Přejít na obsah

buml

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 486
  • Registrace

Vše od uživatele buml

  1. buml

    co se strankama PC

    no vidis, tam sem nehledal, tak dekuji;)
  2. buml

    Neonové miminko

    tipuju malou Neonici:D
  3. buml

    co se strankama PC

    Taky bych se přidal, takže snad s tim někdo něco udělá... no to je otazka kdo??? a taky kdy??? tady sou krapet delsi dodaci lhuty, zachvili se zacnou poditat na roky:( nebot to zachvili bude pulrok co se v tom "pan tvurce" zacal stourat (teda podle toho co vime, jak dlouho pripravoval to zarijovy spusteni, to nevime:bojim EDIT > ono tak to dopada, kdyz se to da udelat kamaradovi, nemam slov [upravil dne 27/12/07 buml]
  4. buml

    co se strankama PC

    tak po tech neustalejch peripetiich s hlavni stranou nevim, ke komu se s zadosti obrati, takze tudy. Proc se na verejne karte clena objevuje email ve standartni podobe:grr:grr:grr, delsi dobu patram po tom, kde se zacalo brat tolik spamu zrovna v tyhle moji schrance a jiz sem na to prisel, jediny kde je viditelna je zde, proto prosim o nezverejnovani emailu, tak jak je ve formulari pri zadavani zakladnich udaju udavano (neoznacen hvezdickou - nezverejnuje se). Dekuji.
  5. buml

    Bydlení je hra aneb inspirace pro Bumla

    prace se nebojim a coby chlap na rodicovke se nakej cas taky najde:D pravda prvni fazi musim z duvodu rychlosti prenechat castecne firme, ale jak bude obyvatelnej spodek, tak uz to budu resit vsechno vlastnima silama;)
  6. buml

    Bydlení je hra aneb inspirace pro Bumla

    ne ne, kosa vubec potreba nebyla:D motorovka, sekyrka, hrabe a rejc a srp to bylo zakladni naradi pro odstrneni porostu ktery ja na fotce. rikal sem tomu duverne prales u bumlu a kosu bych tam akorat znicil:bojim
  7. buml

    Bydlení je hra aneb inspirace pro Bumla

    jenom aby bylo jasno, tak tady je muj zaklad;)
  8. buml

    Bydlení je hra aneb inspirace pro Bumla

    ja dekuji, ze na me myslite;) projektova cast je jiz hotova (ve verzi pro urady) a zbytek mam zatim v hlave a resim co z ceho a jak (viz moje dotazy). a co se zahrady tyce to si hodne pockam nez budu resit co s ni, ale nastesti jen malou
  9. buml

    Pežotovo Bulvární koutek

    Zahradníček nechtěl. kdyz von se Béďa strasne stydi:mad: me do toho netahejte pls!! :D Béďa Trávníček, s tebou to nema nic spolecnyho EDIT > asi mate pravdu je to Béda, tak timto se uzivateli Béďa omlouvam za vtazeni do kauzy bulvar:mad: [upravil dne 27/12/07 buml]
  10. buml

    Pežotovo Bulvární koutek

    slecno, redaktorka nikoli moderatorka, ale to je fuk:papa
  11. buml

    Pežotovo Bulvární koutek

    Zahradníček nechtěl. kdyz von se Béďa strasne stydi:mad:
  12. buml

    Pežotovo Bulvární koutek

    Tvoje rodina? Tak dobře, dáme panu Zahradníčkovi příležitost v Pokecu. co moje,ta uz vo me vsechno vi:aut jinak kulisacky s to vyresil, forum si nam nedal a vysoupnuls nas z zadosti do pokecu, peknej darek od tebe:potlesk:potlesk:potlesk:D
  13. buml

    Pežotovo Bulvární koutek

    No spíš přemejšlím, jestli tohle téma na den neschovat a nezpřístupnit je až po 22. hodině - nerad bych, aby byla narušena mravní výchova mládeže. co; co; co; coze:o takovy cisty a duchaplny vlakno;) sup s nim nekam na viitelny misto, at vime co se deje:D EDIT > jestli se Kurte nahodou nebojis aby tam bylo nebylo neco o tobe a rodina si to neprecetla:aut [upravil dne 27/12/07 buml]
  14. buml

    Pežotovo Bulvární koutek

    hezkej zpusob jak sj ric o kandidaturu na redaktorku:D:aut:D
  15. buml

    Pežotovo Bulvární koutek

    koukam, ze si se s vlasama hodne cinil:D Co má malej Pegooušek s vlasama? Za pár desítek let bude stejně jako my:D:D no co, ma jich hodne, coz je znameni ze tata v poslednich fazich nedal mame pokoj:D:D:D
  16. buml

    Pežotovo Bulvární koutek

    Néé, za madlo u dveří:D:D kterejch:o
  17. buml

    Pežotovo Bulvární koutek

    koukam, ze si se s vlasama hodne cinil:D
  18. buml

    Pežotovo Bulvární koutek

    co ti rika ucta ke starsim lidem;) Csss, to mu neříká vůbec nic, mě starýho kmeta vezl na orienťáku ajko by mě ukradnul, ale na druhou stranu byli jsme druzí, ale to díky mě:D:D:D:D:D Protože jsem měl starch jet dál, než je nutno, takmjsem našel nejkratší cestu, teda skoro:D [upravil dne 27/12/07 Radek Hurvajz] ze tys mu tahal za rucku:D
  19. buml

    Pežotovo Bulvární koutek

    ne ne, to je zarny priklad ze i mistr tesar, bulvarni novinar a bulvarni fotograf muze mit slabou chvilku, pravda nez se probral, tak bylo vlakno v h@jzlu:aut:aut:aut :D:D:D:D No to teda bylo to teda:D ja mylsim, ze je este dneska spocenej az na prd@li, kdyz si na tu situaci vzpomene:D cely osazenstvo fora cekalo, co z nej vypadne:aut
  20. buml

    Pežotovo Bulvární koutek

    co ti rika ucta ke starsim lidem;)
  21. buml

    Pežotovo Bulvární koutek

    ale i snaha se cenni:D Pe.Tr by moh vypravet ZDE [upravil dne 27/12/07 buml] tak to je teda podpasovka ne ne, to je zarny priklad ze i mistr tesar, bulvarni novinar a bulvarni fotograf muze mit slabou chvilku, pravda nez se probral, tak bylo vlakno v h@jzlu:aut:aut:aut
  22. buml

    Pežotovo Bulvární koutek

    bud v klidu, dej si panaka a pripoj se;) A tož nevím je 00:47 co říkaj "angláni" - ja na panáka příliž brzo nebo už zatraceně pozdě ??? [upravil dne 27.12.2007 myryn] tak to nechame na tobe:D
  23. buml

    Pežotovo Bulvární koutek

    ale i snaha se cenni:D Pe.Tr by moh vypravet ZDE [upravil dne 27/12/07 buml]
  24. buml

    Pežotovo Bulvární koutek

    bud v klidu, dej si panaka a pripoj se;)
  25. buml

    Pežotovo Bulvární koutek

    mozna ta nejmensi, ale ty starsi pochybuju:bojim
×
×
  • Vytvořit...