Přejít na obsah

Bastypat

Uživatel
 • Počet příspěvků

  11
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Bastypat

 • ID člena 53462
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 29.7.1949

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot Partner

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Benešov
 • Stát
  Česká republika
 1. Bastypat

  Partner nestartuje

  Tak jsem zkontroloval žhavky-všechny jsou v pořádku. Ale dnes ráno u nás byly -2 stupně a bez problémů jsem nastartoval, přesto, že jsem s tím nic jiného nedělal. Tak nevím co to bylo. Jinak dík za radu.
 2. Bastypat

  Partner nestartuje

  Mám Partnera 1,9D z r.1999.Zatím bylo startování bez problémů, ale dnes ráno jsem nenastartoval. Žhavení zhaslo, ale i když startér točil, auto nechytlo.Nastartovat se mě pak přece jen po čvrt hodině povedlo, ale ze začátku mě to připadalo, že jde na tři válce. Za chvilku se to srovnalo a když se ohřálo,startuje normálně. Když ho nechám vystydnout, začnou problémy znova. neví někdo, kde je chyba? Dík.
 3. Bastypat

  Centrální zámek

  Ten zámek je potřeba vyměnit, nebo se dá seřídit? A jak se to dělá?
 4. Bastypat

  Centrální zámek

  Od spolujezdce centrál. zámek nefunguje. To mě nešlo nikdy. Podívám se na ty táhla.
 5. Bastypat

  Centrální zámek

  Když zamknu zevnitř, tak to zlobí taky, ale zjistil jsem, že když trochu pohnu klikou jako když chci otevřít, tak se celé auto zamkne. To samé, když to udělám klíčem zvenčí. Zamknu klíčem, zámky nic - trochu hnu klíčem jako když odemykám a auto se zamkne.
 6. Bastypat

  Centrální zámek

  Mám Peugeot Partner 1,9 D r.v.1999. Poslední dobou mám problém se zamykáním.Při otočení klíčem v zámku u dveří řidiče se ostatní dveře nezamknou vůbec, nebo až se zpožděním pár vteřin. Musím to klíčem opakovaně zkoušet až to všechno zacvakne. Musím měnit zámky, nebo je nějaké jiné řešení? Dík za radu. Bastypat
 7. Bastypat

  Typ motoru

  Mám Partnera 1,9 D r.výroby 1999. Slyšel jsem že do Partnerů se dávaly motory typu XUD nebo DW8. Jak zjistím jaký motor mám? Vin je VF35FWJZE60210371.Dík za odpověď.
 8. Bastypat

  Partner 1,9 D-špatný start

  Tak je problém vyřešen. Nechal jsem udělat ventily a všechny 4 výfukové byly zaklepané. Teď to startuje bez problémů.Dík za radu.
 9. Bastypat

  Partner 1,9 D-špatný start

  Myslíš že by to bylo vůlí ventilů? Ty jsem nekontroval. Myslel jsem spíš na sytič.
 10. Ahoj, mám problém při startování když je chladno. Stačí už 5 stupňů. Auto chytne na 1 otočení po pár vteřinách začne vynechávat a z výfuku jde bílý kouř. Po chvilkovém zahřátí je to v pohodě a auto jede bez problémů. Po kontrole v servisu žhavky v pořádku. Rozvody a vstřiky nedávno dělaný. Tak nevím co je to za problém. Dík za radu.
×