tak po tech neustalejch peripetiich s hlavni stranou nevim, ke komu se s zadosti obrati, takze tudy.
Proc se na verejne karte clena objevuje email ve standartni podobe:grr:grr:grr, delsi dobu patram po tom, kde se zacalo brat tolik spamu zrovna v tyhle moji schrance a jiz sem na to prisel, jediny kde je viditelna je zde, proto prosim o nezverejnovani emailu, tak jak je ve formulari pri zadavani zakladnich udaju udavano (neoznacen hvezdickou - nezverejnuje se). Dekuji.