Přejít na obsah

buml

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 486
  • Registrace

Vše od uživatele buml

  1. buml

    Bydlení je hra aneb inspirace pro Bumla

    2 Peta > tak to je moc pekna prace:super
  2. buml

    Brzdy "BREMBO" na 2.0 HDI......

    10.798 za jeden:mrk
    • 42
  3. buml

    Brzdy "BREMBO" na 2.0 HDI......

    origo predni kotouce sedm a pul tacu:o a zde elit Detail 09.7398.11 Popis: Brzdový kotouč. Přední náprava, průměr 305mm průměr v mm:305 mm / vyska ( v mm ):28 mm / typ brzdoveho kotouce:větráno / sila brzdoveho kotouce v mm:28 mm / montovací strana:přední osa / Dodavatel: BREMBO 1 971,00 CZK (2 345,49 CZK) ks Objednat Detail FD.088.000 [Výrobek lze vrátit pouze se souhlasem PM ELIT] Popis: Brzdové kotouče SPORT průměr v mm:305 mm / vyska ( v mm ):28 mm / typ brzdoveho kotouce:větráno / sila brzdoveho kotouce v mm:28 mm / montovací strana:přední osa / Dodavatel: BREMBO 10 349,00 CZK (12 315,31 CZK) ks Objednat [upravil dne 28/12/07 buml]
    • 42
  4. buml

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    bohuzel sem mel u sebe jen mobil:( letecka krizovatka nad Strizkovem
  5. dobry, akorat nechapu proc je ten zaznam tak dlouhej:myslim
    • 22
  6. buml

    co se strankama PC

    no hlavne ze ste si pokecali:D
  7. buml

    Brzdy "BREMBO" na 2.0 HDI......

    tak sem ti koukal do service boxu a pokud sem se koukal dobre, tak tehlice i spodni ramono sou stejny, takze by se vymena mela tykat jen brzdicu. nekoukal sem do detailu a jen na predni napravu;)
    • 42
  8. buml

    oprava bsi

    opravit se da, co ja vim tak to dela nekdo v Kosirich, ale osobne sem u nej nebyl, tu informaci mam ze servisu kam jezdim
  9. buml

    co se strankama PC

    Odkaz na chat není problém na lištu do Fora přidat, i když to asi nepomůže. Na změnu Hledání už jsem odpovídal - do příštích verzí fora je počítáno se změnou vyhledávacích rutin (kdy to bude, nedokážu přesně určit). od koho bude nove forum? zase XMB Nexus?
  10. buml

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    tak i toto muze clovek obcas videt z balkonu panelakove kralikarny
  11. buml

    Pežotovo Bulvární koutek

    to se asi od nekad vyhrabaval, ze to ma az na zrcatkach:o
  12. buml

    Pežotovo Bulvární koutek

    netrefíš na CHAT, bo co? Čekáme tam.... Tak já se musím omluvit že jsem včera netrefil na Chat, ale já skoro netrefil domů, natož k počítači:( A určitě by mi na Chatu bylo líp. chat, to neni to vono (jeste kdyz se obnovuje nahore), tady pezotovo bulvar je lepci:super:D:D:D
  13. buml

    Bydlení je hra aneb inspirace pro Bumla

    aha tak asi neumim pocitat:D:D:D
  14. buml

    Bydlení je hra aneb inspirace pro Bumla

    neboj, nenecham;) my si prave umyslne vybrali, starsi domecek, kterej se nam libi a i okolni staveni jsou proste typicka vesnicka. Vybrali sme si to i proto, ze je to uplne malinka vesnicka, trosku dal od Prahy, takze sem doufam zkurv@ny krabicoidni satelitni zbohatlici nedorazej a sem hrdej uz ted na to, ze temer vse na tom baracku bude mit spojitost s rodinou. Projekt sem si nakreslil podle sveho a pak dal projektantovi, aby to zkontroloval a popripade udelal podle platnejch norem a co se stavby tyce, tak maximum si chci udelat taky sam, firmu jak sem psal budu mit na zacatku, protoze spodni cast musi bejt hotova rychle, ale pak uz ja a moje ruce;) ale to nekteri nepochopi. jsem sice prazak jak poleno, ale velkou cast casu sem travil na chalupr, ktera dnes taky vypada uplne jinak nez vypadala a je jeste starsi nez tenhle nas baracek:papa
  15. buml

    Bydlení je hra aneb inspirace pro Bumla

    moc se mi libi jak ste tu skoro vsichni chytrý by na půdu. milióny na prdeli fakt nemam a kdo to nahodou nevi živím 5 děti z čehož s nejmenším sem na rodičaku. tohle je proste jediny schůdný řešení jak sem psal jiz driv a hlavně klidná vesnická žádný paneláky v novým stylu
  16. buml

    Bydlení je hra aneb inspirace pro Bumla

    klid jo? tak si najdi jak se nedávno rozčiloval ze se snad radši odstěhuje:-) ptal se na petici;-)
  17. buml

    Bydlení je hra aneb inspirace pro Bumla

    To je jasny, taky jsem se puvodne nechtel vyjadrovat. Vzdy zalezi na konkretni situaci daneho cloveka... je to tak, proste tohle je pro nas nejschudnejsi varianta jak mit baracek uz ted a ne na duchod:D a este k tomu v ramci moznosti podle svych predstav. novej bychom nemeli sanci ziskat z duvodu financi, starsi hezkej obyvatelnej byl bud drahej a nebo to bylo delany naoko pro prodej, takze vyhrala varianta slusnej zaklad pro rekonstrukci za slusny penize a este k tomu v klidny vesnicce a pritom nedaleko Prahy;) Tvé rozhodnutí je opravdu jen a jen Tvé rozhodnutí a nikdo Ti ho nebere - věřím, že takovou věc jako je koupě baráku si člověk vnitřně rozváží ze všech stran a sám si též postaví proti sobě veškerá pro a proti - pokud jsem se tě nějak dotkl, omlouvám se, nic nebylo myšleno nijak zle (kdyby mi fungovali smajlíci, bylo by to od počátku mnohem čitelnější). ne nijak ses me nedotknul, jen sem to rozepsal, aby tu zbytcne nekdo neradil ,aniz by o tom cokoli vedel, ze to mam sejmout dolu;)
  18. buml

    co se strankama PC

    tejden, no tak to by bylo primo tryskovy:D Abychom si rozuměli, týden bude trvat než zprávu přetransformuju dál a doufám, že se následné řešení bude v rozumném časovém rozmezí. aha, ja si rikal ze "tvurci" moc fandis:D
  19. buml

    Bydlení je hra aneb inspirace pro Bumla

    To je jasny, taky jsem se puvodne nechtel vyjadrovat. Vzdy zalezi na konkretni situaci daneho cloveka... je to tak, proste tohle je pro nas nejschudnejsi varianta jak mit baracek uz ted a ne na duchod:D a este k tomu v ramci moznosti podle svych predstav. novej bychom nemeli sanci ziskat z duvodu financi, starsi hezkej obyvatelnej byl bud drahej a nebo to bylo delany naoko pro prodej, takze vyhrala varianta slusnej zaklad pro rekonstrukci za slusny penize a este k tomu v klidny vesnicce a pritom nedaleko Prahy;)
  20. buml

    Bydlení je hra aneb inspirace pro Bumla

    ja se s vama nebudu prit, ale moje situce je takova jaka je, ja sem s ni spokojenej a vybral sem si ji sam (tedy s rodinou)
  21. buml

    Bydlení je hra aneb inspirace pro Bumla

    dyt neni v najmu:o
  22. tak to je mazec, ja vim proc mi navi do auta nesmi:D
    • 18
  23. buml

    Bydlení je hra aneb inspirace pro Bumla

    tak tohle si me fakt rozesmal:D:D:D EDIT > Medo shanineli sme barak dost dlouho na to abychom meli presne promysleno proc zrovna tak a ne jinak;) a co se tyce ty tvy vety, tak ti doporucim tak pet let opred planovanym skonem zacni stavet, sorry ale musel sem [upravil dne 27/12/07 buml]
  24. buml

    Bydlení je hra aneb inspirace pro Bumla

    coz oto bourani je v poho, ale jak pises to vyvazeni to je vopruz, puda je plna sena, ve strope je zrni a pod podlahou klasika. a hlavne u me to specha, a to hodne:(
  25. buml

    co se strankama PC

    tejden, no tak to by bylo primo tryskovy:D
×
×
  • Vytvořit...