Mně teda daleko víc vyhovuje to, jak to mám Peugeot. Na co mi je měření průměrné spotřeby při každým popojetí?? Na to mi stačí údaj o aktuální spotřebě. Rači si měřím údaj např. za týden, za výlet, za dovolenou + na tom druhým pak nějakou dlouhodobější spotřebu (třeba za půl roku, za 10 000 km atd.).
no vidis, ale pro me byly treba dulezity hodnoty jako doba rizeni a pod, takze sem rano vyjel do prace, a vedel sem ze nemusim nikde nic nastavovat a mam spousta udaju jede celkovy pocet km + denni poditadlo (mazal sem pri tankovani), 2x pp z toho jeden dlouhodobej, kterej sem si mazal dle potreby a druhej kterej se pri nastartovani sam vynuloval a ja vedel, ze sem ujel xy km; s xy spotrebou; ze auto bylo nastartovany xy hodin a minut atd, takze sem si mohl krasne sledovat i povinny prestavky. Kdezto u P pridu rano do auta a musim vymazat denni pocitadlo, abych vedel alespon ujety km za den a pp mazu s tankovanim, takze oproti VW prichazim o 65% pro dulezitejch udaju:(
A velmi zajimavy bylo prave treba srovnani udaju z dlouhodoby a denni spotreby, to hned clovek vedel ze dneska jede jako prase:D
[upravil dne 16/11/07 buml]