neboj, nenecham;) my si prave umyslne vybrali, starsi domecek, kterej se nam libi a i okolni staveni jsou proste typicka vesnicka. Vybrali sme si to i proto, ze je to uplne malinka vesnicka, trosku dal od Prahy, takze sem doufam zkurv@ny krabicoidni satelitni zbohatlici nedorazej a sem hrdej uz ted na to, ze temer vse na tom baracku bude mit spojitost s rodinou. Projekt sem si nakreslil podle sveho a pak dal projektantovi, aby to zkontroloval a popripade udelal podle platnejch norem a co se stavby tyce, tak maximum si chci udelat taky sam, firmu jak sem psal budu mit na zacatku, protoze spodni cast musi bejt hotova rychle, ale pak uz ja a moje ruce;) ale to nekteri nepochopi. jsem sice prazak jak poleno, ale velkou cast casu sem travil na chalupr, ktera dnes taky vypada uplne jinak nez vypadala a je jeste starsi nez tenhle nas baracek:papa