Přejít na obsah

buml

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 486
  • Registrace

Vše od uživatele buml

  1. buml

    ČR:SR jak to skončí?

    2 Vvitty > jo vcera to byla sama herecka, to mas pravdu, ale ja mel konkretne namysli herecky na hristi;) 2 Medved > Moc pekne napsane a naprosty souhlas, bohuzel ublizenost nekterych spoluobcanu je donebevolajici:( Co se umisteni tyce, navrh Vvittyho neni vubec spatnej a jeste se mi libil navrh na umisteni v zapadni casti metra Stodulky, tam je nevyuzitej vychod metra a okruh hned vedle [upravil dne 18/11/07 buml]
    • 25
  2. buml

    ČR:SR jak to skončí?

    a zde jeste jedny zajimave stranky o Blance:D
    • 25
  3. buml

    ČR:SR jak to skončí?

    teda tak to se moc o deni okolo sebe nezajimas:D vysvetleni doufam najdes > blanka
    • 25
  4. buml

    ČR:SR jak to skončí?

    no kdo tvrdil knihovna tak vzivote nevidel jedinej nacrt:myslim rek bych ze Blanku si Praha stopnout nedovoli
    • 25
  5. buml

    ČR:SR jak to skončí?

    A to pockej az ti z toho ty debilove udelaj narodni stadion, devitimilimetrovejma kulema bych je hnal hajzly papalassky:grr
    • 25
  6. buml

    Brzdy 406 hdi Break

    teda nevim, ale desticky za 1292,- Ferodo Target (auto Kelly) mi jako zadna zavratna suma neprijde. Ja pouzivam Ferodo Premier za 1833,- ktery sou trouchu tvrdsi a sem naprosto spokojenej. A ze po Praze dostavaj zahulit. By me zajimalo kolik bys chtel aby ty desticky staly. A kupovat desky na vraku, tak to fakt komentovat nebudu:grr
    • 24
  7. buml

    V-Power diesel + VIF

    no urcite neublizis, sice VPDiesel tankuju, ale 100% mu neverim
    • 8
  8. buml

    ČR:SR jak to skončí?

    ja nevim ze na ty heerecky koukate
    • 25
  9. vybral jsem si vuz P307BK ve vybave oxygo s nejakymi drobnostmi navic a chtel bych se zeptat: 1) jestli pri nakupu u vas dostanu nejakou slevu na nasledny servis a nahradni dily? 2) ve vybave oxygo jsou ve standartu kola 16" equinoxe, ale ja bych chtel 15" Apollo, je nejaka moznost, jak to provest? dekuji za odpovedi [upravil dne 19/11/07 Pe.Tr]
  10. a co treba duvod aby nafoukal brzdy:o to u osobaku asi nedelame, ze:D
    • 46
  11. pro vsechny co potrebujou nutne auto rozmrzle a vevnitr teplicko, tak si porodte nezavisle topeni, trebas Webasto a mate pokoj, funguje i na dalku:super
    • 46
  12. Takze, jak jsem jiz psal vyse, do kolon apsolutne na nic, takze napr. prazakum se HDIcko znici behem roku pouzivani? Pekne blbe teda navrzeny! ale vzdyt je to naprosto jasne dany, ztuhlej olej se hur dostava do palice a tim padem se vrsek hur maze, plati pro vsechny druhy motoru, pri klidne jizde se motor toci preci jen v trosku vyssich otackach a tim padem i olejove cerpadlo je schopno vyvynout vetsi tlak. A to ze se HDi pri volnobehu temer nezahriva je znamka vysoky ucinnosti toho motoru. no a nerikej mi, ze vsichni bydlej v Praze na rusny trite typu Legerova, kde je zacpa 16hodin denne, ja v Praze bydlel cca 30 let a myslim si ze dopravni situaci znam velmi dobre:D
    • 46
  13. buml

    Přesnost palubního počítače

    Mně teda daleko víc vyhovuje to, jak to mám Peugeot. Na co mi je měření průměrné spotřeby při každým popojetí?? Na to mi stačí údaj o aktuální spotřebě. Rači si měřím údaj např. za týden, za výlet, za dovolenou + na tom druhým pak nějakou dlouhodobější spotřebu (třeba za půl roku, za 10 000 km atd.). no vidis, ale pro me byly treba dulezity hodnoty jako doba rizeni a pod, takze sem rano vyjel do prace, a vedel sem ze nemusim nikde nic nastavovat a mam spousta udaju jede celkovy pocet km + denni poditadlo (mazal sem pri tankovani), 2x pp z toho jeden dlouhodobej, kterej sem si mazal dle potreby a druhej kterej se pri nastartovani sam vynuloval a ja vedel, ze sem ujel xy km; s xy spotrebou; ze auto bylo nastartovany xy hodin a minut atd, takze sem si mohl krasne sledovat i povinny prestavky. Kdezto u P pridu rano do auta a musim vymazat denni pocitadlo, abych vedel alespon ujety km za den a pp mazu s tankovanim, takze oproti VW prichazim o 65% pro dulezitejch udaju:( A velmi zajimavy bylo prave treba srovnani udaju z dlouhodoby a denni spotreby, to hned clovek vedel ze dneska jede jako prase:D [upravil dne 16/11/07 buml]
  14. buml

    1.6 HDi 90k jake oznaceni motoru?

    Prave ze dle service boxu jo, byl sem primo v sekci 307restyl, akorat se to asi nevozi do CR a jak vidis, tak homat ho tam taky zminuje [upravil dne 16/11/07 buml]
    • 6
  15. ne je to akorat niceni motoru, HDi se pri volnobehu temer nezahriva a hlavne ztuhly olej se pri volnobehu nema sanci poradne dostat do palice a ta je pak nedostatecne mazana. Doporucuji oskrabat okna, nastartovat a jet. Jsou na to clanky napr i na motozurnal a pod.
    • 46
  16. buml

    1.6 HDi 90k jake oznaceni motoru?

    tak to sem si oddych:roker
    • 6
  17. buml

    1.6 HDi 90k jake oznaceni motoru?

    ja ti dekuji, akorat se podivuju, ze i na 66kW uz davaj FAP, to to auto bude uplne mrtvy. Jen doufam, ze nez sezenu penize, ze ho sem nebudou davat do vsech 66tek povinne:( [upravil dne 16/11/07 buml]
    • 6
  18. buml

    Couvání

    teda Netopko nevim, ale my couvame s celym autem a zrcatka neoddelujeme:D:aut:D [upravil dne 16/11/07 buml]
    • 56
  19. nevi nekdo nahodou jake je typove oznaceni motoru 1.6 HDi 66kW (dava se do restylu) bez FAPu? v servis boxu sem nasel jako nejpravdepodobnejsi DV6ATED4 ale nejsem si jist:myslim
    • 6
  20. buml

    funkce "comming home" na mé 406

    jo to me pres muj velky odpor zatahli nakoupit do mnou nesnaseneho tesca rohliky tvrdy jako kamen, housky jak by smet a tak sem tam rval jak.... zato Pe.Tr si v escu jen libuje a zde je dukaz
    • 56
  21. buml

    Couvání

    kdysi sem se naucil couvat na zrcatka a dodnes si myslim, ze je to lepsi:)
    • 56
  22. buml

    co se strankama PC

    to navrhujes cekat do pristiho roku na funkcni stranky:o:o:o to je masochizmus:grr
  23. buml

    co se strankama PC

    ja vim Kurte, ze ty ses tu temer furt:D, s tim bazarem mas pravdu, tam by to chtelo striktntne mazat pod pohruzkou nasili:cool: ale nak ty lidi musis donutit aby zachovavali naky rozumny rad fora. Jak sem jiz psal, me sou naprosto trnem v oku nesmyslne nazvy vlaken typu POMOOC, to je fakt na vrazdu pisatele:grr dale je bes pokladani dotazu 2x neni to tak caste ale jsou umelci, kteri to zvladaji a tak bych mohl pokracovat. Nechci z toho zadnej koncentrak, ale aby bylo forum prehledne a kdyz kliknu na servis a prectu si nadpisy tak budu vedet, ze tady pomoc muzu a tady ne, vzdyt tyto nevecne nadpisy zahlcuji zbytecne konektivitu fora
  24. buml

    Přesnost palubního počítače

    super by bylo mit v pp dve pocitadla jako VWgroup jedno jede od vynulovani do vynulovani a druhy se automaticky maze po 2 hodinach bez zapnutyho klicku. co se tyce presnosti tak na tom Peugeot moc dobre neni me na 406 keca o 0.8l/100 vic dobre se to da zjistit tady zadal sem 307 nafta a najeto min 10t km a kdo tam zapisuje udaje z pp tak je najdete pod ikonkou BC
  25. buml

    kola ze 406 na 307

    to by pro me znamenalo zmenu favorita na novy wagen, protoze bych si ze 406 nechal litaky, gumy, retezy hmmm......to sou usetreny penizky:D dekuji vsem:super EDIT> ted uz jen jestli break nebo SW, ale to je na jine vlakno:D [upravil dne 15/11/07 buml]
    • 6
×
×
  • Vytvořit...