, pojazdil a zopakoval, stalo sa to isté, tak to ozaj asi ukazuje na posilovač.
 4. renzo405

  Auto začne po čase brzdiť.

  Zadné sú zohriate, ale predné tie bývajú uplne horúce. Ešte chcem poskúšať niečo s tým odpojením hadice od vývevy. Ale inak to tiež som zistil ako píše \"rondob\" že keď poriadne premačknem pedál na podlahu, tak to vetšinou povolí, ale len na pár metrov. Ešte som zabudol opomenúť, že keď auto začne brzdiť, pedál je natlakovaný a tvrdy tak, že ide stlačiť pol centimetra.
 5. Ahojte, mám taký problém, že po prejdení nejakých zhruba 15km, mi začne auto pribrzďovať. Čas za ktorý sa to začne diať je závyslí od intenzity brzdenia, keď idem po dialnici, je to neskôr ale keď idem v kolóne, začne to robiť aj po kilometri a má tendebciu sa to zhoršovať. V servise mi dali brzdy do 100% stavu mechanicky. Všetko rozobraté vyčistené, valčeky gumičky, strmene všetko chodí uplne lahučko, jak predok tak v zadu, vymenená kvapalina. Auto odstavím zakusnuté na parkovisko a na druhý deň ráno, akoby sa nič a zas to začne nanovo. Počul som, že by to mohol robiť posilovač, prípadne ževraj aj ABS, nemá s tým niekto skúsenosť. Ďakujem. Róbert. [upravil dne 27.5.2013 19:42 od renzo405]
 6. renzo405

  Vypnutie motora pocas jazdy...

  Ahoj, robilo mi to to isté, vždy pri akcelerácii zhasol, diag. písala \"obvod regulace paliva/pozadovany tlak nizsi nez urceny\" vymenil som DRV ventil a robilo stále, potom som vymenil naftový filter a od tedy mám pokoj. Nepozeral som ho predtým, lebo bolo na ňom asi 5000km ale bol uplne čierny, možno preto lebo som začal dávať aditivum sa zašpinil skôr, možno čistil aj nádrž. Mám aj chip, asi nestíhal pri tom výkone dodať dostatočné množstvo paliva. [upravil dne 13.11.2012 07:45 od renzo405]
 7. renzo405

  Antipollution Fault - zhasol motor.

  No takže po dvoch dňoch mi to spravilo zase, bol som na diagnostike a verdikt znie \"obvod regulace paliva/pozadovany tlak nizsi nez urceny\" to môže byť ten DRV ventil? Dik.
 8. Ahojte, mám 2.2Hdi, dnes po ceste do práce po chvíli jazdy v kolóne som z nej vyšiel a pridal plyn, auto začalo ťahať a zraru sa vypol motor, pričom napísalo horeuvedenú hlášku. Kontrolka motora ostala svietiť. Viete mi poradiť aké problémy to môže naznačovať? Po nštartovaní motor ide ako predtým, má svoj výkon. Mám chip, fapoff aj egr odstavený, môže to s tým mať dočinenie? Ďakujem. Róbert.
 9. renzo405

  svetielka vo dverach

  Len pri otvorení dverí, mám ich originál.
 10. S tým potenciometrom, je dobrý nápad, jednoducho sa dá ohraničiť v čom je problém. Aj by som sa do toho už pustil, ale dočítal som sa v knihe, že je veľmi dôležité a bolo to tam aj zvýraznené, že treba dať vždy nové tesnenie, keď sa to otvorí. Dával si? Alebo to neni až také zlé a dá sa tam nechať to pôvodné.Ďakujem.
 11. Také niečo som si myslel aj ja, len som chcel vedeť či to niekto už neopravoval, ja to vytiahnem a skúsim to pozrieť, možno to pôjde. Lebo ak nie, treba vymeniť celé palivové čerpadlo žiaľ. Informácia o výmene nádrže, ak bola z peugeota, tak nebola pravdivá. Tento diel je vymeniteľný v garážových podmienkach, ale stojí až 150€ čo neni málo. Vyzerá to asi takto a plavák s behúňom je z bočnej strany. FAP mám vypnutý a viem zhruba koľko spravím na jedno nádrž, ale mám rád keď funguje všetko ako má
 12. Mám taký pocit, že keď idem do kopca aj dlhšiu dobu, alebo v ňom zastavím, tá ručička sa nejako nehýbe. Ale keď vypnem napríklad na minútu a naštartujem tak už vyletí skoro na maximum a potom už aj keď idem hore, alebo dole, po rovine, už tam ostane.
 13. Dobrý deň. Mám problém s ukazovateľom paliva. Zdá sa mi, že budík je v poriadku, ale vždy keď stojím v kopci, smerom hore, alebo dole, tak ručička príde buď na štvrť, alebo na trištvrte nádrže a potom tam už ostane stále, aj keď mám v nádrži už len trebárs 10 litrov a vždy zmení polohu, len pri veľkých náklonoch auta. Chcem sa spýtať, či niekto skúšal plavák čistiť, alebo nejako inak opravovať a v čom môže byť problém. Ďakujem za pomoc. Robo.
 14. Od včera FAP Off. Dohodol som sa so strakim a prišiel až ku mne pred barak. Všetko OK, je to seriózny chalan, môžem doporučiť [upravil dne 6.3.2011 15:00 renzo405]
 15. Ok, ďakujem, vyskúšam.
×