206-1,4 benzin-100 000km No dnes som zbadal,ze vo vyrovnavacej nadrzke bol taky sajrajt ako hnedy gel asi tak pol deci a voda tam nebola.Vypustil som vodu a boly tam casti oleja.Tak som vypustil aj olej ale ten sa mi dal cisty,len tam trochu chybalo.Na spodku motora som nasiel nejake kvapky oleja.Pri najlepsom to moze byt tesnenie pod hlavou?Stretol sa t nekto s tymto problemom?