Přejít na obsah

pitopit

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2
  • Registrace

Věci klubové

  • Auto
    Peugeot 206

Profilové informace

  • Pohlaví
    Muž
  • Město
    Šahy
  • Stát
    Slovenská republika

pitopit's Achievements

Čtenář

Čtenář (1/6)

0

Popularita

  1. pitopit

    Olej v chladiacej kvapaline

    Tak vdaka.No tak ja sa radsej do toho nepustim,necham to na servis.Len dufam,ze nebude prasknuta hlava alebo blok.
  2. 206-1,4 benzin-100 000km No dnes som zbadal,ze vo vyrovnavacej nadrzke bol taky sajrajt ako hnedy gel asi tak pol deci a voda tam nebola.Vypustil som vodu a boly tam casti oleja.Tak som vypustil aj olej ale ten sa mi dal cisty,len tam trochu chybalo.Na spodku motora som nasiel nejake kvapky oleja.Pri najlepsom to moze byt tesnenie pod hlavou?Stretol sa t nekto s tymto problemom?
×
×
  • Vytvořit...